Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, 1n54jd3r said:

Moram priznati da nisam preterano uzivao u ovoj izdanju. Previse gluposti i neinteligencije.

 

Doslo mi da zadavim Andjusica posle onog izmotavanja iza ledja. Ipak, vrlo pametno smo odigrali poslednjih 5 minuta

Link to comment

Dobro je nismo se raspali. Kapiten kapitenski, a egzum sa slobodnjaka evocira acu rasica. Jebeni su litvanci, pise se pobeda, idemo dalje. Malo i srece pred kraj sa onim faulom ulanovasa, no dobro, peglamo sad sve redom

  • +1 3
Link to comment

Trifa prelomio trojkom, Egzun ladan sa slobodnjaka. Panter sve promašaje ispucao u Baru.

 

Andjušiću zabraniti dodavanja Lesoru. Bolji mu je % za trojke nego pasovi ka Lesoru.

  • +1 1
Link to comment

Aaaaaaa, PRTZN !!! 
 

fala @BlackGeorge, odčkiljio ovo na telefonu od kraja 3/4 do kraja kraja

 

(fala @zmanic na pokušaju da mi udijeliš potok, ali preglup sam ja za ove varijante…)

 

je li Anđušić bio sve vrijeme grozan kao na kraju 3/4? bojim se da ga ne odrobija Robija ako ovako nastavi… Lesor će nam umrijet ovako, jadan :cry:, ali dok može da izdrži - dobro je…

 

e, ne znam ko pomenu, ali i meni se učinilo da imamo domaćinsko suđenje… jbg, Efekat Želimir-9EL nije za bacanje…

  • +1 4
Link to comment

Lesor opet igrao preko 37 minuta, doduse ne izgleda uopste umorno, ali duga je sezona, mora Balsa da se opravi

 

Ovom Ulanovasu kad vidim izbacaj tri dana srece nemam

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Pantelija jr said:

Aaaaaaa, PRTZN !!! 
 

fala @BlackGeorge

 

(fala @zmanic 

 

e, ne znam ko pomenu, ali i meni se učinilo da imamo domaćinsko suđenje… jbg, Efekat Želimir-9EL nije za bacanje…

Marketing između ostalog podrazumijeva i određene, da tako kažem, kontakte sa sudijama.

Što se Andjusica tiče, svi znamo da je u pitanju rafinirani šuter. Tu nažalost sve završava.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

Lesor opet igrao preko 37 minuta, doduse ne izgleda uopste umorno, ali duga je sezona, mora Balsa da se opravi

 

Ovom Ulanovasu kad vidim izbacaj tri dana srece nemam

Postoje indicije da ćemo dovesti centra.

  • +1 1
Link to comment

bravo, bravo, bravo!!!!!

 

gledao sam na mahove, sutra moram da pogledam na miru celu tekmu. ova ELtv je super i ovi likovi što prenose tekme. više mi leže nego domaći.

 

čini se da smo uspeli da podignemo odbranu na znatno viši nivo i da to daje rezultate. video sam nekolilo izgubljenih lopti iz domena wtf. jednom je Anđušić pokušao iza leđa, naivno, jednom Madar direktno u ruke protivniku i jednom Trifa, neki kretenski pas uz aut liniju. ali sam video i da smo presingom uspeli dva puta da ukrademo loptu na izvođenju i odmah poentiramo.

 

samo napred!!!!

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...