Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

7 minutes ago, Plajvi said:

Tun vas je razbio s po snage, to je najgore ispadanje sto ste imali, mrtvi totales celu utakmicu kao navareni 

 

Slab smo tim imali bas te sezone, secam se da smo i u ligi jedva dobijali utakmice skoro bez suta na gol 1-2 suta i dobijemo nekako po 1-0, Ilic i Jojic su nas vadili.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, ZokiAsov said:

Slovacko iz Ceske, to bas ne razumem al dobro. Kako god, grupa smrti al sa svima moze da se igra. Samo kad nije jermenija, kazahstan i ostali azerbejdzani. Nemamo mi sta da se plasimo mediokritetskih ekipa kao sto su nica i koeln. Da citiram tecu: mi smo partizan i idemo po protivnika

ti si nešto ovde prespavao

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

mamu im jebem, nekada sam se radovao kada idu utakmice sa jačim rivalima. sada mi muka pripadne.

 

čoveče, kad se setim npr. onog Fenera. na stadionu šibica nema gde da padne, nema Raće Srđa igra zadnjeg veznog. jedan gol, drugi gol, jedan poništen, delirijum. vodimo, igramo fudbal. ispali smo tada, ali smo ispali igrajući fudbal. 

 

 


Нема Љубе Фејсе а Раћа дебитује као трећелигашки играч фазон. Ноћна мора Фенера неухватљиви Лошми Богуновић игра меч живота.

Link to comment

za slovacko je vezana 1 zanimljiva trivija. poslednji put  sam bio na omladinskom stadionu na karaburmi leta 2003, ofk je igrao u intertoto kupu protiv ceskog kluba sinot. i glatko ispao. godinu dana kasnije sinot je postao slovacko.

Edited by Nikodije
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

za slovacko je vezana 1 zanimljiva trivija. poslednji put  sam bio na omladinskom stadionu na karaburmi leta 2003, ofk je igrao u intertoto kupu protiv ceskog kluba sinot. i glatko ispao. godinu dana kasnije sinot je postao slovacko.

 

Moram da upamtim ovo. Mozda bude pitanje u Milioneru..

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

I jos jedna - jebeni Trisovic je dao gol, taj covek je postojao godinu dana i nikad pre i nikad posle nisam cuo nista o njemu, valjda je igrao u Ukrajini negde

Link to comment

Ali je razbijao na nekom PES-u, ne mogu sad da se setim koja verzija, uvek sam ga prvog dovodio kao levo krilo, sezone mi je spasavao 

 

Nego, druze Plajvi, nista licno, ali ako bih mogao da te zamolim da ne pises nista na ovom topiku kad Partizan bude igrao evropske utakmice... :D 

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

 

slažem se.

 

protiv tih Kiprana, kad je Jokan bio, čini mi se da se Krstajić povredio dan pred prvu tekmu. samo da je on igrao mislim da bi to dobro prošlo. u revanšu smo dali gol odmah (Moreira valjda) ali nismo uspeli drugi do kraja. a i tad nismo ispali nego se preselili u LE i izbacili one Slovake, Žilina valjda. kad je Brana Ilić dominirao.

 

Protiv Ziline je ceo stadion ili velika vecina pevala Jokane odlazi posle prve utakmice i losije igre, 1-1 se zavrsilo. Mislim da je kad je prosao Zilinu i otisao iz Partizana... Jos jedan primer kakvi smo navijaci...

  • +1 6
Link to comment

Jeste, to je posle ona Bris Taton sezona s Tuluzom, i novim otkrovenjem - mladim levim krilom neugodnog Briza :D To je Plavi bio trener, pa negde u isto vreme nasi idioti otpuste Zonpija i postave Kratka Ostanica, a vas preuzme Stanoje 

 

1 minute ago, ZokiAsov said:

Jedino niko ne zna da objasni sto slovacko


Bio je jedno vreme u Portu onaj levi bek Marek Cech - koji je repstativac Slovacke :D

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, mozzer said:

Kod mene Keln, Nica, Djurgarden au.... dobro ja sam los prognozer glasam za Patronovu Grupu on je nas Lakovic

Auh tek sada vidim ovo..... strasno :covid19:

 

 

323018_profimedia-0235184825_m.webp

Edited by mozzer
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...