Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Nadam se da Stanoje negde puni baterije, da bude spreman da zameni Savoa u septembru 2023..

Septembar 2022 zvuci nekako realnije

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

ajd ne drvite, svako od nas koji živmo i radimo u Srbiji je najmanje jednom to pomislio i namanje jednom to izjavio. i svi smo tu gde smo.

 

ljudi smo, nismo kamenje.

 

2011.

Quote

"Na osnovu ovoga što je gospodin Karadžić rekao do sada i ako nastavi ovako, mislim da treba da ukinemo fudbalski savez, jer ne vidim njegovu funkciju, pošto nije odvogoran ni za šta. Sad smo čuli da je zajednica prvoligaša ta koja je odgovorna za samo takmičenje i za sve što se dešava u fudbalu. Ako fudbalski savez ne daje dozvole za transfer igrača u inostranstvo, ja se pitam šta je onda posao FS. Zašto ga imamo, ako sve ovo nije nadležnost i nije odgovornost FS? Ko je osnovao zajednicu prvoligaša? Pa, savez, nije zajednica sama sebe izmislila. Ukoliko je ovako kako gospodin Karadžić kaže, onda zaista FS nema nikakvu odgovornost, jer ništa ne radi, ništa se ne pita, pa samim tim nema ni odgovornost. Ako je to tako, onda i ne treba da ga imamo", rekao je Savo Milošević.

 

Quote

Саво Милошевић тврди да проблем лежи у систему који није мијењан деценијама, чији је и Караџић значајан дио.

- Не желим да будем у том систему. Као човек ми није никад ништа учинио нажао, али Караџић је 20 година у том систему и не може он да решава проблеме тог система. Међутим, схватио сам да сам у овој држави у таквој мањини, да сам изгубио илузију да могу нешто да променим. Последице овакве политике ћемо тек трпети - поручио је Милошевић.

Он је оптужио Караџића и да је још увијек на функцији у ФС Војводине и да, према томе, не може истовремено и да води савез. Караџић је одбацио те тврдње, као и сумње да менаџери састављају репрезентацију.

 

2016.

 

Quote

Savo Milošević: Odlikujte Tomislava Karadžića!

Skupština Fudbalskog saveza Srbije predložila je danas predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću da dosadašnji predsednik FSS Tomislav Karadžić bude odlikovan oredenom Nemanje drugog reda.

Ovaj predlog je pred delagate izneo bivši reprezentativac i član Izvršnog odbora Savo Milošević.

– “Karadžić je dao nepobitan značaj FSS, svojim znanjem i karakterom dok je bio je funkciji predsednika. Na najbolji način je zastupao interese srpskog fudbala. O njemu mogu da pričam mnogo i opet neću reći dovoljno. Čast je bilo raditi i poznavati Karadžića”, rekao je Milošević.

 

 

Čovek sa ubedljivo najmanje obraza i karaktera u žestokoj konkurenciji mulja srpskog fudbala, enciklopedijska definicija ljigavca i oportuniste. Dodatno pojačana činjenicom da Savo uopšte nije glup lik. 

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Ayatollah said:

 

2011.

 

 

2016.

 

 

 

Čovek sa ubedljivo najmanje obraza i karaktera u žestokoj konkurenciji mulja srpskog fudbala, enciklopedijska definicija ljigavca i oportuniste. Dodatno pojačana činjenicom da Savo uopšte nije glup lik. 

 

uh, uh.....preteške su te kvalifikacije. mislim, ako je Savo, u celoom tom miljeu koji pominješ, najgore i najljigavije stvorenje, onda mi i nemamo takav problem i preuveličavamo stvari.

 

a zanimljivo je i da on, kao takav ljigavac nije uspeo da zauzme neki jači položaj u sistemu. što bi nekako išlo uz to da pride nije glup. umesto toga završava dva puta kao trener kluba u raspadu. šte sve ukazuje da ili nije toliko pametan ili nije baš toliko ljigav. nešto se tu ne uklapa. nemoj da gonimo čoveka za ubistvo a da se ispostavi da ja samo maznuo pomorandžu ili polomio prozor.

  • +1 1
Link to comment

Meni je kad pomislim na Savu prva pomisao ono kako je išao na ferku protiv Đure Frizure i dobio jedan glas, Tumbin, ta priča mi govori u prilog da baš i nije najoštriji nož u fioci. 

  • +1 1
Link to comment

za mene je u pitanju jedan od omiljenih igrača FKP iz post SFRJ ere, uz Batu Mirkovića, Saleta Ilića i Kežmana.

 

kao trener pokazao je potencijal, napravio je nešto iz govana u kojima je zatekao klub, ostavio je pristojan tim (koji je posle rasturen) i jedan kup, a Boga mi je napravio i nešto para za klub od dobrih transfera i skautinga. za početak karijere nije loše.

