Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

18 minutes ago, *edited by mod said:

"Pre sam mogao. Nisam hteo neću da kažem zašto. Nisam ničiji. Sad hoću a da li mogu, vreme će da pokaže."

 

Za nijansu bolje od Stolicinih bočnih udara koje ne želi da komentariše ovom prilikom.

 

potpuno drugačiji tip ličnosti od Stolice. mučenom Iliji samo što na čelu nije pisalo "nemam nikakve šanse, propao sam pre no  što sam počeo".

 

ovaj više ko Koštunica tip. malo flegma, malo usporeno. ili ima neverovatno samoupozdanje ili ga zabole patka šta će da bude pa je relaksiran. ono, ako napravim nešto super, ako ne napravim nema šta da mi se prigovori, zna se gde i kad sam došao.

 

@BlackGeorge

 

vrlo zanimljiva priča. pitam se samo zašto se sa ovim nije išlo u javnost. zašto tek sada saznajemo.  

Edited by Ted
Link to comment
10 minutes ago, Ted said:

 

 

@BlackGeorge

 

vrlo zanimljiva priča. pitam se samo zašto se sa ovim nije išlo u javnost. zašto tek sada saznajemo.  

 

Pretpostavljam da im je to namestio vuletić dok je još bio dobar sa upravom. Sad ga sigurno blam da priča o tome kako im je obezbedio da puste korenje.

Link to comment
20 minutes ago, Ted said:

mučenje na kub.....vrlo teško za gledati

 

ako su ovi Maltežani kvaliteta npr. Čukaričkog ili Vojvodine, biće teško da ih izbacimo 

Nivo su ispod. Tipa Napredak iz Kruševca.

Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Čestitke komšije ,kakva radost :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Hvala ti brate mnogo nam znaci i tvoja cestitka i ova pobeda. Ima jos dobrih ljudi

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam cemu slavlje za hejl meri gol. Nezasluzeno.

Sad imamo priliku da maltezanima pruzimo istorijsku sansu za plasman u grupe UEFA.

Mi smo nevidjeni horor.

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Bravo za gol.

 

Uprava Napolje !!!

Uprava Napolje !!!

Uprava Napolje !!!

Uprava Napolje !!!

Uprava Napolje !!!

Uprava Napolje !!!

 

Dodao bih jedino: uprava napolje!

  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...