Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

fali nolan smit, al to ćemo da naplatimo ove sezone

 

 

Ne fali..Nolan bi dosao pa bi dosao, Nolana ne bi izbegli i bolje je sto se desio tako, odjednom i instant..

 

Ali ovo ostalo..muka

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

Danas je godišnjica Artmedije

 

Ja se cudim sta se ovo pise danas na topiku, nista se ne igra, kad ono podsecanje... na dan kada sam poslednji put krocio na JNA, i nakon toga prvi put ozbiljno prestao da pratim utakmice Partizana..

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Bio na severu, jebo me pas

 

isto, još sreo jednog Grobara kog sam upoznao u Istanbulu tri meseca ranije, samo smo se bez reči pogledali

 

Link to comment

ja sam na sveru bio samo jednom. protiv Porta u LŠ. sećam se da me neka prečaga, jarbol neki, nervirao i nisam najbolje mogao da vidim teren. još pamtim ono ludilo kad je Delibašić (jel beše on) dao gol. umal ne izginusmo.

Edited by Ted
Link to comment

ma neće. to čak ni mi ne možemo.

 

ali sve što čeka posle toga nije baš za veselje. osim ako nismo neviđeno uboli sa tim Traoreom, ne pronađemo pristojnog štopera u narednih par dana, ne vrati se Dača Pantić bolji nego ikada, a Pavlović krene da rešeta.

 

a čak i tada, ostaje dovoljno problema koji sprečavaju miran san. 

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Azdaja said:

Samo da ne bude kuknjave u četvrtak protiv simpatičnih ribara.

zbog toga ćutimo

🤫

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, copkillah said:

Danas je godišnjica Artmedije

ne podsecaj :angry:

kako sam se iznervirao tad vise nego kad je teodosic promasio citav obruc i cildres dao onaj kos.

jos me jedan nervirao da mi vrati za milan vs l'pool kad su vodili 3:0.

vrucincina, 20 golova smo trebali da damo i nista

Link to comment

Artmedia. Tada se zavrsila jedna epoha FKP. Bilo je nezaboravno. Bilo je i posle toga jak9g zezanja - ludi Jesha usao u LE sa 2.mesra a Dinamo i Zvezda ispali , posle dosao lopurda Djuric katastrofalno vodjenje kluba sve uz titule itd.... sve do ovih novih dana... bice bolje....

 

Vucelic odmah danas da pocne da prica sa kim treba za narednu titulu nama (ova je Zvezdina to je jasno i ok) ili odmah Mars iz FKP... po meni je to ok...

 

Inace Traore postaje mitsko bice, jurimo Radovanovica (Vujacic ide onda pise Mocart), Cimirot i Cumic nista za sada...

 

Artmedia.... bila je cudna atmosfera na Jugu... Grubjesic hbttt (sve najbolje coveku zelim)... penali... i CEO STADION ZNA da ce Boya da promasi... informacije kazu da niko osimnjega i Brnovica nije hteo da sutira... i Simon Vukcevic ga dao u 4.seriji.... Artmedia opasan majstor onajJan Kozak centar Halenar solidna ekipa ali..... dolazim kuci pita me devojka/ sada zena Jel tesko... Jeste...

 

Posle Zeka prodao Tikvu i cao... ali ok... 

 

Idemo dalje! Dajte Traorea!

 

Edit: Ovima najvise zameram lopovluk i rast duga.... kada bi to drzali pod kontrolom sve drugo bih sazvakao pod ovom vlascu... ali jos i lopovluk - ne moze... mozda se opamete

Edited by mozzer
Link to comment

ako se dobro sećam ta Artmedia je izbacila Seltik pre toga u nekakvom ludačkom dvomeču. tipa dobili su prvo 5-0 pa u revanšu umalo da prospu, bilo je valjda 4-0 za Seltik, a već na poluvremenu su im 3 spakovali. 

  • +1 3
Link to comment

Bio onaj dobar celavi gosa kod njih

Bili su u grupi s Portom, Interom i jos nekim, mislim da su na Dragaou okrenuli s 0-2 na 3-2, milione tiketa su ubili

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...