Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

polako, biće......verovatno od septembra, oktobra, kad zaređamo još 7, 8 remija i poraza. pa će posle Nađa Svetličić, pa Francišković, pa Bajić, pa Gavrančić, pa Ćetković, pa Nikolov, pa Vukelja i Markovski pa deda Miloje iz Trbušnice, pa baba Stana iz Lipničkog Šora, pa papagaj Mića iz ZOO vrta, pa tegla džema iz Maxija.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

francišković

:wub:

 

 

uvek prva akvizicija dok sam Igrao fm

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Ne kapiram od kud Gordan. On je nesto kratko bio trener i prilican mediokritet. S druge strane ima ta prica da je  prilicno uspesan u gradjevinskom biznisu. Iskreno kad je savo odustao pred potpisivanje, ocekivao sam Nadja

Jako je uspesan u biznisu, vecinu zgrada po Vracaru on gradi.

Ali isto tako ima neostvarenu ambiciju da bude uspesan trener, iako mu vecina iz njegovog okruzenja govori da se mane toga.

Link to comment

izvor je neki portal Telesport

 

Quote

Prema saznanjima našeg portala razlog je taj što nije mogao da okupi ekipu ljudi u stručnom štabu na kojima je najviše insistirao, pregovori nisu imali pozitivan ishod te je Miloševićev rezon bio da je bolje odustati u situaciji kada smatra da nije u mogućnosti da garantuje boljitak bez, po njegovom ukusu, odgovarajućeg stručnog štaba. Obrazloženje njegovih bivših saradnika je da situacija unutar kluba ne obećava te da u datom momentu ne žele da se angažuju u atmosferi koja treutno vlada.

 

eto, ne odjebavaju samo treneri, sad i pomoćni treneri i članovi stručnog štaba

 

za 6 meseci ni portira nećemo moći da angažujemo

Link to comment

od starijih sam slušao o sezonama kada smo se borili za opstanak, grcali i klecali. eto, sad može da se desi da ću biti i svedokom jedne ili nekoliko takvih sezona.

Link to comment

aha, nisam to znao.

 

sad mi je jasno i zašto je uz vest išla i fotografija Save iz Pionira ili Arene pored Ostoje.

 

što će reći, ako Ostoja preuzme kub Savo će biti trener. ili Savo zna da će Ostoja uskoro da preuzme klub pa je sad odbio ove smradove.

 

fantaziram možda. ne znam. težak dan. 

  • +1 2
Link to comment

И ја сам чуо од лика који је да кажем при клубу отприлике исту овакву причу с тим што је помињао и неки временски рок који постоји код уефе за пријаву стручног штаба те да је ту запело са Савом.

Link to comment

Gordon Petric hahahahahahahahahahahaha

 

Duljaj vracen sada je trener Teleoptika, ne znam meni je to ok njega bas gotivim

 

Nadj je bio dobar igrac valjda moze da napravi nekakvu disciplinu kod igraca

 

Naravno sve ovo je besmisleno dok su tu ovi (i ovi) ali svejedno - opet je bolje da prodjemo maltezane samo zbog koeficijenta za fkp

Link to comment
9 hours ago, Ted said:

polako, biće......verovatno od septembra, oktobra, kad zaređamo još 7, 8 remija i poraza. pa će posle Nađa Svetličić, pa Francišković, pa Bajić, pa Gavrančić, pa Ćetković, pa Nikolov, pa Vukelja i Markovski pa deda Miloje iz Trbušnice, pa baba Stana iz Lipničkog Šora, pa papagaj Mića iz ZOO vrta, pa tegla džema iz Maxija.


... 

thumbs_b_c_4608e8895f79aec598c757953bbb5

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
15 hours ago, BlackGeorge said:

 

Samo mi nije jasno zašto ih ne sklone? Odradili su posao, devastirali su FK Partizan. Nećemo se skoro oporaviti posle ovoga, nismo konkurentni uopšte u dužem vremenskom periodu. Šta još hoće više taj govnar vučić?

 

Nije FKP još ni približno devastiran koliko ga je moguće devastirati. A ni posao nije baš skroz obavljen jer čak i ovako urnisan FKP sa nekom drugom upravom i minimumom političke podrške može u roku od 18 meseci da se povampiri i uz malo sreće diše za vrat Dinamutm sve do nekih par kola pred kraj prvenstva.

 

Njihov posao nije da ubiju FKP nego da ga dovedu u vegetativno stanje i nakon toga permanentno održavaju u istom. Petrić je potpuno logičan izbor uprave koja obavlja takav posao. On dolazi iz brojne grupe koju čine raznorazne Stolice i čija je jedina uloga da potraju nekoliko meseci, zabeleže jezive rezultate, uzmu laku kintu i zatim se vrate nekom drugom poslu koji možda i znaju da rade. Nasuprot njih je ne baš tako brojna grupa koja bi možda i mogla da napravi nekakve rezultate, i gde niko više nije lud da ulazi u aranžmane sa ovom upravom.

 

Sve u svemu, teška vremena. Ali to je FKP, sami smo ga izabrali.

  • +1 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...