Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

21 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Najbolja utakmica u ABA ligi ove sezone. Estudijantes igra odlicno.

 

pojma nemam, nisam gledao sve utakmice u abi ove sezone, da bih mogao tako nešto da kažem ;). gledao sam ove tri naše i ne mogu da kažem da mi je bilo interesantno. da nije Partizan u pitanju, verovatno ne bih gledao duže od 10 minuta. jedina dobra tekma od strarta sezone mi je bila ova pre dva dana sa Baskonijom.

 

doduše uspeo sam da ne zaspim, za vreme mzt-a sam i zaspao bio.

Link to comment

Опет Лесор мора да гули 28 минута након 39 у петак јер је Балша геније успео да скрца 4 фаула за типа пет минута. А с обзиром на то колико млађани Коприва може да пружи у евролиги, мораће опет Лесор да гине и у уторак&четвртак. Један Милетић би нам сад радио посао да га одмени бар мало у текмама типа ове вечерашње.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

 

pojma nemam, nisam gledao sve utakmice u abi ove sezone, da bih mogao tako nešto da kažem ;). gledao sam ove tri naše i ne mogu da kažem da mi je bilo interesantno. da nije Partizan u pitanju, verovatno ne bih gledao duže od 10 minuta. jedina dobra tekma od strarta sezone mi je bila ova pre dva dana sa Baskonijom.

 

doduše uspeo sam da ne zaspim, za vreme mzt-a sam i zaspao bio.

 

To je i bio cilj Zeljka za danas, nikako ne dozvoliti da se navijaci uspavaju.

 

Zadatak ispunjen..

  • +1 1
Link to comment

Milano dobio neugodni Brindisi sa pola kosa.

 

Bas me zanima kakvo je raspolozenje njihovih navijaca nakon sto su izgubili od Albe kod kuce i veceras se propisno obrukali. Koliko jos fore daju Messini?

 

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Čović slini dok gleda ovaj™ Partizan. Takav isti tim bi on sastavio kad bi imao više para.

 

nek proda 11000 sezonskih pa će imati ;)

  • +1 5
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, Ted said:

 

pojma nemam, nisam gledao sve utakmice u abi ove sezone, da bih mogao tako nešto da kažem ;). gledao sam ove tri naše i ne mogu da kažem da mi je bilo interesantno. da nije Partizan u pitanju, verovatno ne bih gledao duže od 10 minuta. jedina dobra tekma od strarta sezone mi je bila ova pre dva dana sa Baskonijom.

 

doduše uspeo sam da ne zaspim, za vreme mzt-a sam i zaspao bio.

 

Dobro, prve dve su stvarno bile uzasno dosadne. Sinocna je bila prilicno dobra, SC me je iznenadio.

Link to comment
14 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Dobro, prve dve su stvarno bile uzasno dosadne. Sinocna je bila prilicno dobra, SC me je iznenadio.

Kako ti se cini Egzum u kontekstu organizacije igre?

 

Vidim imao je 7 asistencija, ali sam povrsno pratio utakmicu pa ne znam na koji su nacin bile.

Link to comment
51 minutes ago, theanswer said:

Hoće Željko da vodi i navijanje, vidim da nije zadovoljan nešto. 

Pa gde da bude zadovoljan kada kreteni nerezonski bacaju papire u sred tekme. Ok je na početku ali prekidanje tekme zbog toga stvarno nema smisla.

 

Plus Vesnovanje kad god sudija pogleda snimak pa donese odluku koja im se ne sviđa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...