Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

bilo bi lepo da napišete čemu se nadate večeras, čisto da imamo zapisano utiske pre i posle.

 

ja se nadam da će nas aek ukanaliti samo da bih se sutra više nadao da će govna napustiti partizan što pre

  • +1 1
Link to comment

ja se nadam da nekako pobeđujemo i prolazimo, jer ne mogu drugome da se nadam. niti da priželjkujem poraz.

 

realno i nepristrasno, rekao bih da smo bliži ispadanju nego prolazu. recimo da se slažem sa Simovićem da su nam šanse 40% za prolaz. a čak je i to prilično optimistično.

 

 

Link to comment
1 hour ago, twisted said:

bilo bi lepo da napišete čemu se nadate večeras, čisto da imamo zapisano utiske pre i posle.

 

ja se nadam da će nas aek ukanaliti samo da bih se sutra više nadao da će govna napustiti partizan što pre

 

U zavisnosti kakva bude bila reakcija publike na upravu.

 

Ako bude bila mlaka i fokusiraju se na teren onda prolazimo verovatno jer smo objektivno bolji od kiprana. Ako odbrana ne zasere, naravno. Onda ispadamo.

 

Ako fokus navijača bude bio na upravu ... može da bude problema i za buduće evropske utakmice Partizana.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

kvota na pfc je 1,65 što bi trebalo da znači da pobeđujemo kiparske najamnike :happy:

- u drugim vestima čelnici pfc (koji će uskoro dobiti šut kartu) zvali malog đavola ljaju, dečkonja se savršeno uklapa u profil igrača kakav vole v&v, slobodan je i nije igrao fudbal 15 meseci :dry:

Link to comment
30 minutes ago, MiddleClass said:

Ako dobijete idete na Dnjepar. A ako ne prodjete zna li se protivnik u Konferensu?

Bugari.

 

Danas zna se. Pobeda našeg Partizana.

 

I ispadanje na penale.

  • +1 1
Link to comment

Realno nikad laksi protivnici za ulazak u neke grupe a mi u kurcu. Soci je Real Madrid za Aek, Dnjepar, Levski...

Edited by El Patron
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, *edited by mod said:

Bugari.

 

Danas zna se. Pobeda našeg Partizana.

 

I ispadanje na penale.

 

Ako stignemo do penala, prolazimo. Ćelavi je doktor profesor.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Ako dobijete idete na Dnjepar. A ako ne prodjete zna li se protivnik u Konferensu?

 

Levski ili nešto sa Malte što se tove Harpun ili Hamrun

 

prvu tekmu na Malti dobili Bugari zgoditkom u zaustavnom

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...