Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Па добро ми чињеница нисмо навикли на овај формат евролиге па сваки меч доживљавамо на нож а у реалности је сезона предугачка и биће ту разних изненађења типа изгубимо код куће од Асвела рецимо па за два дана добијемо Фенер у Истанбулу и сл.

 

Али то је још једна наша предност рекло би се јер ниједан други клуб није тренутно оволико наложен на регуларни део евролиге колико смо ми јер је нисмо играли сто година и дебитанти смо у оваквом формату.

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ta kvota 1.3 je pobeda od 7/8 razlike, tako da jeste realna.

 

Ne, to nije isto. To je da Partizan dobije Žalgirisa 8 od 10 puta. 

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

 

Ne, to nije isto. To je da Partizan dobije Žalgirisa 8 od 10 puta. 

Pricas o drugoj stvari.

 

Ono sto sam hteo reci je da je granicni hendikep za nasu pobedu 7.5, a granicna kvota 1.3. Dakle, to je prema procenama kladionica najrealniji rezultat, 7 ili 8 razlike za nas.

 

Maksimalan oprez naravno, ali objektivno jesmo favoriti.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Pricas o drugoj stvari.

 

Ono sto sam hteo reci je da je granicni hendikep za nasu pobedu 7.5, a granicna kvota 1.3. Dakle, to je prema procenama kladionica najrealniji rezultat, 7 ili 8 razlike za nas.

 

Maksimalan oprez naravno, ali objektivno jesmo favoriti.

 

Kažem da 1,3 kvota nije realna i da je kvota tu da bi kladionice zaradile a ne da bi pokazala realnost 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Kažem da 1,3 kvota nije realna i da je kvota tu da bi kladionice zaradile a ne da bi pokazala realnost 

Ja sam pre izlaska kvota cenio nekih 1.5 na nas. 

 

Zaista mislim da jesmo favoriti, bez obzira na njihove dve pobede na domacem terenu, iako sam po prirodi pesimista.

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Zaista mislim da jesmo favoriti, bez obzira na njihove dve pobede na domacem terenu, iako sam po prirodi pesimista.

 

Zalgiris i Alba su skroz zajebane ekipe kao gosti, iz razlicitih razloga. Zalgiris non-stop igra kuci pred ludom publikom i ne znaci im nista dernjava sa tribina a Alba igra isto na plazi i pred 20.000 ljudi. Ko god ih upise kao sigurne pobede vrlo lako naleti na minu. Mi smo eksperti po tom pitanju, svake godine ih otpisemo unapred i skoro svaki put nas omlate kao volove. Pretpostavljam da Zeljko nece napraviti istu gresku.

Link to comment
10 hours ago, harper said:

Ali, koliko je dugo trebalo da se mocni Rasel vrati u opanke iz kojih je na kratko iskocio. Jedan ozbiljan klub koji je actually igrao odbranu na njemu.:D

 

9 poena, šut iz igre 2/11. 

 

Ruku na srce, skapirao je da ne može da ponudi toliko poenterski jer smo igrali odličnu odbranu, ali džabe kada je Pecarski ispustio jedno 3 lopte koju mu je Rasel spakovao na zicer.

Link to comment

Izgleda da ćemo protiv Olimpijakosa 10.novembra igrati bez srpskih reprezentativaca.

Naime, uprava je odlučila da selektoru stavi na raspolaganje sve domaće igrače koji su mu potrebni za meč protiv Britanije 11.novembra.

 

Kakav patriotizam!

Link to comment
15 minutes ago, BWA said:

Izgleda da ćemo protiv Olimpijakosa 10.novembra igrati bez srpskih reprezentativaca.

Naime, uprava je odlučila da selektoru stavi na raspolaganje sve domaće igrače koji su mu potrebni za meč protiv Britanije 11.novembra.

 

Kakav patriotizam!

 

Sve domace reprezentativce. Cudan nacin da se napise Danilo Andjusic.:D

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Sve domace reprezentativce. Cudan nacin da se napise Danilo Andjusic.:D

No, no...

Na spisku bi se mogli naći i Tristan, Trifunović, te mlađani Koprivica.

Tako makar piše naš sponzor.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...