Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

ja sam čuo od tumbe kad ga je zvao da prrđe u aek, da ga je ovaj kumio i molio da ga ne zove jer mu je bilo super u barsi, kuća bazen, ništa brige, ništa stres

 

“utakmice ne igram, trening na nivou rekreativca, tumbice u raju sam”

 

:lolol:

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment

prema onome što se objavljuje, mi tražimo rešenje od početka sezone......ali se odgovarajući majčin sin još nije ukazao

 

mislim, i to ima logike.....bolje nikoga ne dovoditi nego po principu "daj šta daš".......ali kad se ovako skrati roster, nešto će svakako morati da se napravi, neki kompromis između onoga što želiš i onoga što je dostupno

Link to comment
58 minutes ago, Ted said:

prema onome što se objavljuje, mi tražimo rešenje od početka sezone......ali se odgovarajući majčin sin još nije ukazao

 

mislim, i to ima logike.....bolje nikoga ne dovoditi nego po principu "daj šta daš".......ali kad se ovako skrati roster, nešto će svakako morati da se napravi, neki kompromis između onoga što želiš i onoga što je dostupno

 

Nije da nismo nikog nasli, nego Amerima se ne dolazi preterano u Evropu, radije bi cekali da naknadno upadnu u neku NBA ekipu. Ako ne, pre neka egzoticna destinacija bez mnogo cimanja a fina lova, da se premosti do sledece sezone..

Link to comment
31 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nije da nismo nikog nasli, nego Amerima se ne dolazi preterano u Evropu, radije bi cekali da naknadno upadnu u neku NBA ekipu. Ako ne, pre neka egzoticna destinacija bez mnogo cimanja a fina lova, da se premosti do sledece sezone..

 

onda rešenje može da bude i neAmer.......mislim, nije zakonom propisano da mora da bude Amer u pitanju ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...