Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 hours ago, Ptica trkacica said:

Molim te da pratiš da li se skandira gospodaru i da nas izvestiš ;)

bilo je kratko, ali se lepo čulo

 

da se vatra ne ugasi

:wub:

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Zasto nismo u stanju da kontrolisemo igru cak ni protiv ovih mucenika? Jedno sedam prekida u ovih deset minuta.

 

1 hour ago, Azdaja said:

Mene samo zanima šta je radio Stolica sa njima kad ovako krepavaju. Usrani filozof Stolica.

 

 

odgovor je miša pilates filipović


 

kod prekida smo tanani bili, al će to valjda da legne, doduše ove promene trenera nam ne idu na ruku štos toga tiče. to je stvar rutine i automatizacije kretanja


da je ilija ostao na klupi ovo bi bilo jedno epsko mučenje

 

simpatični maltežani su taktički bolje obučeni od pola super lige

 

 

 

studio?

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Ptica trkacica said:

:kecman: :kecman:

zvučaće tragično, ali sagledavajući sliku cele srbije danas tj juče 18.08. za ovo su potrebna muda do poda, što ne može da zna niko ko nije poslednjih par godina odlazio na stadion

 

 


nevezano za ovo, ja nisam prisustvovao sličnom događaju na kom je bilo više pandura u civilu po glavi posetioca, žandarmerija pride

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zvučaće tragično, ali sagledavajući sliku cele srbije danas tj juče 18.08. za ovo su potrebna muda do poda, što ne može da zna niko ko nije poslednjih par godina odlazio na stadion

 

 


nevezano za ovo, ja nisam prisustvovao sličnom događaju na kom je bilo više pandura u civilu po glavi posetioca, žandarmerija pride

Legendo

O

  • Wub 1
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zvučaće tragično, ali sagledavajući sliku cele srbije danas tj juče 18.08. za ovo su potrebna muda do poda, što ne može da zna niko ko nije poslednjih par godina odlazio na stadion

 

 


nevezano za ovo, ja nisam prisustvovao sličnom događaju na kom je bilo više pandura u civilu po glavi posetioca, žandarmerija pride

Verujem ti.

Dobro je da su bar nešto guknuli, bedak bi bio da nisu.

 

Ja sam očekivala incidente. Dobro je ipak što ih nije bilo.

 

A najveći bedak je čemu se mi radujemo, što navijači skupe muda da skandiraju, kad smo već nemoćni da bilo šta drugo uradimo.

Link to comment

nisu ovo bili navijači, bar ono što se kod nas podrazumeva pod tim terminom

 

ovo su bili, ja ih tako nazivam, ljubitelji fudbala

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

šta je petrić uradio pa smo pobedili? 

 

tri stvari

 

1) zamislio je da zatvori prilaz golu sa 5 igrača...  OOOOkkkk ali bilo koja krštena ekipa bi videvši da nemamo sredinu terena igrala viktorije s nama i napunila nas sa 10 komada

2) igrao je presing na njihovu zadnju liniju... svaka čast, gledao je neku njihovu utakmicu, video da igraju sa tri igrača u zadnjoj liniji i surovo ih kaznio koristeći brzinu naših čamugića

3) formacija + presing su odredili stil igre - na kontra napad

 

 

protiv AEKa recimo, mislim da ovo ne bi upalilo tri utakmice da smo igrali za redom.

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, twisted said:

šta je petrić uradio pa smo pobedili? 

 

tri stvari

 

1) zamislio je da zatvori prilaz golu sa 5 igrača...  OOOOkkkk ali bilo koja krštena ekipa bi videvši da nemamo sredinu terena igrala viktorije s nama i napunila nas sa 10 komada

2) igrao je presing na njihovu zadnju liniju... svaka čast, gledao je neku njihovu utakmicu, video da igraju sa tri igrača u zadnjoj liniji i surovo ih kaznio koristeći brzinu naših čamugića

3) formacija + presing su odredili stil igre - na kontra napad

 

 

protiv AEKa recimo, mislim da ovo ne bi upalilo tri utakmice da smo igrali za redom.

Izbacio je Natha....

Kums-e, pa Svaka cast za akciju sinoc. Nisam imao snage. Idemo na Konferenciju!

@Aberdeen Mode

Ps Neverizza u Srbarri *

  • +1 1
Link to comment

Novo lice u Humskoj: Partizan dovodi vezistu Standarda, ključni čovek Miki Stević

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/novo-lice-u-humskoj-partizan-dovodi-vezistu-standarda-kljucni-covek-miki-stevic/428186

 

Partizan rešio da dovede još jednog vezistu iz Turske: Igrao je sa Dijabateom i na Mundijalitu

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizan-resio-da-dovede-jos-jednog-vezistu-iz-turske-igrao-je-sa-dijabateom-i-na-mundijalitu/428191

Edited by Ted
Link to comment

Bog sveti zna. ono što je izvesno da bez pojačanja možemo da se slikamo. bez Zdjelara i Jevtovića smo šuplji u oba pravca. koliko vidim ova dvojica i jesu zadnji vezni. a ne pronalazim da su u pitanju bogalji ili likovi koji su poslednji put igrali pre godinu dana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...