Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

E ajde neko da promeni naziv onog topica Lepa Brena u.... pa ne znam.... SuperSonic npr glup je naziv za Nicu i Keln pevaljka iz Brckog

 

Jedina nada da Keln igra sa drugim timom ovo ali nisam siguran....

 

Sa Nicom ce biti show.... tipa 0:4 u Bgd

 

Resava to sve Gordon!

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Lena Brena je baš lep naziv za inkluzivno takmičenje, fudbal za široke narodne mase, antielitističko takmičenje, proleteri svih zemalja i tako to

 

LŠ je npr. Mocart (umetnost), LE Metalika (prilično jako rokanje), LK Lepa Brena (poselo, čaše lomim....)

Edited by Ted
  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
7 minutes ago, mozzer said:

E ajde neko da promeni naziv onog topica Lepa Brena u.... pa ne znam.... SuperSonic npr glup je naziv za Nicu i Keln pevaljka iz Brckog

 

Jedina nada da Keln igra sa drugim timom ovo ali nisam siguran....

 

Sa Nicom ce biti show.... tipa 0:4 u Bgd

 

Resava to sve Gordon!

Kao što rekoh na drugoj temi, ako je ovo kod nas Lepa Brena onda je kod njih Vera Matović ili Mica Trofrtaljka.

 

Promenite naziv teme u normalan naziv kako i treba da se zove.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Cekaj bre Nicu nam zavrsava bre Crni Bik pa on je njihova legenda tamo hahahahaha..... a i lose su startovali imaju 2 neresene i poraz

 

Ovaj Slovacko vredi 8m po TM oni mora da su slabiji od one Sparte od prosle godine.... tu da napadnemo pobedu i nereseno nekako

Link to comment

Da napadnemo mi vučićevu upravu koja nas trpa u wc šolju, pametnije bi nam bilo. Ali da se ne setimo toga kad u Beogradu budemo primali četvrti gol od Nice i Kelna.

  • +1 4
Link to comment

Al ce Gordon da izadje sa 6-3-1 formacijom! Brzom tranzicijom do pobede!

 

Mogla je malo bednija grupa da bude, al prošle godine nas je uvonjalo tako da je ovo neki balans.

Link to comment

sad smo imali sreće u kvalifikacijama, mislim odlučivati o jeseni sa Maltom ne može da se zove drugačije no sreća. mislim da te Bugare ne bi prošli. a nismo imali sreće na žrebu.

 

prošle godine je bilo obrnuto, kvalifikacije užas, grupa odlična.

  • +1 2
Link to comment

mamu im jebem, nekada sam se radovao kada idu utakmice sa jačim rivalima. sada mi muka pripadne.

 

čoveče, kad se setim npr. onog Fenera. na stadionu šibica nema gde da padne, nema Raće Srđa igra zadnjeg veznog. jedan gol, drugi gol, jedan poništen, delirijum. vodimo, igramo fudbal. ispali smo tada, ali smo ispali igrajući fudbal. 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Idemo dalje ljudi opusteno, ovo mora da se prodje.

 

@Ted ispali smo protiv Fenera nezasluzeno hrabro smo odigrali, ali moras priznati ispadali smo i mnogo vise puta kao najvece picke: Kiprani (Ael, Apoel i sad AEK), Ludogorec 2x, Tun, Genk(jbg tu smo ih stvarno razbili na JNA do onog glupog penala Miljkona), Sarloa...

Edited by El Patron
  • Wub 1
Link to comment
22 minutes ago, El Patron said:

Idemo dalje ljudi opusteno, ovo mora da se prodje.

 

@Ted ispali smo protiv Fenera nezasluzeno hrabro smo odigrali, ali moras priznati ispadali smo i mnogo vise puta kao najvece picke: Kiprani (Ael, Apoel i sad AEK), Ludogorec 2x, Tun, Genk(jbg tu smo ih stvarno razbili na JNA do onog glupog penala Miljkona), Sarloa...

 

slažem se.

 

protiv tih Kiprana, kad je Jokan bio, čini mi se da se Krstajić povredio dan pred prvu tekmu. samo da je on igrao mislim da bi to dobro prošlo. u revanšu smo dali gol odmah (Moreira valjda) ali nismo uspeli drugi do kraja. a i tad nismo ispali nego se preselili u LE i izbacili one Slovake, Žilina valjda. kad je Brana Ilić dominirao.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...