Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 hours ago, *edited by mod said:

Pa gde da bude zadovoljan kada kreteni nerezonski bacaju papire u sred tekme. Ok je na početku ali prekidanje tekme zbog toga stvarno nema smisla.

 

Plus Vesnovanje kad god sudija pogleda snimak pa donese odluku koja im se ne sviđa.

 

Bio je početak četvrtine ako se sećam. Mada da  mi ekipa izgleda ko njemu u prvom poluvremenu i ja bih vrv tražio razlog da budem nadrkan 

Link to comment

Срећно вечерас, комшије. Нека буде добра и напета текма, и нека победи бољи, тј. Партизан :)

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 4
Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

Bio je početak četvrtine ako se sećam. Mada da  mi ekipa izgleda ko njemu u prvom poluvremenu i ja bih vrv tražio razlog da budem nadrkan 

Organizovano rolne su bile sredinom četvrtine i to je onako raširio ruke u fazonu škk? I više je popizdeo na onog seoskog sudiju što je valjda tražio od Pantera, kao kapitena, da se obrati publici :isuse: 

 

Popizdeo je bio na single rolne što su bacali izgleda oni malo sporiji, pa sa zakašnjenjem od par minuta. Te likove bih izšutirao iz hale i bez njegovog besa. 

  • +1 1
Link to comment

Kad smo igrali sa CSKA top 8 u areni, ja bio na donjem nivou i liku ispred mene neotvorena rolna pocepa glavu. Ušili ga, pa se vratio da gleda :)

I kad sam već napisao nešto da kažem koju o večerašnjoj utakmici. Mi smo ekipa protiv koje protivnici redovno istovare sve van linije 6,75. U Armaniju svakako ima ko da to isporuči, a da stvar bude gora pod košem mogu da nas nose u zubima. Ne sumnjam da će iskažnjavati sve propuste u odbrani i da će se nalaziti sam igrač na trojci. Videćemo da li domaći teren može da napravi neku magiju. Tačnije, to nam je jedina nada.

Edited by smooth.Op
Link to comment

Te otvorene trojke proizilaze iz naše odbrane od pika. Uigrane ekipe sa dobrim protokom lopte će nas uništavati. Rekao bih i bez gledanja u statistiku da smo verovatno najgora ekipa u svim evropskim takmičenjima u pogledu odnosa primljenih i datih poena iz tranzicije. Dakle, ne branimo šut za 3 i ne branimo tranziciju, pritom ne šutiramo mnogo trojki i ne trčimo mnogo u tranziciji. Baš sve kontra od onoga što današnja košarka zahteva bukvalno kao preduslov da bi je igrao. 

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, theanswer said:

Te otvorene trojke proizilaze iz naše odbrane od pika. Uigrane ekipe sa dobrim protokom lopte će nas uništavati. Rekao bih i bez gledanja u statistiku da smo verovatno najgora ekipa u svim evropskim takmičenjima u pogledu odnosa primljenih i datih poena iz tranzicije. Dakle, ne branimo šut za 3 i ne branimo tranziciju, pritom ne šutiramo mnogo trojki i ne trčimo mnogo u tranziciji. Baš sve kontra od onoga što današnja košarka zahteva bukvalno kao preduslov da bi je igrao. 

Što se tiče ova 2 meča u EL, mislim da nam tranzicija i nije toliki problem. Protiv Albe, u 1. četvrtini smo se držali u igri dok je Exum davao koševe na nepostavljenu odbranu. Protiv Laborala je bilo lošije, ali ne ekstremno. Šut za 3 nam na obe strane pravi probleme. Primamo dosta trojki - mislim da smo u oba meča primili bar po 15, i dozvoljavamo lake šuteve - što se vidi po procentima šuta protivnika.

 

Nama i protiv faking SC puca odbrana na prvom pasu posle pika. Mislim da ćemo proslaviti svakog pleja amera visine preko 1.70. 

 

Menij je krajnje nejasno šta mi hoćemo da igramo, sa kojim igračima, u kom pravcu idemo. Rotacije su za sada sulude - ali ajde da dočekamo novembar pa da imamo veći uzorak za komentarisanje.

