Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

17 minutes ago, Azdaja said:

NT7 kad se vratio u Srbiju sa onim bojlerom :D

:rolf:

 

prisustvovao sam baražu, kada je dva puta uspeo da proda foru* mamlazu pančevcu i kad su im ušuškali dva komada odmah je tražio izmenu

 

*zarola je u mestu, ćušne i centaršut u glavu

sve ukupno u dva metra

 

 

nt7 klasa je večna

:ziga:

  • Wub 1
Link to comment

ako je neko gledao ovu komšijsku utakmicu, to je ono o čemu sam pričao.

 

taj Makabi ima tri puta jefitiniji tim od Zvezde (verovatno ima i jeftiniji od nas), pa je uspeo da ih pobedi, zabije tri komada, a u pojedinim delovima tekme da ih nadigra i stisne u mišju rupu. više su šansi napravili za ovih 90 minuta nego mi na prethodnih pet derbija.

 

kad imaš trenera, sistem rada i normalnu upravu i sa mnogo manje para može da se bude konkurentan.

  • +1 1
Link to comment

nadam se da je barem stručni štab gledao. mogli su da pokupe ideju ili dve, pošto igraju sa istim protivnikom za dve nedelje.

 

a ja ako svojim gledanjem ne zadovoljavam visoke standarde gorbarstva ovde, to nije nikakav problem, ne moram ni da pišem više ništa. da ne unosim nemir među vernike. 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, johan nagel said:


И то све у историјској сезони за један суперлигашки фудбал где првак иде директно у лш а другопласирани у квалификације.

 

 

Ovo je u stvari najveci wtf u celoj prici. Imas priliku jednom u 50-100 godina da se direktno plasiras u LS i ti dovedes Stolicu da bi ga zamenio Petricem, prodas Zdjelara i Jevtovica nakon sto si u prethodnom prelaznom roku prodao Scekica, te ostanes na zadnjem veznom samo sa jebenim Fejsom, Rikardu dovedes nikoga ni kao zamenu, da ne pominjemo podrsku, nakon sto si prodao Milovanovica, i highlight celog prelaznog roka ti je dovodjenje Adema Ljajica POD USLOVOM da prodjes jebene Maltezane i plasiras se u jebenu ligu konferencija. 

 

Mi nismo FK, mi smo mesna zajednica Donji Idjos.

Edited by Lord Stef
  • +1 4
Link to comment

Eh šta ti je fudbal. U konkurenciji Velež, PAOK, Levski, Partizan i trećeplasirani tim sa Malte, ovi zadnji imaju dosta realne šanse da se plasiraju u grupnu fazu...

  • Haha 1
Link to comment

koja smo mi šala i komika. sad kao jurimo Banjaka da se vrati.

 

nemam ništa protiv Makija, mislim da je bolji od Vujačića i Saničanina, nije ni trebao da ide. ali brate, daj se malo saberite.

 

sad sve zavisi od ovih maltezera. ako kojim slučajem i to fulamo, ne da neće biti pojačanja, nego će i ovo malo da se raspe. lako bi mogli i drugo mesto da ugorzimo.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

koja smo mi šala i komika. sad kao jurimo Banjaka da se vrati.

 

nemam ništa protiv Makija, mislim da je bolji od Vujačića i Saničanina, nije ni trebao da ide. ali brate, daj se malo saberite.

 

sad sve zavisi od ovih maltezera. ako kojim slučajem i to fulamo, ne da neće biti pojačanja, nego će i ovo malo da se raspe. lako bi mogli i drugo mesto da ugorzimo.

 

 

Win Win - Ili Konfekcija ili Uprava Napolje (nece ih niko spasiti ako ispadnu). Ali necemo ispasti, barem mislim - kvota veceras na 1 je 1.17 a na prolaz FKP 1.11......

 

Moze Maki.... ali jos vise Tomic za SD 

Link to comment

Spominje se po novinama da hoćemo da vratimo Maki Banjaka. U stvari on priča da su ga zvali iz Partizana.

 

 

Možda je vreme da se podsetimo na još uvek aktuelne igrače koje bi rado dovela ova naša uprava: holandski štoper Mark Van Forme, pa onda Brazilci Kraterson, Levatildo i Žunior Kiksaldo. Zatim su se spominjali i Mađar Pal Amud (verovatno umesto Holandera), Poljaci Panjevski i Zvrndovski, pa onda Islanđani Kilavsen i Fullraspadson kao i Slovak Neumeniš i Jermenin Vezarjan. Ovog iz Estonske Flore Hevim Oron smo već imali prilike da vidimo, mislim da će ga uprava verovatno angažovati čim prodamo Lutovca. E sad ne bi bilo loše uzeti i onog talenta iz Koreje Uan Tač Tu Mač, ali videćemo.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

nešto i nisam optimističan da bi otišli, čak i ako fulamo Lepu Brenu. mnogo se to jako zapatilo.

 

ja čisto sumnjam da je taj Hamrun lošiji od ove Mladosti sa kojom smo igrali. a tu smo se kao Isus namučili, ljudi su imali dve mrtve šanse, Pop je spašavao.

 

baš nemam predstavu šta da očekujem. najviše lliči na to da ćemo da povedemo u prvom poluvremenu, pa onda u drugom da crknemo i useremo sve. sad, ako možemo do poluvremena 3 ili 4 da zabodemo, pa da onda to useravanje ipak ne bude katastrofalno.

Link to comment

Badnjak ludi, to je onaj sto ga je stanoje mrzeo zato sto je bio crnac. Ne znam sta da mislim, realno je sranje igrac, ali i ovo sto imamo sad pozadi je jad i bijeda

  • +1 1
Link to comment

koliko se sećam on je odsvirao svoje kada je odbio da uđe u derbiju 10 sekundi pred kraj

 

više smo ga koristili na desnom beku nego na stoperu. u svakom slučaju mislim da je bolji stoperski par Marković i Banjak, nego V i S

 

nego bi bilo lepo da skauting služba pogleda i nekoga ko nije igrao nikada u Partizanu. pun mi je kurac raznih "povrataka u život". mi imamo genijalnu ideju da ojačamo srednji red sa igračem koji fudbal nije igrao bezmalo dve godine. pa, brate mili, Mesija da dovedeš posle dve godine bez fudbala trebalo bi vremena i vremena. a vremena nikakvog nema, sezona u toku. svako ko dođe a ne može da igra ili mu treba pola godine, bolje da i ne dolazi

Edited by Ted
Link to comment
16 minutes ago, ZokiAsov said:

Badnjak ludi, to je onaj sto ga je stanoje mrzeo zato sto je bio crnac. Ne znam sta da mislim, realno je sranje igrac, ali i ovo sto imamo sad pozadi je jad i bijeda

to onaj što g je savo doveo iz ljubljane

tu ga je i gordan video

 

 

daj šta daš

:covid19:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...