Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ako je neko ocekivao da su ovi neka Flora (oh, wait), onda se zajebao. Ove je Mitjiland, koji je ozbiljna ekipa, izbacio na penale. Sanse su objektivno pre dvomeca bile 50-50. Ja sam zadovoljan kako smo izgledali do nekog 60. minuta. 

 

Verovatno cemo ispasti iako smo bolji tim, jer takva je sezona.

Link to comment

Mitjiland ove godine nije ni senka ekipe od prosle. Ne igra im nekoliko kljucnih igraca od prosle godine.

 

AEK je matora i iskusna ekipa, nije neki kvalitet ali zna da kazni greske. Sam rezultat nije strasan i moze da se nadoknadi u Bg, ali Partizan generalno igra bas lose ove godine. Prvih 25 minuta je bilo dobro, kao i recimo prvih 15tak drugog poluvremena. Dijabate je bar igrac, ali nema snage trenutno za vise od pola sata, bar ne po ovakvom vremenu. 

 

Sustinski je problem sto je ovaj Stanojev tim koncipiran tako da ima dva ozbiljna krljatora na sredini, koji neutralisu protivniku sredinu (Zdjelar i scekic, posle Jevtovic), a sada na tim mestima igraju Natho i Andrade koji defanzivno to ne mogu ni u sali da odigraju. Natho je pride vec u godinama i bolje bi bilo da igra iza napadaca, a da iza njega igraju 2 cistaca. Sad kad toga nema, do izrazaja dolaze i mane odbrane, koja je ruku na srce jos slabija... 

 

Po meni Stolica treba da rastereti Natha i gurne ga vise napred, ali je problem sto odlaskom Zdjelara nema vise igraca koji pozadi moze da donese mirnocu. Ovaj Belic je zalutao. Tu vam najvise fali igrac, cak vise i od desnog beka. 

 

Kako god bilo, uz dobru energiju i pristup mozete dalje. Recimo da su sanse 50-50.

  • +1 4
Link to comment
12 hours ago, adasevic said:

Kako god bilo, uz dobru energiju i pristup mozete dalje. Recimo da su sanse 50-50.

 

da, možemo dalje u smislu da možemo da prođemo Kiprane. situacija je sada slična onoj posle Santa Klare prošle godine, s tim što je tada bio "do or die" revanš. sad nije pošto posle ima još jedna šansa (Bugari dobili na Malti jedva, golom u 90. minutu).

 

u isto vreme i ne. ne možemo ovako dalje generalno. posledice lošeg rada i odsustva bilo kakve strategije (osim ako nije strategija da se klub uništi totalno) dolaze ne naplatu. nekako se išlo do trenutka kada je Savo otišao, to je bio poslednji put da smo napravili tim koji liči na nešto ili može da bude osnova za nešto. od tada smo u slobodnom padu, koji je Stanoje svojim znanjem i iskustvom uspeo da zamaskira koliko je mogao, ali ipak se radi u slobodnom padu. sad smo sa Stolicom na čelu, poluformiranim, slabo pripremljenim i psihički sjebanim timom i naravno sa upravom koja nema predstavu šta i kako bi dalje. jednio što znaju to je da ne bi da idu. srećna okolnost ja da oni baš ne odlučuju u potpunosti o tome, nesrećna okolnost je da oni/onaj koji o tome odlučuju mogu da postave i gore od postojećih. ne nužno, mogu i da procene da je vrag odneo šalu pa da pronađu nekoga ko će da izvuče klub iz blata i stavi da na noge koliko toliko.

 

 

Edited by Ted
Link to comment
13 hours ago, J.R. Cash said:

Ako je neko ocekivao da su ovi neka Flora (oh, wait), onda se zajebao. Ove je Mitjiland, koji je ozbiljna ekipa, izbacio na penale. Sanse su objektivno pre dvomeca bile 50-50. Ja sam zadovoljan kako smo izgledali do nekog 60. minuta. 

 

Verovatno cemo ispasti iako smo bolji tim, jer takva je sezona.

 

definitivno smo bolja ekipa i slažem se s tobom da smo izgledali sasvim pristojno nekih sat vremena s terenu, međutim ekipa je vidno u kanalu, bez samopouzdanja, a u takvim situacijama i sreća okreće leđa pa se onda i primaju onako laki golovi posle prekida.

 

kakogod, očekujem pobedu i prolaz u revanšu.