  • +1 1
Link to comment

Morao sam da proverim da li sam ja nesto propustio gledajuci utakmicu pod onom tenzijom, Dakle, trojke Baskonije:
 

1. krmaca Gedraitisa o tablu na isteku vremena. Odlican defanzivni posed.
2. Papaetru ide ispod na off screenu, trojka Gedraitis
3. Howard 1 na 1 sa Madarom
4. Vanja prodire, daje los pas Costelu koji nekako prihvata i dodaje igracu na trojci. Nismo iskakali na piku.
5. slabija komunikacija na off screenu, prodor Kurucsa i pas za Howarda. Exum na ruci, ali mozda malo kasnio
6. lose odbranjen pop Howard - Costelo. slaba egzekucija igraca
7. tezak sut Howarda iz pika, slab hedge Koprivice
8. Kurucs preko Lesorove ruke. Odlican contest
9. Costelo iz step backa preko Andjusica. 
10. Howard s 7.5  iz driblinga preko Pantera. Tehnicki PnR, ali nije koristio pik.
11. Hommes iz popa dribling u levo i trojka, ni to nije lak sut. Uzasna reakcija Tristana, opet demonstrira najsporije noge u poznatom kosomsu.

12. Costelo preko Tristana, koji je mozda minimalno kasnio
13. Howard iz urucenja preko Nunnalija
14. Howard iz tranzicije, otovrena

15. Thomson mnogo teska trojka u padu. Leday je tu, jedino sto je mogao da digne ruku. Verovatno se plasio da ne napravi faul za 3+1 
16. Howard za produzetak. Panterovo pomracenje uma
17. Howard iz flarea preko Lesora koji mu je u licu.

 

Sta smo imali, primili smo pet trojki iz pika, od toga dve suludo teske, dve onako i jedna otvorena gde je bila losa egzekucija. Nijednu zbog strategije odbrane pika. Uglavnom, ljude je nenormalno sralo za onakav kvalitet suteva. I opet je trebalo/moralo da dobijemo utakmicu.

 

31 minutes ago, Profesionalac said:

Rotacije su za sada sulude


Ovo postaje novo - Nemamo akcije.

 

Partizan je odigrao jedno katastrofalno poluvreme. Sve ostalo je iznad mojih ocekivanja za pocetak sezone.

Grobarsko kukanje, posebno posle utakmice u nedelju je za posmatranje. Vujosevic je ozbiljno ostetio mnogo mozgova. Ljudi izgubili u petak uvece na onakav nacin i dodje probirljivi Grobar da trazi maksimalan broj obrtaja protiv SC i kenja zbog odnosa prema dresu™. Pritom, utakmica uopste nije bila toliko losa. 

 

Na stadionu u nedelju neki lik prica kako moramo da menjamo trenera jer smo izgubili sve neizvesne zavrsnice. Da je nastavio dalje, stigli bismo do NEMAMO AKCIJE i Makabija.  Ogavna atmosfera se pravi.

  • +1 7
Link to comment

Pazi, neke stvari jesu za kritiku, ali deluje mi da na drustvenim mrezama, forumima itd. postoji neka interesna grupa koja na najprizemniji nacin pljuje i preko granice ukusa, pa se dolazi i do price o Zeljkovom privatnom zivotu itd. Otud i neki snimci, slike...

I ne mislim da paranoisem.

Naravno, ima i Ostoja svoju vojsku, ali mi nekako ovi iz prvog pasusa mozda jos vise smetaju :D

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Tipuješ Milošice, kod nas je normalno da se tera trener posle mesec dana. Obradović zapravo očekivano ima mnogo veću podršku nego što je uobičajeno. Prošlo je više od godinu dana sa velikim budžetom bez da je uradio išta vredno pomena i i dalje nema ozbiljnijih poziva za smenom. Određeni broj će uvek da traži smenu. Kod nas je Radonja rutinski napadan posle 2-3 poraza na startu EL i to nakon sezona sa 3 trofeja.

Link to comment

Ma mnogi ljudi bez interesa teraju, to stoji, i bilo je oduvek, ali primecujem modus operandi kod jedne grupe ljudi.

 

Rekao bih da ima veze sa ovim sukobom oko preuzimanja FK i da je kritikovanje Zeljka u tom slucaju samo instrument. Odjednom isti osporavaju rezultate Marka Nikolica npr.

 

I oni snimci koji su izasli jesu indikativni.

 

Da se razumemo, ja sam svestan da ovo naglo pumpanje para nije cista prica tako kako neki predstavljaju.

 

I mislim da je prosla sezona bila neuspesna.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...