Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Fino nas pustili da se razmašemo u prvom poluvremenu, to nismo iskoristili pa su lepo sačekali da nas odradi kratka klupa i vrućina. Treći ako primimo a nismo daleko od toga, teško da ćemo nešto u Beogradu da uradimo.

  • +1 2
Link to comment

 

3 minutes ago, BlackGeorge said:

Nemoj zajebavati čoveče, saterali nas u mišju rupu zadnjih 20 minuta prvog poluvremena. A evo raspadamo se i u ovih zadnjih 15 minuta.

 

Gde su nas bre saterali?! Bukvalno jednu brzinu imas otkad pises na forumu. Samo padanje u amok i neka isfrustriranost i nervoza. Odlicno bi se uklopio na JNA.

 

Kontrolisali smo utakmicu lagano i rutinirali bismo ih da nismo kilavci i malercine. I naravno da imamo bilo koga na klupi.

Edited by J.R. Cash
  • +1 1
Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

 

 

Gde su nas bre saterali?! Bukvalno jednu brzinu imas otkad pises na forumu. Samo padanje u amok i neka isfrustriranost i nervoza. 

 

Kontrolisali smo utakmicu lagano i rutinirali bismo ih da nismo kilavci i malercine. I naravno da imamo bilo koga na klupi.

Dobro je. Sjajni smo. Oladi više.

  • +1 2
Link to comment

13-6 u udarcima na gol, neuporedivo vise opasnih napada, dva primljena gola iz kornera kod kojih se lopta sa druge stative vraca u sredinu. Prvi gol primljen iz prvog suta, drugi iz bezvezno napravljenog kornera. I sve to iako poslednjih 20 minuta ne postojimo.

 

Ako na ovaj tim dovedu desnog beka, nekog dinamicnog veznog i kvalitetnog igraca napred, gledacemo dobar fudal. Ovako smo krnji i u nekoj gubitnickoj spirali gde ce sve sto moze poci kako ne treba. 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

uh, joj.....bolje da ne pišem ništa.....ili barem ne puno 

 

mi smo od AEK-a kvalitetniji prilično i ovo bi komotno moglo da se dobije sa dva, tri gola razlike. ali, ali, ali.....dok mi psihički i fizički postignemo neki optimum i uigramo se odavno će proći svi vozovi

 

oni nas sad pristiskaju pošto vide da smo neuigrani i da smo upali u paniku. kad se to ekipi desi, onda i Barsa može da primi 6 ili 8 komada, kao što je i primala

 

nevezano za AEK, evidentno je da imamo problem na golu i da Ćelavi, koliko god da je simpa lik, nije materijal za prvog golmana. ja sam recimo mišljenja da Lukač ne bi pogrešno cenio ono kod prvog gola i da bi bas možda izvukao iz one situacije. Filipović za sada deluje kao ozbiljan daungrejd u odnosu na Miljkona, Saničanin ne znam zašto igra pored Markovića, verovatno se računa na uigranost sa Bradom, ali ništa od toga. Njega je i prošle sesoze istisnuo Miletić, koj ije uglavnom igrao sa Vujačićem

 

najveći problem i onaj zbog koga ćemo definitivno da fulamo sezonu je kratak roster (osim ako ga ne popunimo u narednih mesec dana).

 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Sa 2-2 bi ih najverovatnije prošli. Sa 3-1 najverovatnije ne.

 

Ovako je 50-50 ili ispadamo na penale ili dolazi red da i mi ovako sakati nekog izbacimo.

 

"Dominiraju zadnjih 20 sekundi a svaki poraz je porazan..."

Link to comment

Jebte neću više da kukam ali tanki smo.

 

Ovi slepci iz uprave ako ne podebljaju roster teško će proći sezona. Cenim bićemo 4i. Osim ako ne krenu da navlače iza kulisa.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

"Dominiraju zadnjih 20 sekundi a svaki poraz je porazan..."

uključio sam se kada je ovo izgovorio 

 

 

očkivan rezultat, šanse su nam 40% za prolaz 

 

Link to comment

nastavljamo tradiciju mučenja sa kiparskim ekipama, gledao sam od 60 min i bili smo jezivi, čitam da smo imali neke šanse u prvom pol. dok je još bilo kondicije

Link to comment
2 minutes ago, Azdaja said:

Jebte neću više da kukam ali tanki smo.

 

Ovi slepci iz uprave ako ne podebljaju roster teško će proći sezona. Cenim bićemo 4i. Osim ako ne krenu da navlače iza kulisa.

 

 

U Evropu preko kupa.

  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...