Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

17 hours ago, Ted said:

ne daj Bože da neko doživi redovnu povredu......to mora prelom, odsustvo po par meseci.......šta je sledeće, neko će da umre

 

 

 

Evo Exum redovna povreda..

 

edit: Nisam prethodno video, i Johan napisao slican komentar..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
Link to comment

Očekivao sam da ce se u nekom trenutku Exum svakako povrediti. Samo nisam ocekivao toliko brzo. Jbg sad hteli ne hteli idemo na tržište. Boga pitaj sta tamo ima, sta ćemo da nadjemo i kako ce da se uklopi.

 

Exum, Naneli, Smajli, Balsa i Avram. Cela jaka petorka od povređiwnih igrača....

Link to comment
21 minutes ago, *edited by mod said:

Očekivao sam da ce se u nekom trenutku Exum svakako povrediti. Samo nisam ocekivao toliko brzo. Jbg sad hteli ne hteli idemo na tržište. Boga pitaj sta tamo ima, sta ćemo da nadjemo i kako ce da se uklopi.

 

Exum, Naneli, Smajli, Balsa i Avram. Cela jaka petorka od povređiwnih igrača....

 

Exum je neko poput Nedovica, prosto injury prone tip. Za njega sigurno necemo traziti zamenu, a na 4/5 trazimo od starta sezone, ali bez uspeha..

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, *edited by mod said:

Exum, Naneli, Smajli, Balsa i Avram. Cela jaka petorka od povređiwnih igrača....

Mislim da tu nema vecih problema.

 

Sto se Dantea tice, to je tip povrede koji moze biti zalecen za 10 dana a moze trajati mesecima. 

 

Ke vidimo.

 

Sto kaze Dzimi, ja ne ocekujem zamenu. Mozda ubace Petrovica u prvi tim.

Edited by Milošica
Link to comment
2 hours ago, johan nagel said:


 

Неће баш да умре хвала богу али ево и Егзум повреда, скочни зглоб.

 

dobro, to jeste nešto što bi spadalo u povrede koje su uobičajene, ali ne mora da bude naivno. videćemo.

 

problem je što se opterećenje prebacuje na sve manji broj igrača, samim tim raste i verovatnoća da se i neko od njih povredi. tako se ulazi u začarani krug iz kog je teško izaći. dok se odsutni vrate ovi što igraju će da se ispovređuju......i ode voz.

 

ovo može da se reši na dva načina. jedan bi bio da se dopuni igrački kadar, ne mora nužno da bude isti kvalitet kao onaj ko je odsutan, ali samo da se smanji opterećenje sa onih koji konstantno igraju i da se održi ritam. platiće se možda nekim porazima, ali ne bi trebalo da bude strašno. eno ga Gagi gubi vreme u tzv. košarkaškom klubu Mega, mogao bi se uključi u rotaciju, a ne verujem da košta kao Panter. tako nekim igračima se popuniti. kad već nemamo para da držimo na platnom spisku 15 EL igrača. treba videti dal će Cedevita početi da se raspada, na dobrom su putu, i dovesti onog Jogija.

 

drugi način bi bio da tankujemo neke tekme, tipa da igramo u abi sa nekim klincima i rezervama i da se maksimalno sačuvaju glavni igrači, da ne igraju više od 5 do 10 minuta. dok se ne sakupimo u dovoljnom broju. protiv pojedinih u abi i ovo bi moglo da bude dovoljno.

Link to comment
10 minutes ago, MocaVukotic said:

+ andjusic i trifunovic sa repkom, morace par nas odavde da se stavi zeljku na raspolaganje, ja mogu da izdrzim mozda dva minuta... 

 

aj nek se jave svi koji imaju visinu preko 2.05 i preko 110 kila

 

VAŽNA NAPOMENA. ne prihvataju se prijave ako neko ispunjava samo uslov u pogledu kilaže!!!!

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, *edited by mod said:

Očekivao sam da ce se u nekom trenutku Exum svakako povrediti. Samo nisam ocekivao toliko brzo. Jbg sad hteli ne hteli idemo na tržište. Boga pitaj sta tamo ima, sta ćemo da nadjemo i kako ce da se uklopi.

 

Exum, Naneli, Smajli, Balsa i Avram. Cela jaka petorka od povređiwnih igrača....

 

Vi ljudi kao da niste gledali Evroligu, narocito poslednjih par godina. Bukvalno nema ekipe koja nije imala po nekoliko povredjenih igraca tokom sezone. Ovo je jednostavno nenormalan ritam utakmica, narocito za ekipe koje imaju obavezu da pobedjuju i u Evroligi i u lokalnom takmicenju.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...