Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

večeras mi je enigma bio i ne skidanje tristana, pa i ludi uroš se upisao sa 20 sekundi

jasno mi je da njemu fali mesa da se upusti u klinč sa milanezima, al ni za minut on i balša

 

Link to comment

Trenutno smo taoci Žocovog ega, ali tko sam ja da mu sudim. Ako on misli da moze sa 8 igraca u rotaciji da izgura sezonu - ok.

Edited by Orle Zmajević
  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pričao je o kampaču i novinskim tekstovima kako ga partizan dovodi, i pitao je novinara da li zna koliko mu je fener nudio, pa je onda usledila ova rečenica koju si citirao

 

 

imaš na deponiji topik za ovakve postove, biće i tamo publike za njih

 

"Radim sa onim šta imam."

Link to comment
8 minutes ago, April said:

Ja mislim da se baš mnogo potcenjuje naša klupa. Madar je svakako odigrao bolje od Dantea, a imao je i Anđa odličnu četvrtinu.

Tri superstara su pali s Marsa, pa šaraj malo.

Dante je delovao užasno jednodimenzionalno + ona dva ofanzivna faula na samom početku meča. Naneli je bukvalno bi crna rupa. 2 poena, gomila grešaka i skoro pa sakrivanje po terenu. On mi je delovao kao najveće pojačanje, ali trenutno izgleda da je baš u kanalu.

  • +1 1
Link to comment

kvalitetniji armani. sta ima tu da se prica. igrao je lesor toliko minuta jer je zoc takmicar. ne bi da izgubi pred punom arenom kao sto bi svi mi drzali kvalitetnije igrace zbog pobede.

 

lepo bi bilo da imamo dobrog pleja ali izgleda nema se para za takvog.

koliko se secam zvezda je u evroligi igrala najbolje kad je imala dobrog pleja. 

madar i andjusic. ovaj prvi neka je potencijal ali udje covek na kraju i dve greske od dva napada.

andjussic stara prica, dribla stane, panika i lopta u aut ili necije noge i onda pogled ka saigracima.

bice jos ovakvih bolnih poraza. mi smo fridki u evroligi neiskusni kao tim.

treba na ovu ludu utakmicu eledja da se doda jos par igraca pa da dobijemo ovo. 

daleko smo mi od vrha evrolige.

trebace tu godine da se sve nasteluje.

za razliku od ranijeg ucesca otezavajuci faktor je broj utakmica. ovaj sistem je napravljen za ove malo bogatije klubove koji mogu sebi da priuste bar 10-ak kvalitetnih igraca.

probijamo na sledecoj mrak.

 

Link to comment

Mislim da nema nijedan navijač Partizana koji nije očekivao da se dovedu još jedan plej i centar, u momentu kad se dovodio Naneli npr. Nekako suvom logikom ne dovodiš skupog backup-a na poziciji na kojoj si dobro popunjen a da nisi obezbjedio sredstva za ključne pozicije u timu. Možda to i nije bio slučaj sinoć, ali mogu da zamislim da ćemo vrlo često doći u situaciju da gubimo neizvjesnu završnicu zato što igrači ne mogu više da stoje na nogama.

Sad se vidi i koliko nas je koštala prošla sezona u kojoj nismo izbacili nikog ko može da igra na ovom nivou. Ovde više nema prostora ni da se pokušava nešto slično, tako da je frustracija navijača sasvim razumljiva.

  • +1 1
Link to comment

igrač koji šutira 50% za tri u el nije backup. nanulica se nije ni skidao protiv sc-a, verujem da posle baskonije nije ni bio u trenažnom procesu kao ostatak ekipe.

 

predugo traje ova sezona, da zagrmimo krajem novembra i u decembru, pa malo posustanemo u januaru, onda pun gas od polovine februara pa do kraja ligaškog dela, to je neka moja predikcija kretanja forme ovog tima. sadašnji roster će morati da nagazi bez alekse, smajlija i nekog eventualnog pojačanja kako znaju i umeju

 

 

Link to comment

Mrtva trka između Partizana i Zvezde ko je gore selektirao sastav ove sezone. Zvezda sa 5 plejmejkera i isto toliko centara, a Partizan sa 4,5 igrača bez adekvatnih izmena. Prosto je neverovatno da jedan iskusan trener kao što je Obradović ovako očajno odradi selekciju tima. Ima 5 igrača, u rotaciji koristi 7 ili 8 i stvarno mi nije jasno kako misli da sa tim sastavom izgura ovakvu sezonu. Lesor je sinoć izgledao kao da će svakoga trenutka da se sruši na parket, čovek je igrao 39. minuta, a sutra je nova utakmica. Alternativa mu je Koprivica koji se u prvom meču protiv Albe odbijao o njihove centre kao da je kadet u pitanju.

