Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ма Глас је миљама далеко од евролигашког играча и очигледно Жељко сматра да тренутно није заслужио минуте ни у аба лиги.

 

И очекивати било шта у оваквом мечу од њега је сулудо. Пет изгубљених лопти за осам минута плус погубљеност у одбрани, изгледао је као аматер вечерас буквално.

 

Али опет кажем није много боље изгледао ни Мадар а он важи за некаквог талента, у ритму је одређеном за разлику од овог, добија стално шансу. Сад без Егзума он је тај који мора да иступи и покаже се а не Глас несрећни.

  • +1 1
Link to comment

Resila nas agresivna odbrana i solidan sut. Plus smo prosirili asortiman nacina da se izgubi lopta, cini se kao da smo se predali vec na pola poslednje cetvrtine kad je koncentracija skroz popustila. Jebes poraz, nek su svi ostali zdravi. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, lord_s said:

Arena bi trebalo da gori kada budu gostovali Pirejski cigani. Puno je 30 razlike, bez obzira na sve okolnosti.
Makabi je must-win ako imamo bilo kakve ambicije da se sibamo za to top8 mesto

Kako su se primali i skakali treba ih dočekati onako sa zadovoljstvom i nabiti. Odvratni su

Link to comment
9 minutes ago, Azdaja said:

Kako su se primali i skakali treba ih dočekati onako sa zadovoljstvom i nabiti. Odvratni su

 

Apelujem da ih odvalite, kad vec mi ne mozemo iz vise razloga. Najogavniji klub

  • Wub 1
Link to comment
48 minutes ago, Azdaja said:

Kako su se primali i skakali treba ih dočekati onako sa zadovoljstvom i nabiti. Odvratni su

 

I mi smo se ovako lozili kad su nas trpali, jos su nam kao bratski klub. Kapiram da niste igrali ali vi kao da niste gledali Evroligu do sada. Ako spustis gard i pustis utakmicu jer si skapirao da ne mozes da je dobijes svako ce da te napuni do vrha ako moze. Veoma jake ekipe koje su zavrsavale na F4 su poslednjih godina umele da gube stoka razlikom, pogotovo kad dodju dupla kola pa igraci preskoce jednu utakmicu jer su lipsali. Vi niste imali duplo kolo ali ste dosli prakticno sa sedam igraca i dva klinca koji nisu videli teren od pocetka sezone. Nabili bi vas 50 razlike da su mogli, nabili bi i nas, nabili bi i svaku drugu ekipu. Otapkali su zadnji napad i to je to sto moze da se dobije.

 

A da su odvratni, jesu.:D

 

edit: Nas su gazili na 40 razlike na prijateljskoj utakmici pre ciglo dva meseca ili tako nesto.

Edited by harper
  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, Geo said:

Vise bole porazi od pola kosa ....

 

Ja i dalje ne mogu da prebolim te dve utakmice, pogotovo Baskoniju koju smo imali na tacni. 

 

Olimp na strani nije ni projektovana kao utakmica koju treba da dobijemo, ima tih 5-6 gostovanja kod pretendenata na final4 koje realno gubis, ako ugrabis negde pobedu odradio si jak posao. Mi smo domacinska ekipa i treba da od Beograda pravimo tvrdjavu.

  • +1 6
Link to comment

Obradovic se koliko vidim  iznervirao sto je Mocart izbacio vest  pre  zvanicnog potpisa  Slovaka . Decko ima vazeci jak ugovor sa Turcima i koliko sam cuo nije bas prelaka prica da ga oslobode istog, bez obzira sto je tamo nezadovoljan i zeli da predje kod nas...Lako moze sve da se izjalovi, tako da razumem nervozu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...