Link to comment

nekakvo zatišje kod nas. informacija nikakavih nema, kao da klub ne postoji.

 

dal se pregovara sa V&V o odlasku i uslovima kapitulacije? ovde zamišljam situaciju kako dvojac, pod okriljem mraka, do maksimuma raubije seckalicu za papir, uništava dokumenta. kad seckalica umre (pošto je stara i nije servisirana nikada, a nije ni plaćena dobavljaču pa je u toku spor male vrednosti ili izvršenje na osnovu verodostojne isprave) prelazi se na paljenje. znojavi Vazura lopatom ubacuje papire u kamin, a stari Vučela nema taj elan i snagu, pa pripali tompus na vatricu koju stvara nestajuća dokumentacija, dok mu pogled bludi ka kući cveća. utom stižu Vazurini drugari sa starim kombijem pa pakuju kablove, rutere, laptopove, mikrotalasnu, frižider, escajg, dres koji je potpisao Branimir Bajić i koji nikome nisu uspeli da uvale i ostalu sitnuriju. i sav taj sitan inventar nestaje u noći.

 

ili je sve ok, redovno se spremamo za tekmu i  ništa za prijaviti?

Link to comment

da su hteli da odu otišli bi još u petak, nadaju se pobedi u četvrtak i smirivanju strasti, kako bi ako ništa onda barem pokupili bonuse od prodaje sadika....

Link to comment
da su hteli da odu otišli bi još u petak, nadaju se pobedi u četvrtak i smirivanju strasti, kako bi ako ništa onda barem pokupili bonuse od prodaje sadika....
Ovo

Što će se, inače, i desiti. Mirni su do Ukrajinaca.
Link to comment
On 5.8.2022. at 21:13, MiddleClass said:

Već Vam je stigao . Dotični je bio na tom poslu u FKRN pa je pre par meseci otišao kod Vas. U suštini taj posao je takav da se i ne zna ko ga radi . Nešto kao komesar za bezbednost . Dočekuje gostujuću ekipu sudije  kad igrate kući a organizuje sa domaćim komesarom gostovanje kad igrate u gostima.

Link to comment
On 4.8.2022. at 21:02, adasevic said:

Mitjiland ove godine nije ni senka ekipe od prosle. Ne igra im nekoliko kljucnih igraca od prosle godine.

 

AEK je matora i iskusna ekipa, nije neki kvalitet ali zna da kazni greske. Sam rezultat nije strasan i moze da se nadoknadi u Bg, ali Partizan generalno igra bas lose ove godine. Prvih 25 minuta je bilo dobro, kao i recimo prvih 15tak drugog poluvremena. Dijabate je bar igrac, ali nema snage trenutno za vise od pola sata, bar ne po ovakvom vremenu. 

 

Sustinski je problem sto je ovaj Stanojev tim koncipiran tako da ima dva ozbiljna krljatora na sredini, koji neutralisu protivniku sredinu (Zdjelar i scekic, posle Jevtovic), a sada na tim mestima igraju Natho i Andrade koji defanzivno to ne mogu ni u sali da odigraju. Natho je pride vec u godinama i bolje bi bilo da igra iza napadaca, a da iza njega igraju 2 cistaca. Sad kad toga nema, do izrazaja dolaze i mane odbrane, koja je ruku na srce jos slabija... 

 

Po meni Stolica treba da rastereti Natha i gurne ga vise napred, ali je problem sto odlaskom Zdjelara nema vise igraca koji pozadi moze da donese mirnocu. Ovaj Belic je zalutao. 

Ma nije on zalutao . Tatko mu je Dusan Belić direktor Dinama Pančevo. Ne znam samo ko stoji iza njegovog guranja OFK BEOGRAD  pa repka pa West Ham pa Olimpijakos a traga ni u tragovima. Podložan gojaznosti. Neko ga gura ali uzalud.  Već godinama  pratim šta se sve radi sa njim. Uvalili Vam ga.

Link to comment

Nije se Belic ni toliko lose pokazao na ovo malo sto je odigrao, za rezervu je okej, samo sto krlja kao da ne postoji crveni karton. Mislim da je na svakoj utakmici dobio zuti. 

 

Ovi zovu Radoju, nesto sam citao, kao mozda i dodje ako obezbedimo evropu, ocigledno ni on nema neke mnogo bolje ponude za sad.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...