Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

bio sam ubeđen da igramo sutra

:isuse:

 

 

 

vidim bolje što nisam gledao, nanulica igrao prošla ga tiba, sad da vidimo sučim ćemo pred pirejske cigane

Link to comment
1 minute ago, shimpr said:

U koliko sati sutra igramo? Ne mogu nigde da nadjem

u 18 u pioniru, aca lukas pravi najveću žurku na balkanu u areni

Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:


Циркус.. Замисли прекидаш утакмицу због песме “порука за Човића и Цигане да могу само курац да нам попуше”

 

Dali bismo vam i mi 20 miliona da vas potplatimo da ne skandirate, kao sto je uradio Vucic, ali nemamo. A i da imamo, odakle nam?:D

 

Nama su prekinuli utakmicu za "sisaj Javore". Ocigledno su doneli odluku da malo poostre ove godine kad su debilna klinacka skandiranja u pitanju. Podrzavam.

Link to comment
35 minutes ago, harper said:

 

Dali bismo vam i mi 20 miliona da vas potplatimo da ne skandirate, kao sto je uradio Vucic, ali nemamo. A i da imamo, odakle nam?:D

 

nema problema


 

ostoja prodao 11500 sezonskih po “pristupačnim” cenama, skrpićemo za neku nba cut peticu

:fantom:


 

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Znam da nema. Kad ima za Ostojin tupe naci ce se valjda i za tog djavoljeg centra.:D

 

nikad mi nije bilo jasno što ljudi koji nemaju kosu žele da je imaju. potpuno nebitno svojstvo za čoveka, dal će ima ili nema dlake na glavi.

 

da ne pričam kod lepšeg pola. održavanje kose košta ko redovno održavanje boljeg auta. to znam pouzdano :D. ako te je svevišnji lišio jednog životnog problema, nemoj da bacaš pare da bi ga ponovo imao.

 

zajebite kosu, bitno je šta je u glavi a ne na njoj ;)

 

Ostoja daj centra. a ako baš oćeš kosu, mi će da skupimo za najbolju na svetu. pa se ti posle jebavaj s njom.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Lord Stef said:

Ajde bre Ostoja, ko da bi jedini terao Charltonku, stavi kacket ako te bas toliko blam i otvori se za Milutinova

Lukavi su Rusi, nisu hteli ni za repku da ga puste, za slučaj da ne odluči da ostane u Beogradu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...