Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 minutes ago, ZokiAsov said:

Kaze hrvat a sada povici ponovo neprimereni :) 

 

šta znači neprimereno na hrvatskom?

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

gde gledaš hrvata?

 

Njihova arena 3. Imam je u paketu ovde u Istri  valjda vucevic ne cita ovo...

 

  • +1 2
Link to comment

po ovom klipu rekao bih da su grobari jug pokazali želju za prevaspitanjem grobara istok i da se ovoga puta žandarmerija isprečila

  • +1 1
Link to comment
Sjajno što rts ne smanjuje ton. Kako se lepo čuje uprava napolje i tokom utakmice :fantom:
 
Opaaaaaa rts pušta i "vučiću pederu". Široko bogami.
Niko ne ume da utiša ton ili da pusti snimak navijanja
Link to comment

 malo vucicu pederu i malo vaspitne palice, ne znam šta je prvo počelo.

 

ovaj dijabetes™ izgleda kao dobar igrač. kod vas sve nekako deluje haotično, ima tu neke ideje ali nema baš mnogo discipline. daleko ste od tima. ali su i kiprani. mene su iznervirali onda kad je pola tima imalo kontakt sa loptom u aekovom šesnaestercu i niko nije šutnuo. kao da se plaše da će dati gol. bukvalno WTF momenat.

 

inače, vaša najbolja partija od početka sezone, bar ovo što sam gledao.

 

sudija dobar, pustio je malo mlaćenja, pusta prednost kad treba. 

 

aek tuga. baš ništa ne igraju.

Link to comment
Sjajno što rts ne smanjuje ton. Kako se lepo čuje uprava napolje i tokom utakmice :fantom:
 
Opaaaaaa rts pušta i "vučiću pederu". Široko bogami.
Za neobaveštene: Kristofer Hil danas posetio RTS
Link to comment

Grozno. Natho nista, fejsa kurcina, ovaj novi u vezi nije ni izasao na teren, dijabate muva bez glave, prave ga kiprani na majmuna, jedino riki rikardo nesto malo pokusava. Ovo je za 50% losiji tim od proslogodisnjeg

Link to comment
Just now, MocaVukotic said:

Grozno. Natho nista, fejsa kurcina, ovaj novi u vezi nije ni izasao na teren, dijabate muva bez glave, prave ga kiprani na majmuna, jedino riki rikardo nesto malo pokusava. Ovo je za 50% losiji tim od proslogodisnjeg


uprava napolje

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

ništa nismoo odigrali u prvom poluvremenu. gol smo dali zahvaljujući ovoj zujalici Dijabateu koji je iščačkao loptu (zaista liči na ozbiljnog igrača) i koncentrisanom Rikiju. ikoristili smo jednu jedinu šansu.

 

izgledamo kao tim koji je juče počeo pripreme.

 

problem je ova trojka na sredini, Fejsa, Andrade, Natko.......učinak nula. Andrade baš na drugoj planeti.

 

treba da prestanu da testiraju Popa sa ovim povratnim loptama. za sad nije grešio, ali ne treba toliko da učestvuje u igri. 

 

edit. ako još jednom otkucam "l" umesto "č" crko da Bog da

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...