Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

ne daj Bože da neko doživi redovnu povredu......to mora prelom, odsustvo po par meseci.......šta je sledeće, neko će da umre

 

jbt. koje sranje:sad:

 

još sad kad u smrdljivu reprezentaciju odu dvojica.....ko će da igra

 

najžalije bi mi bilo da nam povrede odrede sezonu. moraće da se reaguje nekako, ne može ovo da se izdrži sa rotacijom koja se konstantno skraćuje

  • +1 1
Link to comment

Zao mi je Balse al nemojmo jos dizati ruku na sebe. Njegovih 5 minuta u el cemo nekako nadoknaditi, steta je jedino sto je mogao da skuplja minute u abi, al opet ne verujem da ce i tu rezultati ispastati

Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Zao mi je Balse al nemojmo jos dizati ruku na sebe. Njegovih 5 minuta u el cemo nekako nadoknaditi, steta je jedino sto je mogao da skuplja minute u abi, al opet ne verujem da ce i tu rezultati ispastati

 

to sve pod pretpostavkom da se više niko neće povrediti do kraja ili će povrede biti one uobičajene, pa će se vraćati u ritem posle nedelju, dve dana

 

a kako je krenulo, za tri meseca ćemo imati sedam igrača koji sa štakama i u gipsu gledaju sa klupe ove mučenike što su pretekli......i klade se koji će sledeći da se pridruži

 

 

Link to comment

Gde i kada mogu da kupim karte za utakmkcu protiv Makabija? 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
16 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Gde i kada mogu da kupim karte za utakmkcu protiv Makabija? 

Online ce biti ali cim se pojavi pozuri, sva je prilika da ce se opet rasprodati.

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

Gde i kada mogu da kupim karte za utakmkcu protiv Makabija? 

Imas na sajtu Makabija kako mogu da se kupe kare

Link to comment
22 minutes ago, shimpr said:

Imas na sajtu Makabija kako mogu da se kupe kare

 

hvala ti, pogeldacu, pjenisno sam oskudan. 

  • Haha 1
Link to comment
16 hours ago, Ted said:

ne daj Bože da neko doživi redovnu povredu......to mora prelom, odsustvo po par meseci.......šta je sledeće, neko će da umre

 

jbt. koje sranje:sad:


 

Неће баш да умре хвала богу али ево и Егзум повреда, скочни зглоб.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...