Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

poslednji trenutak u kome se Petrića sećam jeste kada je vodio Čukarički. sećam se da nije dugo trajalo i nije baš bilo za pamćenje. nakon toga mi se izgubio sa radara. mislio sam da je digao ruke od trenerluka, to bi verovao i danas, da se juče nije desilo nikada.

 

što se tiče Nađa sećanja su veselija. poslednje što pamtim bila je neka vest da je preuzeo funkciju u Rakovici valjda, nekom zonašu. nemam pojma šta je tamo radio i koliko je trajalo, sad čijem da je u Teleoptiku bio do juče. u svakom slučaju bilo mi je smešno pa sam zapamtio.

 

sad mi više nije smešno.

 

 

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment

Upravu evidentno boli kurac ko će biti trener, oni samo hoće ime o kom će navijači da pričaju. Nađ i Petrić su samo zato tu, da se guzice trenutno sakriju i daju im još malo vremena.

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, April said:

Upravu evidentno boli kurac ko će biti trener, oni samo hoće ime o kom će navijači da pričaju. Nađ i Petrić su samo zato tu, da se guzice trenutno sakriju i daju im još malo vremena.

 

a jbg. navijači će da pričaju o bilo kome koga postave ne klupu.

 

i ne vidim šta ima da sakriju i koje je to još vreme. oni ne mogu apsolutno ništa da urade da bi zavredeli mrvcu respekta navijača ili okrenuli tu priču na svoju stranu. taman da postave sada Marka Nikolića i ovaj pojača tim i osvoji titulu ništa se ne bi promenilo. činjenica je da govna moraju napolje što pre i tu činjenicu ništa ne može da promeni.

  • +1 1
Link to comment

"Pre sam mogao. Nisam hteo neću da kažem zašto. Nisam ničiji. Sad hoću a da li mogu, vreme će da pokaže."

 

Za nijansu bolje od Stolicinih bočnih udara koje ne želi da komentariše ovom prilikom.

  • +1 1
Link to comment

https://www.danas.rs/sport/goran-trobok-stigli-na-naplatu-nedomacinsko-poslovanje-pogresni-potezi-dovodjenje-podobnih/

 

 

Bivši poznati igrač Partizana s knedlom u grlu priča o ćorskokaku u kom je „parni valjak“.

„Slušam prozivke „Zašto čute Partizanove legende?“; ja ne spadam u njih, ali nisam ni prošao kroz klub, pa da nemam potrebu, pravo i, konačno, obavezu da komentarišem ono što svi vide. I ne ćutim, kada me pozovu kontaktiraju mediji. Navijačima još poznatiji Đorđe Tomić okupljao je poslednje dve godine nas bivše fudbalre i trenere, za koje zna da žele sve najbolje klubu, a ne traže ništa za svoj groš od njega.

Sabrali smo se oko zajedničke želje da zaustavimo dalje propadanje jedne velike institucije, neformalno i spontano se sastajali, većali oko rešenja… I na žalost, naivno poverovali da su promene moguće legitimnim putem. Suprotno „ekipi“ zagovornika upada u klub i ostajanja u prostorijama sve dok ne padnu ostavke, većina je izabrala regualarno pojavljivanje na klupskoj Skupštini, sa konkretnim planovima oporavka i kadrovskim rešenjima za sve važnije funkcije.

Međutim, ta informacija je procurela, a sadašnja uprava je preko noći i tajno, izgovarajući se na pandemiju korona virusa, sazvala sednicu i produžila sebi mandat. Posle toga su stvari splasle“, kaže za Danas čovek sa šest godina staža na crno-beloj strani Topčiderskog brda.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...