Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ovi sa druge strane brda, ako nisu u kurcu totalnom, imaju jedinstvenu priliku da nam spakuju barem 5 komada.

 

doduše, kako se radi možda ta jedinstvena prilika postane i nešto sasvim redovno.

Edited by Ted
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

ovi sa druge strane brda, ako nisu u kurcu totalnom, imaju jedinstvenu priliku da nam spakuju barem 5 komada.

 

doduše, kako se radi možda ta jedinstvena prilika postane i nešto sasvim redovno.

ne sekiraj se

ubićemo ih ko granom

:sleep:

 

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, mozzer said:

Daj bre jel ima neko izgled Grupa za sutra za Zreb da se zezamo

 

biće verovatno malo kasnije, da se pozavršavaju tekme

 

mislim da ćemo biti u pot 1, ali s obzirom na aktuelno stanje, nemanje trenera, nemanje igre, nemanje igrača, nemanje snage, neće to puno da pomogne

 

edit.

 

do tada možemo da se zanimamo ko će biti novi trener od januara 

Edited by Ted
Link to comment

Belic ili je lud ili namerno radi ovo. Svaki put kad sam ga gledao bio je na ivici da dobije crveni, a danas onakav penal pravi... 

 

Dajte Zrinjski vreme je za osvetu a mozda i novo izbacivanje zbog navijaca :D

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, El Patron said:

Belic ili je lud ili namerno radi ovo. Svaki put kad sam ga gledao bio je na ivici da dobije crveni, a danas onakav penal pravi... 

 

Dajte Zrinjski vreme je za osvetu a mozda i novo izbacivanje zbog navijaca :D

 

Jedino da njih izbace zbog navijača.

 

Link to comment

Prvi šešir: Viljareal, Bazel, Gent, Slavija, AZ Alkmar, Bašakšehir, Partizan, Vest Hem;

Drugi šešir: Kluž, Molde, FCSB, Fiorentina, Keln, Hapoel Ber Ševa, Apolon, Slovan;

Treći šešir: Nica, Anderleht, Žalgiris, Austrija Beč, Harts, Šamrok, Sivas, Vaduc;

Četvrti šešir: Leh, Dnjipro 1, Slovacko, Silkeborg, Jurgorden, Pjunik, Balkani, RFS.

Link to comment

voleo bih npr. Kluž, Harts i RFS

 

za brži odlazak uprave, eventualno Fiorentina, Andrleht (Nica) i Leh :)

 

mada realno, sa igom koju prikazujemo ove sezone, najviše bih voleo da ne učestvujemo. zdravllja radi 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...