Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

16 minutes ago, Plajvi said:

Nisam gledao veci deo tekme, ukljucio sam se na 83-76, minut posle toga je Panter dao onu trojku i slomio tekmu

Ne znam sta su zasrali suci pre toga, ali onu kontru 2 na 1 kad je njihov krenuo da ukuca Lesora u kos je bio cist faul Lesora, a ovi sudili aut za vas. I od tog momenta do kraja su navlacili sve za PAO da bi kompenzovali to

Na stranu kosarkaska telegencija ovog kucaca, mogli su da biraju kako ce da dadu kos u toj situaciji 

Pogubljeni su bili. Prelepu blokadu su Lesoru svirali kao faul, a onda su koliko se sećam Egzumu na odbrani od kucanja nisu svirali faul iako je bilo očigledno.

  • +1 5
Link to comment

Moguce da gresim, da. Mislim na tu situaciju kad je bila kontra, samo sam zaboravio ko je branio, Lesor ili Exum 

Zapravo najveci wtf je Radonja, ni prosle godine u Zvezdi nije trazio challenge kad je mogao, nisam siguran da li je sinoc koristio pre te situacije 

I onda na kraju kad je iscurelo vreme, stari grcki specijalitet :laugh: Stvarno su najgori 

Link to comment

Ma Perez Perez i njegovo suđenje... Najjače je u bg protiv armanija kad je "odigrao" blok na Madaru i kada je promašio čiji je posed na početku 4/4 :)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ako Aleksa uspe da udje u formu na zimu, i Papapetru se malo oslobodi, ovom timu fali samo jedna defanzivna zver pod kosem da napadne F4 :fantom: U Smajlija nemam poverenja, nadam se da ce me demantovati.

 

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

ako se pokaže da je smajli napredovao kao pola lesora, mi smo na konju i to ne na bilo kom nego na sekretarijatu

 

obično top timovi spuštaju gas u januaru, taman on i aleksa imaju fore da uđu u formu

 

dobar je ovo tim, ima kvalitet za 8

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Ono malo sto je Smajli odigrao u pripremnim, nije napredovao ni za mm. A ova pauza zbog povrede mu svakako nije od pomoci, jer ne trenira. Bojim se da ce biti upotrebljiv koliko i Balsa..

  • +1 1
Link to comment

Предност Смајлија у односу на Балшу је што се ценим неће усрати као овај сваки пут када добије прилику. Коприва је сав у грчу неком а Смајли је ко се сећа једини прошле сезоне у оном периоду до доласка Лесора знао да покаже муда, у оном првом дербију кад смо дали педесетак поена једини се појавио у тиму, и у еврокупу је у том периоду био одличан.

 

Сад након ове паузе, на вишем нивоу уз континуитет слабијих партија из другог дела прошле сезоне, вероватно не можемо да очекујемо много али мислим да ће дефинитивно дати већи допринос од Копривице.

Link to comment

Sramna pobeda, Panatinaikos pokraden. Kakve su sanse da se utakmica ponovi? Najvise bih voleo da osvojimo Evroligu, ali da nam oduzmu titulu jer smo sinoc nepravedno pobedili. Inace, na trzistu se pojavio Dzejlen Adams. Sta znam, vec ima iskustvo igranja u Evroligi i to bas ove sezone. Upravo, reaguj

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, johan nagel said:

Предност Смајлија у односу на Балшу је што се ценим неће усрати као овај сваки пут када добије прилику. Коприва је сав у грчу неком а Смајли је ко се сећа једини прошле сезоне у оном периоду до доласка Лесора знао да покаже муда, у оном првом дербију кад смо дали педесетак поена једини се појавио у тиму, и у еврокупу је у том периоду био одличан.

 

Сад након ове паузе, на вишем нивоу уз континуитет слабијих партија из другог дела прошле сезоне, вероватно не можемо да очекујемо много али мислим да ће дефинитивно дати већи допринос од Копривице.

 

Ne bih rekao da je problem Balse uplasenost, u napadu je on dovoljno agresivan, ne komplikuje mnogo vec zakucava kad god mu se ukaze prilika, ide na skok. On je pre svega pogubljen u odbrani, jer ne moze da isprati stvari, sporo cita situacije i sporo reaguje. EL kosarka je trenutno prebrza za njega. U ABA kada je koncentrisan, tada je Mutombo, kada nije onda je nivo Boze Djumica.

 

Smajli je jednako pogubljen u odbrani, a u napadu je bio dobar na pocetku dok je silom prilika igrao na 5, pa je koristio svoju brzinu i cinjenicu da jos nije skautiran. Posle se i u napadu pogubio sa pozicije 4, izgubio samopouzdanje i u sut i jednostavno znao da srlja iz greske u gresku. Neke stvari se mogu popraviti treningom, ali za neke je neophodno iskustvo igranja utakmica. I zato je ova pauza veliki problem za njega.

  • +1 2
Link to comment

Pa imace i jedan i drugi jos cirke 20ak utakmica ABA lige da se dovedu u red, tu bas ocekujem male minutaze stranaca. Ako tu dominiraju u kontinuitetu znaci da su spremni za nesto vise, ako ne, jbg.

Link to comment

Kako je govorio Dule, vreme rada i vreme rezultata se cesto ne poklapaju. Pogotovo su mladi igraci podlozni oscilacijama, nema tog linearnog napretka, nego 1 utakmica dobra, pa 2 lose. Lepo je biti optimista i verovati da ce vec od januara/februara obojica dominirati u ABA i biti legit bekapi u EL, ali cim se trazi pojacanje na 4/5, u to ne veruje niko u klubu..

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...