Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

To je Željko rekao kad je davao izjavu. Verovatno nešto oko prijave nije bilo na vreme ili šta već, pa su u toku bila natezanja da se registruje i da stekne pravo da igra. E sad da li su uspeli, to ne znamo.

Edited by smooth.Op
Link to comment

Must win utakmica ako ćemo u top 8. Već se sad vidi da će 5 ekipa otprilike sigurno biti tu: Real, Barsa, Fener, Olimpijakos i Monako. Znači da ostaju 3 mesta od kojih će jedno sigurno popuniti Efes. Za preostala 2 prvi favorit je Milano i onda ovo osmo treba da se pošibamo sa Makabijem, Baskonijom, Virtusom itd. 

  • +1 4
Link to comment

Apsolutno je prerano posle 8 od 34 kola govoriti o sigurnim ucesnicima plej-ofa. Bice i serija pobeda i serije poraza za razne ekipe, povrede koje kvare planove.. Za svaki tim je prvenstveni cilj da dobije skoro sve utakmice kod kuce, ali neki put je lakse dobiti na strani, pogotovo ako je domacin pod pritiskom da mora da pobedi..

  • +1 1
Link to comment

Inace, da kazem, veceras prvi put gledam Evroligu nakon sezone 2013/14. Za sve ove godine nisam pogledao nijednu utakmicu ovog takmicenja. Ove sezone nisam gledao jer nisam imam SK, a sad imam. Ostarilo se, ne idem na vece utakmice

Link to comment

Хајде, да газда- shimpr-ова овогодишња премијера :laugh: добро и берићетно прође, комшије, и да угазите Макаби. Иначе немам ништа против других тимова, али овај КК Борац (али из Тел Авива) ми вишегодишње идуцка на живац :dry:

 

Тако да само: згазите их све! :thumbsup: :s_d:

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, shimpr said:

Inace, da kazem, veceras prvi put gledam Evroligu nakon sezone 2013/14. Za sve ove godine nisam pogledao nijednu utakmicu ovog takmicenja. Ove sezone nisam gledao jer nisam imam SK, a sad imam. Ostarilo se, ne idem na vece utakmice

Vitlaj jaknom brate shimpr!

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...