Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ovo je ispalo super..za LE nismo..Maltezane valjda mozemo da izbacimo.

 

LK je takmicenje po meri za (ovakav) Partizan.

 

Stolica pokazuje zasto je prethodnih godina sluzio kao sprdnja za svako novo imenovanje trenera u klubu.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

bilo je svetlih trenutaka, bar na tribinama

 

ko god je očekivao prolaz večeras, nek se mane gledanja fudbala

Od svih ispadnja koja sam ispratio, ovo mi je daleko najlakše palo.

 

@SNARCmi još uvek nismo demonstrirali ni da je plejof deo domaćeg prvenstva takmičenje po meri za nas, a kamo li LK

Edited by *edited by mod
.
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, pasha said:

Za Partizan je svakako bolje da igra konferenciju. Ali treba proci Malteski red:violina:

 

Treba prvo oterati ove što ne izlaze iz vučićevog anusa, lako ćemo za maltežane. Valjda su uspeli dovoljno da unište Partizan da ne ugroze vučićeve crveno-bele ljubimce. Ili će morati da nastave navijači sa vučiću pederu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Gledao sam finiš prvog i veći deo drugog poluvremena, i ovo su moji utisci:

 

- Ovi Kiprani su ništa naročito, skup prosečnih fudbalera, nivo španske Segunde u najboljem slučaju;

- Drastična je razlika u kvalitetu između stranih i YU igrača u Partizanu, bukvalno je bilo koji strani igrač značajno bolji od bilo kog YU igrača. Nijedan YU igrač ne pravi nikakvu razliku ni na jednom delu terena, a gluposti i te kako;

- Pitanje je da li imate i jednu uigranu akciju, ili je sve na improvizaciju i taktičko znanje ovih boljih igrača u sredini, poput Natha i Diabatea. Bojim se da je ovo drugo bliže istini;

- Kad je Natho izašao i to malo igre se raspalo. Od tog trenutka utakmica je bila nivoa kvaliteta prvenstva Severne Irske, a i izgledala je tako.

- Ako ne dovedete barem dva pristojna igrača u odbrani i jednog na sredini, ovo će biti jedna vrlo tužna sezona za Partizan.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Valjda ce ostaviti celavog da proba da probije malteski bedem. Sad ako dodje nadj ili kiza pa dok se upozna sa ekipom, nije realno

izgleda da neće

 

3DBF6785-DA0B-4228-BFCF-12F6A85A4089.thumb.jpeg.c30d5b56986ca53777cf21509ffe5ebe.jpeg

  • Haha 1
Link to comment

nije uopšte pitanje dal je bolje da igramo LE ili Lepu Brenu........mi trenutno ne možemo da igramo ništa i nigde. ni u linglongu.

 

niz katastrofalnih poteza, od januara/februara pa na dalje, doveo nas u ovaj bezizlaz, glib, ambis.

 

fizički nespremni, nedovršen roster, trener koji ne može da se nosi sa situacijom, nema sportskog direktora, kriminalna uprava.

Link to comment
4 minutes ago, April said:

Bože, na šta liči studio RTS
Sve sa odvratnim kompletom voditeljke

 Da li sam ja oćoravio, ili je TV oslabio, ili je tehnički kvalitet signala i prenosa na nivou od pre 20 godina? Stalno imam taj utisak na RTS-ovim prenosima da im je kvalitet slike daleko lošiji nego bilo kome drugome.

Link to comment
8 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Treba prvo oterati ove što ne izlaze iz vučićevog anusa, lako ćemo za maltežane. Valjda su uspeli dovoljno da unište Partizan da ne ugroze vučićeve crveno-bele ljubimce. Ili će morati da nastave navijači sa vučiću pederu.

Pa šta misliš, doći će neko ko nije u njegovom anusu? Živimo u zemlji gde ni tetkice ne mogu da dobiju posao u školi ako nisu lojalne partiji, najbolje da će u Partizan doći neko nelojalan.

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

Kazu..smenjen Stolica

Zamisli :rolleyes:

A uprava ostala. :laugh: Daj neki himars u kancelariju ispod severne tribine. Govna vučićeva posrana..

Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

Pa šta misliš, doći će neko ko nije u njegovom anusu? Živimo u zemlji gde ni tetkice ne mogu da dobiju posao u školi ako nisu lojalne partiji, najbolje da će u Partizan doći neko nelojalan.

ovi su postavljeni znamo kako i sa kojim ciljem

 

nije više u pitanju lojalnost, to niko sa gramom mozga više ne dovodi u pitanje, u pitanju je gola egzistencija kluba i desetogodišnja perspektiva

 

 

ako ovako stoje stvari sa prvim timom možeš samo zamisliti kakva je situacija u omladinskoj školi koja je bila glavni boost kluba

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

Zamisli :rolleyes:

A uprava ostala. :laugh: Daj neki himars u kancelariju ispod severne tribine. Govna vučićeva posrana..

Verovatno se nadaju da će Stolica da bude dosta pa da prođu Maltežane i time primire strasti. Naravno da im to ne treba dozvoliti. Važnije je da odu pa makar obe izgubili.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...