Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

svi se nadamo

 

mada taj dmc dok proigra, ima vreme da prođe. da se navikne on na nas i mi na njega

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Komšije koliko kukaju na debilne odluke igrača, kikseve i nedostatak sreće, mi da navedemo podjednake tragedije i pomračenja svesti ne bi morali da se pomerimo sa slova A (az, augsburg i artmedia :cry:), a gde je ostatak abecede :laugh:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

svi se nadamo

 

mada taj dmc dok proigra, ima vreme da prođe. da se navikne on na nas i mi na njega

 

nemoj da se navikava na nas, prestaće da igra oko 50. minuta

 

bolje da se naviknemo samo mi na njega 

  • +1 1
Link to comment

usta ih bolela tm zoki asov, da su jednog 30% invalida doveli pre 8 meseci….

 


 

 

 

…..danas bi mi proklinjali sudbi kletu kako smo samo mi u stanju da primimo autogol u 95om minutu u kvalifikacijama za lš

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

То је оно чувено домаћинско пословање, давно патентирано а прослављено од стране Ђуратија..

 

Пробај на муфте да се умуваш у Ле/Лш, па ако не успе надај се лаганом жребу за Ле/Лк, па ако се ту угурамо некако онда може ајде и неко појачање.

  • +1 1
Link to comment

dok je ove uprave glupo je pričati o poslovanju kao takvom uopšte.

 

naš godišnji plan rada/poslovanja izgleda otprilike ovako.

 

Tačka 1. Ne planirati. Biće šta bude.

Tačka 2. Šta god da bude, to nije razlog za prestanak bilo čije funkcije.

Tačka 3. Relativizovati sve što je bilo a nema povoljan ishod. Dežurni krivci su, vlast (oprezno i umereno , ako baš mora), Crvena Zvezda (podrazmeva se), korona, rat, finansijska kriza, sudije, sudbina, stranci u timu (oprezno da Goca Čomić ne legne na kičmu), navijači (al ne sa Juga).

Tačka 4. Uspeh nije samo titula i rezultat. U odsustvu bilo čega što se može nazvati uspehom, uspeh je što postojimo (agresivno gaziti po ovom ako je baš veliko sranje)

Tačka 5. Finansijska kriza nije, neće i ne sme da bude razlog za umanjenje prihoda rukovodstva. Umanjenje prihoda moguće samo u slučaju više sile (rukom dopisano i overeno malim pečatom i inicijalima MV "i poziva predsednika Republike").

 

Edited by Ted
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...