Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

20 minutes ago, gone fishing said:

2,5 smo vec odbranili, 2 mesto ne garantuje evropu, vec trostruku sansu da se plasiramo u grupe

Sto se tice love plasman u le vredi 4 a u lk 3 milke + ono sto se zaradi od pobeda i remija te plasmana i jos od raspodele love od tv prava koja zavisi od plasmana na uefa rang listi to je jos sigurna milka, milka i po:happy:

 

imaš tu i onu kintu koja se dobija na osnovu desetogodišnjeg koeficijenta, one akcije. gde je valjda jedna akcija 130.000e. pa se pravi lista klubova, poslednji dobije tu jednu akciju, prvi mnogo više. po nekim proračunima Partizan bi tu trebao da bude dobar preko 2M

Link to comment

Koliko je smesna prica nas forumasa na oba topica..ulaskom u xy kolo xy takmicenja uzecemo xy para, imacemo za pojacanja, smanjicemo dug

Odavno sam rekao da Zvezda i Partizan nemaju dugova, dokle god ih drzava finansira a i klubovi nju tj njene kadrove o kakvim dugovima mi onda pricamo.

  • +1 4
Link to comment

ajd to, nego će i ti silni milioni da se preliju u privatne džepove vazura i terzića, a dugovi će se praviti u aik banci

  • Hvala 4
Link to comment

jedina je razlika što je ovoga puta pin kod iz nemanjine  kod terze, ne kod nas

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, darkonet said:

Koliko je smesna prica nas forumasa na oba topica..ulaskom u xy kolo xy takmicenja uzecemo xy para, imacemo za pojacanja, smanjicemo dug

Odavno sam rekao da Zvezda i Partizan nemaju dugova, dokle god ih drzava finansira a i klubovi nju tj njene kadrove o kakvim dugovima mi onda pricamo.

 

ne slažem se u potpunosti. mislm da nije smešno što se na fudbalskim topicima priča o načinu na koji se klubovi finansiraju, a jedan od glavnih izvora tih fianasija dolazi od uefa i tih evropskih takmičenja.

 

realno, o čemu da pričamo ovde, na fudbalskom topiku? nije topik o organizovanom kriminalu, pravosuđu itd.

 

kad smo se već dotakli kriminala, valjda svi imamo u vidu realnost koja nam govori da su (i verovatno da će) mnoge posledice organizovanog kriminala ostati bez pravosudne posledice. evo da nabrojim iz glave neke nerešene slučajeve, npr. ubistva/likvidacije Radojice Nikčevića, Kundaka (zaboravio sam kako se čovek zvao), policijski generali Badža i Boško Buha, inspektori Radišić i Bižić (bila su još dva inspektora ali se ne sećam imena), Pavle Bulatović, Branko Bulatović, adv. Oganjnović, gardisti na Topčideru, svedok na suđenju za ubistvo Arkana (isto policajac ne znam ime), novinar Milan Pantić, sudija Nebojša Simeunović, direktor JAT-a Žika Petrović, Momir Gavrilović. to iz glave, sigurno sam nešto zaboravio, prevideo, preskočio. eto, mogu da dodam i postupak protiv Terzića, koji traje 1000 godina sa očigledno tendencijom da će postupak da zastari i da se novo oko toga neće mnogo cimati.

 

dakle, ja ne živim u zabludi da će organizvani kriminal u fudbalu, uz sasluženje i saučesništvo države, doživeti neki drugačiji ishod od gore navedenih. možda će tu i tamo da padne naka glava za kakav privredni krminal, namešteu tekmi isl.

 

elem, sad ostaje pitanje dal  mi uopšte da pratimo fudbal u takvm okolnostima ili da dižemo ruke. to je pitanje za svako ponaosob. a ako nešto pratiš pisaćeš o fudbalu na ovim topicima.

 

samo sam se nadovezao na tvoj post, nije nikakava kritika ili primedba. 

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

 

imaš tu i onu kintu koja se dobija na osnovu desetogodišnjeg koeficijenta, one akcije. gde je valjda jedna akcija 130.000e. pa se pravi lista klubova, poslednji dobije tu jednu akciju, prvi mnogo više. po nekim proračunima Partizan bi tu trebao da bude dobar preko 2M

na tu lovu sam i mislio, dakle min 5 milki za svinjuru da potroši na bonuse parazitima iz uprave, igračima i stručnom štabu, ako stolica uspe da se ne plasira u evropu, svinjura će morati da se zadovolji sa 900k džeparca za sebe i tompusa....

Link to comment

Dnjepar. Prva negde revanš kod nas. Ako nas ne slomi Kipar i vrućina.

 

Biće zanimljivo videti kako će da obuzdaju Putinove fanove ako do te utakmice dodje.

Link to comment

lepo nam je lakčević smestio :dry: dvogodišnja eliminacija iz evrope u najavi

- bolje da ne prođemo kiprane, a ako ih ipak prođemo da se igra pred praznim tribinama, zbog iznenadne i neodložne potrebe za ddd stadiona :happy:

Link to comment
28 minutes ago, *edited by mod said:

Dnjepar. Prva negde revanš kod nas. Ako nas ne slomi Kipar i vrućina.

 

Biće zanimljivo videti kako će da obuzdaju Putinove fanove ako do te utakmice dodje.

 

jel bilo nekih sankcija za Fener, nisam ispratio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...