Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

14 minutes ago, johan nagel said:


Опет кажем нама је Копривица други центар и једина алтернатива Лесору. Да је трећи центар нпр онда би то можда имало смисла јер би прва двојица могла да покрију 40 мин, међутим у овој ситуацији нама су преко потребни његови минути.

 

Дакле Алба 4 минута, Басконија 5 и Милано 0.

 

Једини закључак је да Жељко не верује у његове могућности на овом нивоу, што је да се разумемо ок али онда је тотално ван памети што није доведен још један центар.

 

Додатни проблем је што ни Ледеј нема адекватну замену већ Вукчевића који је номинално друга четворка и има исту минутажу као Копривица, дакле 10 минута у три утакмице.

 

Мени је то све скроз ненормално, све и да је замисао да чешће играмо с нижим петоркама, да Папапетру покрива повремено минуте Ледеја кад је овај на клупи итд, ући у овако напорну сезону са непостојећом ротацијом под кошем нема никаквог смисла.

 

Koprivica kada dobije 20 minuta u ABA protiv ekipa sa zacelja trebalo bi da bude igrac koji pravi razliku. Nema sta da Zeljko veruje ili ne veruje, dobijes priliku i moras da je iskoristis. Isto vazi i za Smajlija. I za Madara. I za bilo kog drugog mladog igraca koji tek treba da se dokaze. Ako protiv slabijih protivnika nisi na potrebnom nivou, tesko ces biti protiv Hinesa ili Davisa na primer.

 

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, theanswer said:

 

Nije do izmena 

 

Nije ni da nije. Izglupirao se Zeljko u zavrsnici. 
 

17 hours ago, 1n54jd3r said:

Gubim zelju da uopste nastavim da gledam tekme kkp ove sezone. Da smo neki razvojni tim, mladi igraci, gro ekipe domaci, pa hajde - pratis i ne ocekujes neke rezultate osim da se vidi neki napredak. Ali ovakav tim uz ovaj luzeraj, ne mogu da se identifikujem nikako.


Luzeraj, jebote?! Uzivajte u elitnoj kosarci. Onaj shot making je od sinoc je sulud, oba tima na oko 50% za tri. Mi smo na 0-3, umesto na 2-1 samo zato sto ovaj nivo ne prasta mentalne greske, a mi ih pravimo previse.
 

17 hours ago, theanswer said:

Završićemo ko i svaki sns projekat 


I posle trazis da neko tvoje pisanje ne povezuje sa zalom za Baentom Ratkovicom, ili uopste uzme za ozbiljno.
 

6 hours ago, ZokiAsov said:

Pa jebiga sad, mogao je da se trazi bolji dodavac od egzuma,  da se ne dovode i naneli i papapetru vec umesto jednog od njh da se pojaca centar a kao bekap na trojci dovede neki jeftiniji igrac.  Ne verujem da je neko ocekivao da Balsa moze da ravnomerno deli minute u EL sa Lesorom koji trenutno igra preko svih ocekivanja i normalno je da sledi pad pre svega zbog enormnog trosenja a onda i kvaliteta samog igraca. 

 

 

 

Kako znas da se nije trazilo? Znam sigurno da su trazili Pangosa, Milutinova i prosle godine Lucica. Sad traze peticu, ali ne mozes uvek da dovedes sta zelis. 
 

4 hours ago, Nikola77 said:

ne mogu da se otmem utisku da je trinkijerijev partizan, iako znatno jeftiniji, igrao bolju, lepšu i moderniju košarku od obradovićevog. iako je preuzeo ekipu kad je sezona već počela, vrlo brzo se videla njegova ideja na terenu i homogenizacija ekipe. sa druge strane, ni posle 16 meseci obradovićev tim, što bi dansver i još neki ovde rekli, nema ni glavu ni rep.

 

Zeljkov Partizan bi oduvao Trinkijerijev s terena.
 

16 minutes ago, theanswer said:

Pitam se samo gde je Koprivica trenirao prethodnih godinu dana pa da sad nema kvalitet da zaradi minut

 

Na istom mestu gde se prosle sezone digao za nivo-dva i gde trenira Lesor.

  • +1 1
Link to comment

^

Dok je Naneli juče dominirao i zaradio svaki minut na terenu.

 

Da se ne zajebavamo, da je Trifunović/Koprivica odigrao prvu sekvencu kao Naneli, izašao bi posle 90 sekundi i ne bi video teren do sledeće ABA lige 

Edited by Profesionalac
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Zeljkov Partizan bi oduvao Trinkijerijev s terena.

