Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 hours ago, levi said:

po sastavu Partizzan Mocart bet u ovoj ligi  treba da obezbedi prednost domaćeg terena u plejofu. ide im na ruku što ni konkurenti nisu idealno startovali

Da ali samo ako pričamo o ABA ligi. U EL bi  učešće u plej-ofu bio veliki uspeh.

Link to comment

Mali trol.

Ode Faku u NBA ipak. Javilo mi se da pustiš fakua, Aleksu i Madara da jure bekove protivničke na njihovoj polovini, dal bi neko pola prešao. Al faku ostade vlažni san jbga. On je partizanstina samo takva, takav se rodio. Onda mi pade na pamet, koji je naš najjači bek ever? Fizički, that is. A igrač uopšte? Evo koga sam se setio. 

Grba, Pek, Jawai.

Link to comment
7 minutes ago, hooyadahoo said:

Mali trol.

Ode Faku u NBA ipak. Javilo mi se da pustiš fakua, Aleksu i Madara da jure bekove protivničke na njihovoj polovini, dal bi neko pola prešao. Al faku ostade vlažni san jbga. On je partizanstina samo takva, takav se rodio. Onda mi pade na pamet, koji je naš najjači bek ever? Fizički, that is. A igrač uopšte? Evo koga sam se setio. 

Grba, Pek, Jawai.


vesa

  • +1 4
Link to comment
34 minutes ago, Milošica said:

Hajde veceras Rasel da pokaze da moze i protiv nas pa da ga pakujemo, s obzirom da Aleksa nece skoro.

Ima da ga ograničimo na 25

 

Edit: tu ga i kladionice drže.

Edited by *edited by mod
Link to comment

verujem da će to biti znatno ranije, nije mu bila šuterska ruka u gipsu, radio je u međuvremenu, ima utakmice u abi da se zalaufa


mislim da će u optimalnoj formi biti već u decembru

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...