Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

У судару тима који игра смислену тимску кошарку и тима који у нападу силује индивидуално, кош не гради а одбрану не игра, ово је једини могући исход.

 

Све з свему скандалозна представа.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, johan nagel said:

У судару тима који игра смислену тимску кошарку и тима који у нападу силује индивидуално, кош не гради а одбрану не игра, ово је једини могући исход.

 

Све з свему скандалозна представа.

 

Ovo je opis prvog poluvremena. Drugo je bilo sasvim solidno.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

 

Ovo je opis prvog poluvremena. Drugo je bilo sasvim solidno.


У првом смо изгубили утакмицу јбг.

 

Она секвенца од 16:16 до 46:20 је вероватно најгори период неког тима који сам видео на оваквом нивоу ко зна од када.

  • +1 2
Link to comment

Nadam se da je klince sklonio da niko ne bi mogao da se sakrije iza njihovog učinka u ovoj katastrofi. Već je to jednom prošle godine uradio u EK.

Link to comment

Od 16:16 otisli su na 46:20 za 8-9 minuta. 30:4 serija jbt, ja, KUMS i Toniadams bi dozvolili manje. 

 

Jedino sto me tesi je da gore od prvog poluvremena jednostavno nema trika da moze

Link to comment
2 minutes ago, johan nagel said:


У првом смо изгубили утакмицу јбг.

 

Она секвенца од 16:16 до 46:20 је вероватно најгори период неког тима који сам видео на оваквом нивоу ко зна од када.

Ne znam da li si gledao Zvezdu protiv Reala i Himkija prije nekih 5-6 sezona ali izgledalo je i gore

A i sa Generalom smo gubili 40-ak na gostovanjima.

Ali, bilo, prošlo.

Link to comment

Да с тим што је тим тада био пун голобрадих клинаца.

 

Сад су на паркету били прекаљени евролигашки играчи, није мала разлика.

  • Hvala 1
Link to comment

Jbg na kraju smo sprecili totalnu sramotu ali je i ovako bilo bljutavo. Neka nemoc totalna. Jbg ima jos dosta da se igra, bice bolje sigurno kad se prikljuce aleksa, smajli, kampaco i kuridza

Link to comment

Bedna odbrana, bedan skok, trojke sevaju posle jednog pasa ili cak jedne finte.

 

Exum bombona, svidela mi se i igra u tranziciji, nadam se da ce biti jos toga tokom sezone, no da bi imao tranziciju moras nesto da odbranis i uhvatis, a mi danas nismo nista. Neko dokon da izracuna koliko igraca Albe je danas popravilo svoje licne rekorde po broju poena u EL.

Link to comment
41 minutes ago, Ros said:

vidim, upoznali ste albu? :D

gledas, gubis i ne verujes

Upravo tako. Na prvi pogled mislis nemaju neke ekstra igrace, moglo bi da se dobije, kad ono lakse je dobiti Barsu ili Real u gostima, nego Albu u Berlinu. Imaju sistem koji forsiraju godinama, igra im se zasniva da se Sikma podigne na visoki post i da odatle kreira...i svi znaju to i nikako ne mogu da odbrane. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...