 

Mislim da ovo niko ozbiljan ne spori. Ali opet ima i nešto što se zove value for money.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

^

Dok je Naneli juče dominirao i zaradio svaki minut na terenu.

 

Da se ne zajebavamo, da je Trifunović/Koprivica odigrao prvu sekvencu kao Naneli, izašao bi posle 90 sekundi i ne bi video teren do sledeće ABA lige 

 

.Jeste delovao kao da je stondiran, kad je usao energetski je bio dva nivoa ispod tima. Ali zna se koji kvalitet ima, u Vitoriji je bio odlican.

  • +1 1
Link to comment

Šta mi znači što se prošle sezone digao za nivo, dva, ako 5 meseci kasnije ne može da dobije minut na terenu? Nije da je taj nivo dva prethodne sezone doneo neki rezultat timu nego je bio neupotrebljiv protiv Zvezde takođe. 

 

A ne znam ni šta nije tačno u tome da smo SNS projekat kao i bilo šta gde se ulažu pare u ovoj državi. Nećemo da zatvaramo oči ko cigani i da se tripujemo da je to što su prvaci u fudbalu koliko godina to što je Terza mađija a ne zato što može da troši basnoslovno bez ikakve revizije i sa milion promašaja usput. A ako zatreba dunuće im penal već negde. 

 

Željkov Partizan još nikog nije oduvao sa terena, tako da ne bih bio siguran u te šbbkbb priče

Edited by theanswer
  • +1 3
Link to comment

Ono što je meni sinoć zaparalo uši je ono kako je mali Glas povređen pa je i to uticalo, ali realno gledano teško da bi on dobio neke minute sinoć. Ali dobro to je verovatno i do afekta nakon onakva dva poraza.

Link to comment

Комшије, ако смем да нешто приметим као, мислим објективан и добронамеран, посматрач: не спорим уопште играчке квалитете ваших странаца, али (осим Папапетруа), мислим да они доживљавају себе као да чине част Партизану што бране његове боје и да су они изнад тима, да гледаоци и људи око ККП треба да буду почаствовани што их гледају. Нико не покаже ни трунку искрене жалости када се изгуби, већ 'сутра је нови дан, идемо даље' и то тако иде. Пратим и вас свих ових година, сећам се многих ваших тимова, као и странаца који су били део истих. Овакав нехај нисам запамтио. Штета, јер мислим да имате доста материјала да направите добар резултат, а мислим и да ће за пар недеља, кад се још уиграте и неке ствари доћи саме по себи.

Оно што бих, да сам на месту вашег управљачког дела, је да бих по сваку цену пружио шансу млађима, укључујући и Мадара, и Балшу, и Тристана, и Гласа (млађи Трифа је 'специфичан', никако ми није симпатичан, али и он има и жељу да игра и могућност да му се пружи шанса). Не морате бити Топ8 тим истог овог момента, а исто тако, лопта је округла, нико не зна да ли млади можда не би одиграли неке херојске партије и преко ноћи се прославили. Не би били први којима се то десило, а ваш тим је био сведок таквим стварима много пута раније

 

Извините ако сам одужио. Другарски поздрав

  • +1 5
Link to comment

Gledao sam meč Kindera u gostima protiv Žalgirisa. Kakva gomila grešaka u zadnjih dva minuta, prednjačili Teododić i Heket.

Ako Lesor i Lidej budu imali dovoljno goriva - dobijamo ih večeras. Ne mora ni Naneli da se probudi onda, mada bi bilo poželjno. :happy:

 

Matorci su sigurno umorniji od nas, putovali su iz Litvanije.

 

Više me brine koliko ćemo biti izmoreni za sledeći meč protiv Mornara. Tristan, Koprivica i Trifunović će morati nešto tu kvalitetno da isporuče. Ako nisu sposobni za to, onda da se ne ljubimo....

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

po ukupnom indeksu u ove tri utakmice smo šesti, što će reći da nije toliko tragično koliko se ovde piše, samo treba da se upali mašina

 

što će se desiti koliko večeras

ajd u zdravlje

  • +1 3
Link to comment

Ja sam optimista, iako to u posljednje vrijeme nije u modi. Naprotiv, ako nisi težak pesimista rizikuješ da smjesta budeš proglašen ozbiljnim glupsonom.

Pritom, naša pobjeda nije nikakav optimizam nego realnost.

Doduše, realnost nije briga....

 

Ipak, ne postoji nijedan razlog da ovo večeras ne dobijemo.

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...