Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 hours ago, April said:

 

Ako stignemo do penala, prolazimo. Ćelavi je doktor profesor.

 

koliko sam video danas brani mladac. naravno, ako se uđe u produžetke uvešće ćelavog vrv. minut pred kraj.

Link to comment

aprila savetujem da ne gleda partizan, ako se vec, nazalost, zapljunuo na onom topiku.

bojim se, bice ti teze.

 

al sa vedrije strane kad pogledamo..

 

 

 

 

e> tede... isto.

Edited by holden kolfild
  • +1 1
Link to comment

Sretno večeras komšije, na stranu koeficijenti i te tlapnje, Partizan svakako zaslužuje da igra neko grupno takmičenje u Evropi. Ne ulazim u te unutrašnje stvari na relaciji uprava - navijači, ja sam uvijek protiv svake uprave, a pogotovo protiv političke gamadi koja sisa krv svakom iole uspješnom kolektivu, no ovdje ako prođete, ostaće vam uprava i obrnuto, ne vidim kako možete da izvučete dva dobra da duže staze, pa zato čisto fudbalski navijam da prođete. Plus Kiprani su mi jedna od odvratnijih fudbalskih pojava, redovno su to neke namazane ekipe starudija koje igraju negledljiv fudbal i muče naše klubove vrlo često. Dakle, ko jebe Kiprane, pobijedite ih večeras. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
55 minutes ago, James Marshall said:

Sretno večeras komšije, na stranu koeficijenti i te tlapnje, Partizan svakako zaslužuje da igra neko grupno takmičenje u Evropi. Ne ulazim u te unutrašnje stvari na relaciji uprava - navijači, ja sam uvijek protiv svake uprave, a pogotovo protiv političke gamadi koja sisa krv svakom iole uspješnom kolektivu, no ovdje ako prođete, ostaće vam uprava i obrnuto, ne vidim kako možete da izvučete dva dobra da duže staze, pa zato čisto fudbalski navijam da prođete. Plus Kiprani su mi jedna od odvratnijih fudbalskih pojava, redovno su to neke namazane ekipe starudija koje igraju negledljiv fudbal i muče naše klubove vrlo često. Dakle, ko jebe Kiprane, pobijedite ih večeras. 

kakav understatement, kiparski klubovi su u zadnjih 15 godina 4 puta izbacivali titove blizance u 3 kolu kval. za lš 

- ne da nas muče nego su penicilin za nas

Link to comment
Just now, Ted said:

ne znam kakav je vaš utisak, ali nema fudbala za sada, hrkljuš, serije grešaka, glavometa, faula, nepovezano 

Osim onog prodora Dijabatea(gle je trebalo da doda Rikardu), za sada nista.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...