Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Jebem ti orkestar, od repertoara im fali samo el condor pasa i bumbarov let pa da pokriju svu on-hold muziku.

 

Još jedno 3-4 crnca u prvom timu i možemo da prodišemo.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

sreća pa na takve nećemo puno naletati. po kuci Zvezda, a u Lepoj Breni nisu baš ubice. bar u grupnoj fazi. 

Ima dosta ubica srećom većinom u prvom šeširu gde smo i mi. Van prvog tu su Fiorentina, West Ham i Fener.

Link to comment
40 minutes ago, Bogotac said:

Fejsa je sramotan

na kraju poluvremena sam stekao drugačiji utisak

 

fino šparta, povezuje linije

 

neka ga

 

e

gosti sa malte su simpatični i ništa više od toga. presekao im ovaj termin feragosto

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

Ima dosta ubica srećom većinom u prvom šeširu gde smo i mi. Van prvog tu su Fiorentina, West Ham i Fener.

 

pa brate ko je u prvom kad su ovi u drugom. u jebenoj Breni!!! osećam sve slabiji od navedenih.

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

pa brate ko je u prvom kad su ovi u drugom. u jebenoj Breni!!! osećam sve slabiji od navedenih.

Viljareal, Bazel, Slavia, YB, AZ, Basaksehir, Makabi i mi.

Edited by *edited by mod
Link to comment
17 minutes ago, *edited by mod said:

Ima dosta ubica srećom većinom u prvom šeširu gde smo i mi. Van prvog tu su Fiorentina, West Ham i Fener.

nije sigurno da će pfc biti u prvom šeširu, ako ispadnu gent ili ciganijakos (koji je igrao samo 1:1 sa kipranima večeras) eto nas u 2 šeširu

Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

nije sigurno da će pfc biti u prvom šeširu, ako ispadnu gent ili ciganijakos (koji je igrao samo 1:1 sa kipranima večeras) eto nas u 2 šeširu

Valjda moraju oba da ispadnu? Plus se klate Bazel, Slavia, YB a i Turci. 

Edited by *edited by mod
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...