Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, J.R. Cash said:

Nije ovo bilo lose za jedan tim bez glave i repa.

 

Meh, Željkov Partizan je nekog oduvao, to je bio jači zicer. 

 

Ako negde bude bilo na world wide webu da se pogleda ili dl utakmica nek javi 

 

Inače, kad se priča o poseti, ne znam za ovu utakmicu, ali na prvoj je bilo dosta više od 16700 koliko je objavljeno zvanično

Edited by theanswer
Link to comment
8 hours ago, BWA said:

Na Mocartu naslov.

E ovo je pravi Partizan Mocart Bet.:lolol:

 

da :D

 

mada intenzivno počinju da smaraju sa tim. verovatno im je kompanijsko pravilo da ne smeju da napišu Partizan bez tog dodatka. ne pratim baš NBA, ali sam siguran da i tamo klubovi imaju žešća i jaka sponzorstva isl, pa nisam primetio da je neki klub promenio ime ili da ima dodatak, tipa LA Lakers Pepsi ili Dalas Chevron isl. mada verovatno nije uporedivo. u Evropi je praksa da se nazivi klubova menjaju, pola Italijaskih klubova ni sami ne bi znali da navedu kako su se sve zvali u prethodnih 30 godina.

 

juče nisam hteo da pišem ništa, jer sam imao osećaj da, ako ukucam slovce, razlika će da padne sa 23 na 3. zato što sam krenuo nešto da kuckam u prvoj četvrtini, ono kad su zabili dve trojke i počeli da se primiču. pa rekoh, zajebi rabotu i ne diraj tastaturu.

Edited by Ted
  • Haha 7
Link to comment

Čudi me da na semaforu pored rezultata ne ubace i live kvote za tekući meč i poneki specijal.

 

Na timeout-u na velikom ekranu da ide npr: "Panter granica 18.5p: odigraj + i pomozi (Partizan) Mocart betu!"  

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment

mogao je i Agropapuk da nam se priključi u pul sponzora, pošto smo im dobro izreklamirali arenu onim pomračenjem svesti u SM.

 

Panter granica 18.5p, odigraj i osvoji 20 kilograma domaće kobasice od mangulice

 

Pogodi broj poena Nanelija, za svaki poen po štap kulena

  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, Profesionalac said:

Čudi me da na semaforu pored rezultata ne ubace i live kvote za tekući meč i poneki specijal.

 

Na timeout-u na velikom ekranu da ide npr: "Panter granica 18.5p: odigraj + i pomozi (Partizan) Mocart betu!"  

 

Ostoja mod on

 

Zanimljiva ideja, razmotricemo.

 

Ostoja mod off

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...