Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Dobro okrecemo se aba ligi i kupu koraca. U evroligi nek razigrava klince nek nauce  da trce sa sampionima. Jedino se plasim koliko ce ljudi to dolaziti da gleda sad kad je mjehur euforije pred samim pucanjem

Link to comment

ispade da sam uradio dobru stvar kad sam ovaj ELtv pass uplatio na mesec dana. razmišljao sam se dal da kliknem na godinu ili mesec, na kraju sam dobro kliknuo izgleda :D

  • +1 1
Link to comment

Naneli je naprosto užasan.

 

Exum ima jednu jedinu akciju a to je da se kao volina zaleti u desno pa šta bude. Ako ne prodje do koša bukvalno ne zna šta će.

 

Svaki skraćeni njihov napad koji su izvodili umesto da se odbranimo smo primali trojku.

 

Naravno tu su i poznate boljke, trojke koje primamo iz ugla i katastrofalna 3/4

  • +1 1
Link to comment

Meni se čini da je Eksum dosta prosuo, Bože me sačuvaj pasovi su uglavnom njegovi bili, mislim da je Madar bio bolje rešenje, ali je uveden već dosta ohlađen. Što se Anđušića tiče, uveden je da šutira, a ne da daje pas u noge centru koji rola u centar reketa...To samo njemu na dušu ide. 

Inače je bez obzira na rezultat Armani izgledao kao ekipa sa mnogooo većom rezervom snage i to je na kraju i došlo na svoje. 

Baskonija je zaista ispuštena, Armani i ne baš. Na individualnu inspiraciju Ledeja se došlo do egala na kraju, inače bi nas zgazili još u 3/4.

  • +1 1
Link to comment

Kakav je leš od igrača onaj patetični Panter. Zašto mi plaćamo njega da mi je znati? Naneli i Exum bacaju lopte u aut. Organizacije igre - velika nula. Žali bože vrhunske partije Lesora i Ledeja.

 

Srećom da se ne nerviram uopšte, već sam rešio i pre početka evrolige da ovo pratim opušteno. Samo ću da se (malo) nerviram ako bude bilo problema u ABA ligi, pošto me to jedino interesuje. :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ide na bolje, to mi se sviđa. poraz kao poraz, pecka, al ako sam nešto naučio gledajući el je da pobede u oktobru nisu nikakav pokazatelj za kraj sezone

 

prekosutra knortm 

pa da se veselimo

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Gale said:

Baskonija je zaista ispuštena, Armani i ne baš. Na individualnu inspiraciju Ledeja se došlo do egala na kraju, inače bi nas zgazili još u 3/4.

 

Apsolutno. Kad pogledas na gomili ucinak pantera, egzuma, nanelija i papapetrua... klasicna kurcina

Link to comment

vrlo grešiš za papapetrua, videćeš koliko u četvrtak

 

 


 

 

slaviću dan kada neko bude rajku rekao mrš bre u tri pizde materine

  • +1 1
Link to comment

Treba nam plej, Zvezda ima 5 komada, treba nam centar - Zvezda ima 6 komada. Mi njima jednog-dva krilnaz oni nama pleja i centra, daj da pravimo neki trejd, inace zajedno necemo imati 10 wins ove sezone

 

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...