  • +1 1
Link to comment

Meni se ovaj Obradovićev Partizan ne sviđa, ali rekao bih da čak ni moćni Ostojin Partizan nema dovoljno para za Željka Obradovića plus 15 legit EL igrača. Mislim, teško da Obradović nije svestan koja je dužina rostera optimalna. Panter se za sada i nije bog zna kako pokazao i eventualno ste mogli da dovedete dvojicu igrača umesto njega. Osim toga ne vidim šta je moglo da se uradi po pitanju dužine rostera. 

Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Meni se ovaj Obradovićev Partizan ne sviđa, ali rekao bih da čak ni moćni Ostojin Partizan nema dovoljno para za Željka Obradovića plus 15 legit EL igrača. Mislim, teško da Obradović nije svestan koja je dužina rostera optimalna. Panter se za sada i nije bog zna kako pokazao i eventualno ste mogli da dovedete dvojicu igrača umesto njega. Osim toga ne vidim šta je moglo da se uradi po pitanju dužine rostera. 

Mogli su, recimo, da angažuju jeftinije igrače, pa za ostatak para da kupe adekvatne zamene, da imaš fino izbalansiran tim, a ne ovako, Partizan ima 5 skupo plaćenih, rekao bih i pretplaćenih, igrača, a zamene su Trifunović, Koprivica i Tristan Vukčević.

  • +1 1
Link to comment

Pa jebiga sad, mogao je da se trazi bolji dodavac od egzuma,  da se ne dovode i naneli i papapetru vec umesto jednog od njh da se pojaca centar a kao bekap na trojci dovede neki jeftiniji igrac.  Ne verujem da je neko ocekivao da Balsa moze da ravnomerno deli minute u EL sa Lesorom koji trenutno igra preko svih ocekivanja i normalno je da sledi pad pre svega zbog enormnog trosenja a onda i kvaliteta samog igraca. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Pa jebiga sad, mogao je da se trazi bolji dodavac od egzuma,  da se ne dovode i naneli i papapetru vec umesto jednog od njh da se pojaca centar a kao bekap na trojci dovede neki jeftiniji igrac.  Ne verujem da je neko ocekivao da Balsa moze da ravnomerno deli minute u EL sa Lesorom koji trenutno igra preko svih ocekivanja i normalno je da sledi pad pre svega zbog enormnog trosenja a onda i kvaliteta samog igraca. 

 

 

To je nesto drugo, mi smo pricali o duzini rostera. I ja mislim da bi bilo bolje da je u timu neki praaaavi plej umesto Egzuma ili Nanelija, ali to ne poveceva dubinu. Tipa ovaj argentinac sto je dosao u Zvezdu umesto njega ili tako nesto.

 

9 minutes ago, Hroničar said:

Mogli su, recimo, da angažuju jeftinije igrače, pa za ostatak para da kupe adekvatne zamene, da imaš fino izbalansiran tim, a ne ovako, Partizan ima 5 skupo plaćenih, rekao bih i pretplaćenih, igrača, a zamene su Trifunović, Koprivica i Tristan Vukčević.

 

Samo Panter, za ovo ostalo tesko. Pricam o kvalitetu, naravno da je bolje da uzmes isti kvalitet za manje pare ali ne mozemo mi znati da li je tako nesto bilo moguce, Ne bi nista mnogo bolje bilo da umesto Lesora, Egzuma, Nanelija, Papapetrua i Lesora imas sedmoricu losijih igraca.  

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

To je nesto drugo, mi smo pricali o duzini rostera. I ja mislim da bi bilo bolje da je u timu neki praaaavi plej umesto Egzuma ili Nanelija, ali to ne poveceva dubinu. Tipa ovaj argentinac sto je dosao u Zvezdu umesto njega ili tako nesto.

 

Dobila bi se duzina rostera da je doveden jos jedan igrac na 5 ili 4/5. Neko ko bi mogao da dobro izrilja bar 15 minuta El. Umesto nanelija. A za visak  od nanalijeve love  isto neka trojka koja bi menjala Papapetrua.

 

i sam si gore rekao da ma sta se pricalo nemamo para da pokrijemo svaku poziciju sa 2 legit EL igraca. Zato je po meni osovina papapetru/naneli overkill u ovakvoj situaciji

Edited by ZokiAsov
Link to comment

ne mogu da se otmem utisku da je trinkijerijev partizan, iako znatno jeftiniji, igrao bolju, lepšu i moderniju košarku od obradovićevog. iako je preuzeo ekipu kad je sezona već počela, vrlo brzo se videla njegova ideja na terenu i homogenizacija ekipe. sa druge strane, ni posle 16 meseci obradovićev tim, što bi dansver i još neki ovde rekli, nema ni glavu ni rep.

Edited by Nikola77
  • +1 8
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...