Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 hours ago, Nikodije said:

za slovacko je vezana 1 zanimljiva trivija. poslednji put  sam bio na omladinskom stadionu na karaburmi leta 2003, ofk je igrao u intertoto kupu protiv ceskog kluba sinot. i glatko ispao. godinu dana kasnije sinot je postao slovacko.

Samo držati @Nikodije malo dalje od našeg stadiona u vreme odigravanja meča sa Česima 

 

Jest da nemamo Terzu, ali imamo kandidate u loži koji bi lagano mogli da nas pošalju na put ka OFKi :D

  • Haha 1
Link to comment

8. septembar - 18.45

FC Slovacko - FK Partizan

15. septembar - 21.00
FK Partizan - OGC Nica

6. oktobar - 21.00
FC Keln - FK Partizan 

13. oktobar - 18.45
FK Partizan - FC Keln

27. oktobar - 18.45
OGC Nica - FK Partizan

3. novembar - 21.00
FK Partizan - FC Slovacko

Link to comment
17 minutes ago, ZokiAsov said:

Dobar raspored. Jedino bi mozda bilo bolje da igramo odma 2 sa slovacima

I onda u zavisnosti od rezultata donesemo odluku da li da nastavljamo sa igrom u grupi, ili se časno povučemo sa 1-2 boda :D

  • +1 1
Link to comment

Osmog sportski dan. Prvo Slovačko pa Srbija-Poljska košarka 

 

A zadnja dva kola double feature LK i Euroliga. Samo da ne stave u isti termin.

 

 

Link to comment
27 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ostoja najavio kandidaturu za mesto predsednika jsd

Zanimljivo krenuo. Pominje da samo još zmije fale. Pacovi i Narkomani su već tamo.

Link to comment
47 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ostoja najavio kandidaturu za mesto predsednika jsd

Ne verujem sta pricam ali cak sam i za Ostoju Vs Vucelica, dosta bre vise

 

Raspored, Grupa - bice dobra zabava - bilo bi jako zgodno da Gordon skuva ekipu da ne izgubimo u Zlinu, ako je to previse sto trazim - nema veze :nobles:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, mozzer said:

Ne verujem sta pricam ali cak sam i za Ostoju Vs Vucelica, dosta bre vise

 

Raspored, Grupa - bice dobra zabava - bilo bi jako zgodno da Gordon skuva ekipu da ne izgubimo u Zlinu, ako je to previse sto trazim - nema veze :nobles:

 

ja sam davno rekao, u odnosu na V-V ili ranije V-V-V varijantu, Ostoja izgleda kao ozbiljan biznismen. on to naravno nije, ali stvar je utiska, spram koga se odmeravaš. a nije ni potpuno stvar utiska već i dostupnih opcija. hoću reći, ako umesto lopova bez mrvice menadžerskih sposobnosti dovedeš naprednjačkog biznismena koji ipak takve sposobnosti ima, ostetiće se drastična promena.

 

što se grupa tiče raspored je irelevantan. ako se ne sakupimo i ne saberemo, najebaćemo grdno i raspored tu nit pomaže nit odmaže. 

 

 

Edited by Ted
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...