Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

On 22. 6. 2023. at 9:49, Profesionalac said:

Evo sinoć me vozi Turčin taksista i od Srbistana, Jokica MVP, njegovog EFESa, pa Vase dođemo i do Željka. 

-And what about Obradović?

-Ohhhh, KING!... but such a licemer!

 

Videh razočaranost u njegovim očima, pa sam samo pognuo glavu i u tišini jedva dočekao kraj vožnje.

 

True story

  Reveal hidden contents

Do tri tačke :D

 

Sad sam se setio. Profesionalac i Turcin taksista

IMG_20230623_113506.jpg

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, Greek Freak said:

Cuveni pocetak 3/4, sta reci... ajde sto je energija ekipe bila na 20% onoga sto smo gledali u prvom poluvremenu, ali navijanje "najvernijih"... ono je tuga i cemer... tamo 95% ljudi nema pojma o kosarci... Zvezda prilazi, oni pevaju neke pesme koje niko drugi ne zna, umesto da zvizde kad je CZV u napadu, pevaju nesto svoje i usput im daju ritam... po ko zna koji put ove sezone ista prica. To je trajalo bukvalno pola cetvrtine.

 

Moram da se osvrnem i na ovo, nenormalno je koliko nemaju osećaj za bilo šta, ja mislim da smo ove sezone bukvalno uvek padali kada krenu da pevaju pesme za uhapšene drugare ili neko njihovo mumlanje. Ok, razumem odakle to dolazi i tu potrebu, ali brate, juče je u drugom poluvremenu navijanje bilo pravo samo u jednom ili dva navrata. No dobro, nije da inače imam neka očekivanja od njih.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Zube mu radio Ostoja izgleda..kao onaj lik iz Bonda je jbt

Ako ovako nastavi, bice mu zubi kao klavir, par belih pa crna dirka. Doduse, znamo svi odavno da i "klavire prevozi Ostoja" :D

  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...