Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Evo nije se izjalovilo. Zeljko ko i svaki trener voli malo da kenja po novinarima, ali Matic ne objavljuje neproverene stvari.

Jbg, dva transfera od pocetka godine  su se izjalovila a bila su izvesna, samo sam rekao da razumem reakciju Zeljka, jer nije zavisilo sve od nas i igraca…. Sa Turcima se pregovaralo nedelju dana barem i drzalo se dosta u tajnosti bas zbog specificne situacije

Edited by Geo
Link to comment

Моје лаичко око које је бацило поглед на пет минута клипа цени да дечко није видео позицију центра. Има висину за центра и то је то, ово остало класична четворка. Прангија за три, покретљив је крајње за ту висину, напада лицем кош, уме да одигра и леђима ал нема баш масу да угура противничке центре под кош и тако.

 

Сад како ће Обрадовић да га користи остаје да се диви, јер он свакако воли  и ниже петорке па ту може свашта да се искомбинује.

 

Лично мислим да нам више и треба четворка јер ће свакако Смајли ускоро да се врати а он се рекло би се по до сада виђеном боље сналази ‘на пет’ а вратиће се и Коприва у неком моменту.

 

Такође нека моја логика је да су желели да доведу некога ко је бели неамериканац чисто да задрже неки баланс у тиму да се не направи неки црначки генг као што уме да се деси са превише Американаца у тиму.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Моје лаичко око које је бацило поглед на пет минута клипа цени да дечко није видео позицију центра. Има висину за центра и то је то, ово остало класична четворка. Прангија за три, покретљив је крајње за ту висину, напада лицем кош, уме да одигра и леђима ал нема баш масу да угура противничке центре под кош и тако.

 

Сад како ће Обрадовић да га користи остаје да се диви, јер он свакако воли  и ниже петорке па ту може свашта да се искомбинује.

 

Лично мислим да нам више и треба четворка јер ће свакако Смајли ускоро да се врати а он се рекло би се по до сада виђеном боље сналази ‘на пет’ а вратиће се и Коприва у неком моменту.

 

Такође нека моја логика је да су желели да доведу некога ко је бели неамериканац чисто да задрже неки баланс у тиму да се не направи неки црначки генг као што уме да се деси са превише Американаца у тиму.

 

Ni Smajli nema masu za 5, jos je preko leta i skinuo nesto kila, upravo da bi bio brzi i eksplozivniji na 4. Posto je Lessort dovoljno spreman da u EL pegla 30 minuta, ostatak ce krpiti ko stigne. Juce je Tristan igrao na 5, jer prosto nije imao ko. U ABA je drugacije, tu Less igra less (ha!) i sa pola snage, jer nema potrebe da se trosi.

Link to comment

Ма добро код Жељка се дешава и да Папапетру игра центра неке минуте, тако да је то све релативно. Генерално овај батица је баш жгољав плус делује покретљивије од Смајлија и сигурно има бољи шут, тако да ако би се нашли заједно на паркету мислим да би он био 4 а Смајли 5. Како год окренеш значиће нам доста у ротацији.

 

Тристан с оном висином и ултра спорим ногама реално не може да чува четворке тако да и има смисла бар у евролиги да добије неке минута на петици. Јуче је показао добар осећај за блокаду ако ништа.

Edited by johan nagel
Link to comment

deluje mi da lesor voli što igra celu utakmicu, pitanje je kako će on odreagovati formom na nešto manju minutažu

 

nadam se da će željko to dobro hendlovati

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...