Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

11 minutes ago, Profesionalac said:

Tu se ne bih iznenadio da UEFA delegat onako poluautistično čim čuje pederu, Cigani dodaje crtice za homofobiju i rasizam.

 

Ali bi me još manje iznenadilo da ovi maloumnici iz uprave preko trećih strana puštaju ovakve balone, "eto, kažnjavaju nas iz Evrope, včć pdr no-no", a postrojavanje igrača posle utakmice i hvatanje nekog lika sa istoka na atletskoj stazi ne konstatuju.

VCC PDR bre!

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ptica trkacica said:

Je l' stvarno UEFA kaznila Partizan zbog Vučiću, pederu? Zna neko?

 

Jeste kažnjen zbog ponašanja navijača, izmedju ostalog diskriminišućeg kako rekoše, ali baš zbog Vučiću, pederu, nešto ne verujem Telegrafu.

 

Ako je tačno, onda stvarno :isuse: :isuse:

 

 

 

Kazna.jpg

  • Hvala 1
Link to comment

ajde de, taj sektor od 2000 ionako će biti bafer zona između VČĆ PDR fine gospode i plaćenika sa Juga koji bi da mlate tu finu gospodu

Link to comment
18 minutes ago, Ted said:

 

 

 

Kazna.jpg

Videla sam ovo pre nego što sam napisala post, nego živa nisam da saznam da li je u discriminatory behaviour stvarno ušlo i Vučiću, pederu, kao što piše Telegraf, ili ne.

 

Ako neko, koji slučajem, ima inside info iz uprave, ili od navijača, bila bih zahvalna da to ovde napiše :)

Link to comment

@Ptica trkacica

 

e to ne znam :D

 

ne pada mi na pamet šta bi drugo moglo da bude osim standardnih uvreda na račun onih koji imaju veze sa komšijama i tepanja predsedniku (ovde bi mogli da nam uzmu kao olakotnu okolnost što smo nekada jednog predsednika pozivali da se ubije, a sad samo referišemo na seksualno opredeljenje nosioca javne funkcije, što če reći da smo se popravili i da generalno idemo u pravom smeru). sigurno nije primedba bila što navijači ne koriste rodno senzitivan jezik - Mi smo Grobari/ke najjači/e smo najjači/e + Mi smo Grobari transrodni smo transrodni

 

mada kako je krenula Goca Čomić da cepa sa zakonima i strategijama, ne bi me čudilo da i ovo postane kažnjivo

Edited by Ted
Link to comment
2 hours ago, Ptica trkacica said:

Je l' stvarno UEFA kaznila Partizan zbog Vučiću, pederu? Zna neko?

 

 Možda su se homoseksualci diljem Evrope našli uvrijeđenim što se Vučić dovodi u vezu s njima???

Link to comment
15 minutes ago, Ted said:

@Ptica trkacica

 

e to ne znam :D

 

ne pada mi na pamet šta bi drugo moglo da bude osim standardnih uvreda na račun onih koji imaju veze sa komšijama i tepanja predsedniku (ovde bi mogli da nam uzmu kao olakotnu okolnost što smo nekada jednog predsednika pozivali da se ubije, a sad samo referišemo na seksualno opredeljenje nosioca javne funkcije, što če reći da smo se popravili i da generalno idemo u pravom smeru). sigurno nije primedba bila što navijači ne koriste rodno senzitivan jezik - Mi smo Grobari/ke najjači/e smo najjači/e + Mi smo Grobari transrodni smo transrodni

 

mada kako je krenula Goca Čomić da cepa sa zakonima i strategijama, ne bi me čudilo da i ovo postane kažnjivo

Saznaćemo valjda nekako uskoro. :D

Link to comment
1 minute ago, colonelo said:

 Možda su se homoseksualci diljem Evrope našli uvrijeđenim što se Vučić dovodi u vezu s njima???

Može biti :D

Link to comment

Ja sam siguran da su info iz Telegrafa tacne (oni i imaju najbolje info oko fkp).

UEFA strogo zabranjuje navijanje/ skandiranje na rasnoj ili polnoj osnovi (otuda Respect), na utakmici je vredjan Tomovic na rasnoj (p...o c......a) i  av na polnoj (vcc pdr) i to je ova glavna stavka koju je Ted kopirao....

Cudi me da ih nisu namolili da zatvore ceo stadion u cetvrtak jer ce sigurno biti raznih skandiranja...

 

Za nas ove sezone u ovoj srbiji da udjemo u Konfi samo zbog koeficijenta i 2.ili 3.mesto su maksimum... i da nas olos ne ukanali potpuno sa dugom.. olos smrdljivi....

 

Edited by mozzer
Link to comment

da, skandiranje je veliki problem. sa druge strane besmislene nacionalne lige, upliv politike u sport, određivanje veličina lige od strane predsednika države, stavljanje pojedinih klubova u privilegovan položaj, jaka sumnja na korupciju i nameštanje, to je sve ok. prilično su strogi oko perifernog i fleksibilni oko bitnih stvari.

 

no dobro. verujem da u razvijenim državama skandiraju drugačije igraču koji im je na tapetu iz nekog razloga. npr. "nevaljali čoveče učinio si nažao našem klubu". sigurno nije pičko, pederu, govno, majmune isl.

Link to comment
2 minutes ago, Profesionalac said:
  Hide contents

298833280_3178044335859323_6353317385243163481_n.thumb.jpg.4ef7896714b612ddf29b3af26f2cc83f.jpg

Poruke koje je dobila Čakijeva žena (!??!) nakon ispadanja od Kiprana.

 

Kakvih bolesnika ima među nama :puke:

 

Kako bih ja u najboljoj pravnoj tradiciji u policijskoj stanici tukao ove junake dok se ne useru, a onda ih opet tukao zato sto su se usrali. Tesko da bi im posle toga drustvene mreze padale na pamet. Nerealno je kakvog sveta ima. 

  • +1 8
Link to comment

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=08&dd=16&nav_id=2198478

 

Necu komentarisati komentar nije potreban, da mi je neko rekao 2001.kakva ce drzava da bude Srbija 2022..... bice bolje...

 

Deff igramo sa Hamrunom, naterao sam se da pogledam highlights Levski-Hamrun, Levski ih je razbio u obe tekme ali su neozbiljna ekipa i epski su se raspal....

Levski bi nas odvalio po mom misljenju sa ovima imamo sanse ako Adi utegne... kvota na 1 1.17 samo ja mislim da ce opet biti skandiranja i incidenata... opravdanih

 

Duljaj najbolja vest od pocetka sezone (osim maltezana), idealno da on nasledi klupu

 

I Saleilickapiten igra PO za ECL protiv Basela...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...