Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Nas najbolji golman koga sam gledao (Bearu nisam).  Parader, takve golmane sam najvise voleo.  Neka pociva u mir.
Nisam ga gledao

Gledao sam Ćurkovića u St. Etjenu I bio je fantastičan. A kažu da je Šole bio bolji.
Link to comment
18 hours ago, El Patron said:

Ajmo malo optimizma idemo sutra po 3 boda u Kragujevac a i da vidimo vredi li taj Traore ako debituje

 

https://www.danas.rs/wp-content/uploads/2022/08/Gordan-Petric-Partizan-e1661465485712-1000x560.jpg

Ovo moramo da dobijemo. Da dobijemo ovo i još dva zaostala meča mi smo i dalje u zaostatku 7 bodova.

Link to comment

ne treba obraćati pažnju na zaostatak, nedostižno je. osim u jednoj varijanti, a to je da se oni iz nekog razloga raspadnu u sred sezone i počnu da prosipaju bodove. imaju prejak tim sa domaću ligu, mogu da postave i baba Milevu za trenera, neće mnogo uticati. na kraju krajeva predstoji derbi, odnosno mogućnost da se sve to razreši u sredu.

 

kurvinski je što nismo dobili tih 24h odlaganja, pa mi je najrealnije da će problem biti nespremnosti da se izdrži 90 minuta. gde su oni opet u prednosti jer imaju širi roster. što rekoše ovi momci iz Histerikal podcasta, nama su najspremniji igrači koji nisu prolazili pripreme sa ekipom nego se spremali individualno ili sa drugim klubovima. kao Dijabate npr, Bjelić. ispade da je bolje da su postili sve igrače da rade po individualnom programu.

 

videćemoo šta je Petrić smislio za danas, dal će i koga da odmara ii kakve će to posledice da ima po rezultat. 

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
On 26.8.2022. at 19:05, El Patron said:

 

Protiv Ziline je ceo stadion ili velika vecina pevala Jokane odlazi posle prve utakmice i losije igre, 1-1 se zavrsilo. Mislim da je kad je prosao Zilinu i otisao iz Partizana... Jos jedan primer kakvi smo navijaci...

 

Sećam se i kad je to pevano i kad je pevano posle Plavi odlazi. Navijačka nekultura 1 kroz 1. Legendama kluba skandiraš da odlaze a dolaze ti Stojkovići da budu kapiteni i slični freakovi. 

  • +1 4
Link to comment

То с Јоканом је био један од најружнијих момената са стадиона које памтим(а било их је много нажалост), као кера неког смо отерали таквог господина и Партизановца који нам је донео две дупле круне пре тога(каква год да је конкуренција била).

 

Што је најјаче да будем искрен и ја сам тад био за то да оде(био сам млад, глуп и наиван) али ми је тај чин терања од стране целог стадиона био баш гадан. Сад из ове перспективе и далеко гаднији.

  • +1 8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...