Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

jel to potvrđeno ili nagađanje?

 

e Savo, Savo, dal će jednom da ti omoguće da preuzmeš klub kad nije u govnim do guše. sad je još gora situacija nego kada je prethodni put dolazio.

 

ako je preuzeo neka mu je sa srećom. koliko je kul lik, još više je luuuud. a samo na neko ludilo možemo da izađemo iz ovog gliba. 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

jel to potvrđeno ili nagađanje?

 

e Savo, Savo, dal će jednom da ti omoguće da preuzmeš klub kad nije u govnim do guše. sad je još gora situacija nego kada je prethodni put dolazio.

 

ako je preuzeo neka mu je sa srećom. koliko je kul lik, još više je luuuud. a samo na neko ludilo možemo da izađemo iz ovog gliba. 

Koliko je kul jos vise je lud a koliko je lud toliko mu vec hronicno fale pare. 

 

Ovo jedino ima smisla ako se iz kluba pociste Vazura i Vucela.

Edited by *edited by mod
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

sve ima punog smisla samo ako Vučela i Vazura kapituliraju. ali do tada valja pregurati nekako. ne možem u apr da prijavimo privremenu obustavu vršenja delatnosti, pa da rešavamo natenane. sledeća tekma je za dva dana.

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

demonstracija apsolutne sile, iliti da se vidi i zna ko je najjača sila u klubu i to ne mislim konkretno na ososbu koja je maltretirala uroševića već na ono za šta se predstavlja

 

kakav vučelić, kakav vazura, sistem su ovi sa južne tribine

 

Ali oni trenutno nisu najjača sila. Najjača sila bi im održala neko predavanje, zvižduk, rekla im aj sad marš u svlačionicu, razlupala Vučelinu kancelariju pre nego što uđe u nju i izdala saopštenje da će od sutra biti nove uprave. U teoriji su to potezi najjače sile. Ovi ni jadnika Vazuru ne mogu da oteraju.

 

Pritom se iživljavaju na nekim Uroševićima i Vujačićima koji makar daju sve od sebe i ne beže od njih. Em ružno, em jadno.

Edited by Malvo
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Znaci mi smo smenili Savoa da bismo doveli Stanoja, a onda smo smenili Stanoja da bismo doveli Savoa.

 

Debeo sam jer ne trcim, a ne mogu da trcim jer sam previse debeo.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

ovde smo stali. sad se malo primirimo i idemo dalje. a ovakvu volejčinu neka zalepi Vučeli i Vazuri u bulju ako ga budu ometali.

 

 

milosevic-mikrofon.jpg

Edited by Ted
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Jun 2023. Savo Milosevic: "Nikad vise u srpski fudbal."


Тешко је наћи лика који је више пута дрaстично погазио своју реч.

  • +1 4
Link to comment
Quote

Šta da kažem momcima kada uđem u svlačionicu i pogledam ih u oči. Sebi znam šta da kažem: Ići odavde i nikad više ne raditi ovde!

:laugh:

Link to comment

ajd ne drvite, svako od nas koji živmo i radimo u Srbiji je najmanje jednom to pomislio i namanje jednom to izjavio. i svi smo tu gde smo.

 

ljudi smo, nismo kamenje.

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...