Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

probirljivi ste postali, 40 minuta smo vodili u gostima, na kraju bilo malo gusto, al smo držali konce u našim rukama

 

sad u čačak da se properu ruke u moravi, pa gavri munija

 

 

korak po korak

  • +1 6
Link to comment

Samo poslednji minut: Lesor masi kucanje; Ledej uzima skok i umesto da izvadi loptu, baca pogacicu preko Papajanisa; Egzum pravi faul na tri; Ledej se trudi da napravi faul na tri na 4 razlike i 4 sekunde do kraja.

  • +1 1
  • Wub 2
  • Tužno 1
Link to comment

Odigrano je 6 kola a ja sam vec jedno 4 puta bio zreo za bromazepame, jebem ti i kosarku i cetvrtak

 

Ipak, 3 pobede u EL zaredom, nema previse zamerki. Sad ide pravi test

  • +1 4
Link to comment

Panter i Lesor su odigrali vrhunski, a Egzum je X faktor u ovoj ekipi.

 

Vrhunski igrac, a nekako nenametljiv.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Odabrao sam basket pre fudbala i nisam pogresio, gledali smo classic partizan, od sjaja do ocaja i nazad. Neverovatno je koliko smo sposobni za notorne gluposti, da gubimo lopte na neke kretenske pasove, na ledejovo izigravanje pleja, bas sirok asortiman imamo. Itekako je falio naneli, zeljko nema puno poverenja u igrace van prvih 7,bice to veliki problem u ovako glomaznom takmicenju. Al nema veze, ponovo uzivam u partizanovim utakmicama.

Matijas, ozeni me! 

  • +1 4
Link to comment

Гледао оба (нажалост јер скратих живот себи)
 

Била би баш штета да смо ово успели да проспемо а у пар наврата смо се својски потрудили. 
 

Од првог до последњег минута у вођству, пар пута смо успели да одговоримо кад су нам пришли на -2 у другом полувремену, тако да рекао би човек рутински.

 

Пантер баш покидао, овако нешто се и очекује од њега. Не у сваком мечу и у оваквом обиму разуме се, али да преузме одговорност.

 

Лесор братина нестваран напредак, смањио је црне минута на минимум, без грешке човек игра практично, скаче на обе стране, блокира, брани све позиције, погађа бацања.. притом све без замене.

 

Егзум добар, Мадар исто у првом, у другом из непознатог разлога нестао.

 

Ледеј на крају дабл-дабл али није баш бриљирао реално.

 

Анђушић ок али ћу излудети од њега кад онако лако остане без дриблинга, па не зна шта ће са собом и углавном изгуби лопту или бар буде надомак тога.

 

Папапетру баш не може да се састави нападачки, кад потегне шут са 5+ метара не мораш да гледаш знаш да не улази.

 

Нанели нам је баш фалио овде, таман је пронашао ритам човек, ваљда ће бити океј за Грчке ганције.

 

Пао реално слаб, судије испод нивоа, пар баш крупних грешака.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...