Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Kasnije je bio potpredsednik Partizana, a onda je uplovio u trenerske vode, najpre radio samostalno u Bežaniji, Sinđeliću, Zemunu, Čukaričkom i Radu, u Humsku se vratio avgusta 2018. kao saradnik Zorana Mirkovića, napustio je kad i popularni Bata marta 2019, da bi se zatim kratko zadržao u Larisi (nije ni debitovao), a poslednji angažman imao u jesen 2020. na klupi Gorice i na 14 utakmica prvenstva Slovenije zabeležio tek dve pobede.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

kakav Petrić, kakav Nađ, kakav kurac.......ja ću da se roknem majke mi 

 

 

ne budi na kraj srca

evo jedna pesma da te oraspoloži

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Ne kapiram od kud Gordan. On je nesto kratko bio trener i prilican mediokritet. S druge strane ima ta prica da je  prilicno uspesan u gradjevinskom biznisu. Iskreno kad je savo odustao pred potpisivanje, ocekivao sam Nadja

Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Ne kapiram od kud Gordan. On je nesto kratko bio trener i prilican mediokritet. S druge strane ima ta prica da je  prilicno uspesan u gradjevinskom biznisu. Iskreno kad je savo odustao pred potpisivanje, ocekivao sam Nadja

Tu je i Nađ, kao pomoćnik. 

Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Ne kapiram od kud Gordan. On je nesto kratko bio trener i prilican mediokritet. S druge strane ima ta prica da je  prilicno uspesan u gradjevinskom biznisu. Iskreno kad je savo odustao pred potpisivanje, ocekivao sam Nadja

 

Dobro si započeo. Evo da završimo : Uspešan u građevinskom biznisu .... sa Žarkom Zečevićem koji i dalje drma u Partizanu iz senke. Naložio mu Zeka da se žrtvuje, iovako će biti oteran a uzeće lovicu kao hoklica.

 

Jbt gde je to dno? Kakav je ovo slobodan pad u ambis FK Partizan.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

pa Gordan ima gori trenerski CV od Stolice.......koliko god to zvučalo malo verovatno

 

ne stvarno, ovo nije humano. crkli da bog da svi iz uprave, gavrani im telo raznosili, manji umrli nego što se rodili, srce im se skamenilo, rđa ih pritisla, usta im se za vrat okrenula, vragovi ih na rogovima rastezali, gvozdene opanke nosili, đavo im čorbu posrkao, munje ih raznele, od ruke im ništa ne rodilo

 

nismo dotakli dno, ima tu još mesta da se ide

Edited by Ted
  • +1 6
Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Dobro si započeo. Evo da završimo : Uspešan u građevinskom biznisu .... sa Žarkom Zečevićem koji i dalje drma u Partizanu iz senke. Naložio mu Zeka da se žrtvuje, iovako će biti oteran a uzeće lovicu kao hoklica.

 

Jbt gde je to dno? Kakav je ovo slobodan pad u ambis FK Partizan.

 

Sve je to ok, al ne kapiram ovaj potez. Mislim kome ce da zamazu oci s gordanom. Savo jos  i izaziva neku emociju kod dela grobarske populacije. Petric jok, plus mu je trenerski cv katastrofa. Mogao je i nekog radnika iz obezbedjenja da postavi za trenera isti bi efekat postigao

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Sve je to ok, al ne kapiram ovaj potez. Mislim kome ce da zamazu oci s gordanom. Savo jos  i izaziva neku emociju kod dela grobarske populacije. Petric jok, plus mu je trenerski cv katastrofa. Mogao je i nekog radnika iz obezbedjenja da postavi za trenera isti bi efekat postigao

 

Pa potez očajnika. Svi ih redom odjebavaju pa im Zeka pripomaže sa ubacivanjem Gordana. Meni na to liči.

Gordan zna da ne zna i da će biti smenjen, odigrao je ulogu u jednoj od more epizoda VV uprave i vraća se svom prvobitnom poslu građevinarstva. Šta ga briga, iovako ga to ne interesuje. Onda dođe Nađ i kaže "Hej! Ja bi to bolje od Gordana, nije hteo Gordan da me pusti da se razmašem."

 

Samo mi nije jasno zašto ih ne sklone? Odradili su posao, devastirali su FK Partizan. Nećemo se skoro oporaviti posle ovoga, nismo konkurentni uopšte u dužem vremenskom periodu. Šta još hoće više taj govnar vučić?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ja cu se fokusirati na pozitivne strane svega. To sto ce Gordan biti trener znaci da je sad bolje, sta god da ga je mucilo zdravstveno pre par godina, znam da su pominjali neke ozbiljne probleme, tako da drago mi je zbog njega. 

 

Sve ostalo je Dragan Jocic za koga ce vam svako reci da je posten covek...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...