Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Jel se ovde beše roknula nogom u glavu?

 

nemam pojma druže, nisam baš fan Lepe Brene, a kad je koncert bio imao sam 13 godina, slušao Ganse, Nirvanu, Metaliku i tako to. tako da mi je baza znanja po tom pitanju vrlo oskudna. znam da je pevačica, znam da je plavuša, znam da je supruga Bobe Živojinovića, znam da je bezobrazno bogata, znam refrene nekoliko pesama (Mile voli disko......), znam da je bila neverovatno popularna tada i tu se otprilike završava moje poznavanje materije 

 

edit.

tek sad videh da su fanovi već odgovorili, genijalno :D

Edited by Ted
  • Tužno 1
Link to comment

odoše naši na Kipar

 

Partizan je za Larnaku poveo 23 igrača:

 

Golmani: Aleksandar Popović, Nemanja Stevanović, Milan Lukač;

Defanzivci: Marko Živković, Aleksandar Filipović, Igor Vujačić, Svetozar Marković, Siniša Saničanin, Slobodan Urošević, Zlatan Šehović;

Vezisti: Ljubomir Fejsa, Kristijan Belić, Bibars Natho, Patrik Andrade, Nikola Terzić, Mihajlo Petković, Fuseni Dijabate, Aleksandar Lutovac, Nemanja Jović, Kvinsi Menig;

Napadači: Rikardo Gomeš, Samed Baždar i Andrija Pavlović.

 

Prema Mozzartu kvote su 2.90  3.10  2.55

Edited by Ted
Link to comment

Jadni Stolica je već bivši šta god da uradi u Evropi. Ako od u LE zbog jačine protivnika će samo još brže da odleti. Ako ne uđe u grupe leti koliko odmah. A ako se domogne LK tu još (u zavisnosti od žreba) može da životari do polovine sezone, mada dobro rezultati u Evropi i to u dosta jačem takmičenje nisu spasili Kizu pa neće ni Iliju.

 

Verovatno svi čekaju da iole prihvatljivo ime prihvati ponudu a do tad šta nam Bog da.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Jadni Stolica je već bivši šta god da uradi u Evropi. Ako od u LE zbog jačine protivnika će samo još brže da odleti. Ako ne uđe u grupe leti koliko odmah. A ako se domogne LK tu još (u zavisnosti od žreba) može da životari do polovine sezone, mada dobro rezultati u Evropi i to u dosta jačem takmičenje nisu spasili Kizu pa neće ni Iliju.

 

Verovatno svi čekaju da iole prihvatljivo ime prihvati ponudu a do tad šta nam Bog da.

Sve se slažem samo u jednom ne. On nije "jadan", ostavku neće podneti već će biti smenjen tako da njemu ide 300k svakako. Baš ga briga. Isto ko što će Savo Milošević uzeti lovu od onih slovenaca koje je devastirao. Ne kažem da ne treba - treba, itekako njihove pare. Do kluba je samo da ne dovodi više ove lelemude koji će svakako biti smenjeni.

 

 

Jadni smo mi navijači što ne možemo da smenimo ovu lopovsku vučićevu instaliranu upravu.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

Solidan pocetak, ceka se individualna greska da nas gurne u kanal.

 

Filipovica korona gadjala u orijentaciju.

 

 

 

Edited by J.R. Cash
Link to comment
4 minutes ago, twisted said:

samo da ne prime gol u prvih 10 min, tek sam na trećoj čašici

Ne znamo ni mi ni oni. Prognoziram jedan od sledećih rezultata 0-0, 1-0, 0-1, 1-1.

Ili će biti neki samoraspad, da li nas da li njih ... 31 stepen je na terenu, ne treba to zaboraviti.

Link to comment

Mi igramo prilicno dobro zasad. Glupo je da utisak iz ovih 10 minuta bude da ne znamo. Ili da ga necemo dati.

 

Inace, Stolica nije ispustio flasicu vode u 400+ minuta sezone.

 

FIlipovic jos nijednu loptu nije udario u zeljenom pravcu.

Edited by J.R. Cash
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...