Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ted da časti piće kafanu, njegov miljenik se vraća :D

 

U ime mentalnog zdravlja nas navijača želim mu malo više Stanojevih rezultata iz jsl, obrise igre iz prve sezone prethodnog mandata, stav ekipe u evropskim utakmicama takođe iz prvog mandata (minus poslednjih haških 10 min) i manje isključivih izjava koje se tiču budućnosti. :)

 

  • Haha 2
Link to comment

Ja se više ne glođem oko trenera. Bukvalno mi svejedno jer uprava nema nameru da ide. Mogao je i Stolica da ostane. Samo uprava da ode. FK Partizan bukvalno razjeda kancer koji se zove Vazurovučela i ja sad da pričam o uganuću noge (smena trenera). Ne mogu. Nemam stomak za to. 

 

Neka ga Savo, očigledno nema para, šta će mučenik. Prvo se borio protiv Toleta pa je onda za toleta. Prvo je radio za sadašnju upravu pa bio protiv nje. Sad je opet za iako je rekao da više neće da radi u Srbiji. Kad je prazan novčanik tad kod njega karakter ne postoji. U međuvremenu ga išutirali kao kantu u Sloveniji i sad dolazi ovamo.

 

Ako, neka ga, on i jeste idealan za ovu upravu. 

 

Samo i dalje vršiti pritisak da uprava ode, to je jedino važno.

 

Nikakvi treneri, nikakvo skretanje pažnje. Pritisak svaki meč i svaki put : Uprava napolje & vučiću pederu!!

3130359_khkkhkh_ls-s.jpg

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
25 minutes ago, Profesionalac said:

Ted da časti piće kafanu, njegov miljenik se vraća :D

 

 

jeste moj miljenik, nikada nisam prikrivao to.

 

sad ima gotovo nemoguć zadatak. jedni način na koji ovo može da se okonča uspešno jeste da, za ovog drugog mandata, bude smenjana komplet uprava i da mu nova omugići da radi posao.

 

nisam baš optimista da će to tako i biti.

 

na kratak rok, zadatak je plasman u Lepu Brenu, titula vicešampiona :D i neki skauting i prelazni rok da se ovo dotera u vozno stanje 

  • +1 1
Link to comment

Ja mu želim sve najbolje, kao i svakom našem treneru. 

 

Situacija koja zatiče je kriminalna i imam podjednaku veru kao i ti u preokret. Nek za početak dobije Mladost, pa makar poklonjenim penalom (i ponovljenim nakon prvog promašaja) u 118. minutu, a posle zgromi maltežane (2:1, 3:3).

 

Meni je on bio pravo osveženje prvih godinu dana (uz velike upozoravajuće znakove sa kiksevima u jsl, revanš protiv turaka i hag), a onda u polusezoni* (osakaćeno kovid proleće i početak leta '20) kada sam očekivao da napreduje, podigne tim na viši nivo i reši se tih problema u domaćici - on je tu u potpunosti podbacio. 

Link to comment

Штета, Петрић је бар деловао као човек од интегритета колико се то може бити у овом муљу од српског фудбала.

  • +1 1
Link to comment

Glede Savoa, covek je proziveo nesto sto mogu okarakterisati samo kao jebenu porodicnu tragediju, tako da u kontekstu toga ja ne mogu puno da ga krivim za ovo koketiranje oko srpskog fudbala. Nekada davno je bio kul lik, sad jbg, nije sasvim svoj, verovatno nije preinteligentnan, ovi namazaniji ga lako prejebavaju, a i fali kinte.

 

S tim u vezi - ni izbliza najgori lik u zabokrecini raznoraznih secikesa i oportunista u batadjorinom koordinatnom sistemu.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, johan nagel said:

Штета, Петрић је бар деловао као човек од интегритета колико се то може бити у овом муљу од српског фудбала.

A3260973-2FB8-4396-929A-9AACB80B7ADD.thumb.jpeg.81db19f0ab1ee7481de65d6e54b58013.jpeg

 

велеобрт
вест од пре пар минута

 

 

 

а сад сви да се узвините Саву

Link to comment
51 minutes ago, ZokiAsov said:

Jbga tede brate sad kazu gordan petric

 

kakav Petrić, kakav Nađ, kakav kurac.......ja ću da se roknem majke mi 

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...