Edited by Ted
Link to comment

Ma ne pričamo o njemu kao igraču i treneru, već o njemu kao nekom ko ne djeluje da baš zna šta bi htio da bude kad poraste, kao i da je stalno u nekim govnima pa onda pristaje na neke kompromise. 

Link to comment
49 minutes ago, Ted said:

ajd ne drvite, svako od nas koji živmo i radimo u Srbiji je najmanje jednom to pomislio i namanje jednom to izjavio. i svi smo tu gde smo.

 

 

 

 

nismo svi. 

Link to comment

stvarno želite trenera koji je pravio ovakve izmene u meču protivu az, u situaciji u kojoj smo imali 2:0 i igrača više

 

image.png.35c56fb326ffda923bc455eb05c1bad9.png

 

- a u ovoj formaciji je počeo meč

 

image.png.2982310604b1bbdd18b8782d6dcc4b8b.png

 

- želite trenera koji u leto 2020 izjavljuje kako je zadovoljan timom i kako mu nisu potrebna pojačanja, da bi nakon što je dao ostavku razočarano izjavio da mu je vepar od 5 traženih igrača doveo samo 1...

- on ima njuh da prepozna igrača. po priči žeksa pume :happy: jednog dana je u hodniku ispred veprove kancelarije naleteo na kalabu i pitao ga šta tu radi, ovaj mu je rekao da je došao po papire, sava ga je ubedio da odustane od toga i prebacio u prvi tim, umalo da bombaš i vepar puste 10 milki da odšeta iz kluba...

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Ma ne pričamo o njemu kao igraču i treneru, već o njemu kao nekom ko ne djeluje da baš zna šta bi htio da bude kad poraste, kao i da je stalno u nekim govnima pa onda pristaje na neke kompromise. 

 

moguće da si u pravu. on je koketirao i sa politikom, a svi znamo kakva je to delatnost. nije zabranjena ili kažnjiva ali zahteva određeni sklop ličnosti.

 

o njegovom finansijskom stanju ne znam ništa pa ne bih mogao o tome.

 

nije mu se poklopio ni trenutak kad ušao u trenerske vode. za razliku od njegovog kolege Stankovića, koji je došao u Zvezdu u povoljnom trenutku, kad ja klub bio u usponu i nekoj stabilnosti (čime god da je ona uslovljena, nebitno sada). pošto je o Stankovićevom trenerskom potencijalu rečeno dosta toga lepog, a i meni se čini da ima štofa da bude odličan, mislim da je i Savo isti takav ili čak bolji metrijal, ali da mu se zalomilo da preuzme u drastično nepovoljnijim okolnostima.

Link to comment
11 minutes ago, gone fishing said:

stvarno želite trenera koji je pravio ovakve izmene u meču protivu az, u situaciji u kojoj smo imali 2:0 i igrača više

 

image.png.35c56fb326ffda923bc455eb05c1bad9.png

 

- a u ovoj formaciji je počeo meč

 

image.png.2982310604b1bbdd18b8782d6dcc4b8b.png

 

- želite trenera koji u leto 2020 izjavljuje kako je zadovoljan timom i kako mu nisu potrebna pojačanja, da bi nakon što je dao ostavku razočarano izjavio da mu je vepar od 5 traženih igrača doveo samo 1...

- on ima njuh da prepozna igrača. po priči žeksa pume :happy: jednog dana je u hodniku ispred veprove kancelarije naleteo na kalabu i pitao ga šta tu radi, ovaj mu je rekao da je došao po papire, sava ga je ubedio da odustane od toga i prebacio u prvi tim, umalo da bombaš i vepar puste 10 milki da odšeta iz kluba...

 

ne druže, ja bih želeo Klopa ili Ančelotija, ali to nije realno. želeo bih i Marka Nikolića ili Vladu Ivića, ali ni to nije realno. ne  bih se bunio da preuzme ni Jokan ali, pogađaš, ni to nije realno. ne bih ima ništa protiv ni da nas vodi neki Holandez ili Belgijanac sa svojim stručnim štabom i filozofijom fudbala, ali šta da radimo, ne otimaju se za upražnjenu stolicu.

 

a ako me pitaš dal sam za Savu a alternative su Nađ, Stolica, Brnović, Drulović  ili neki slični đ ili ić......da, dižem ruku za Savu. obe

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Не бих да будем captain obvious али опет се глођемо око тренера а то је најмање битно док багра не одјебе коначно. Ово не сме да се заврши тако што ће да жртвују некаквог Столицу, поставе Савоа и терај даље.

  • +1 4
Link to comment

ja mislim da je to ovde opšti konsenzus, tako da nekako ide i bez da se kaže 

 

pitanje trenera je svakako manje bitno, ali nije nebitno. da je tako mogao je i Stolica da nastavi svoj "umetnički program" 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...