Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Nenade sve ok - pa znamo svi kako funkcionisu sportska drustva u Srbiji. Niti ja pricam kako sada treba da bude super u Partizanu a lose u Zvezdi ili Vojvodini.

 

Jeste, oni ih finansiraju, mogu da rade sta hoce - to je i moja poenta - FKP je predvidjen poslednjih 6 go) da bude 2-i da ako moze se plasira u Evropu - iskljucivo zbog UEFA-inih para da se ukradu - problem je sto vise niko ozbiljan nece da dodje da trenira pa su doveli ovog sarlatana.... i to se nastavlja.... meni koji prati FKP 40+ godina je dosadio trenutni koncept to i pisem... mada ovo sto je uradjeno u FKP poslednjih 5-6 godina - ovaj nivo kriminala i nasilja (Belivuk, napadi na normalne navijace, Mutavi, Splicani) - sve direktno u organizaciji drzave i njenih organa - to zaista ne pamtim....

Link to comment
27 minutes ago, mozzer said:

Nenade sve ok - pa znamo svi kako funkcionisu sportska drustva u Srbiji. Niti ja pricam kako sada treba da bude super u Partizanu a lose u Zvezdi ili Vojvodini.

 

Jeste, oni ih finansiraju, mogu da rade sta hoce - to je i moja poenta - FKP je predvidjen poslednjih 6 go) da bude 2-i da ako moze se plasira u Evropu - iskljucivo zbog UEFA-inih para da se ukradu - problem je sto vise niko ozbiljan nece da dodje da trenira pa su doveli ovog sarlatana.... i to se nastavlja.... meni koji prati FKP 40+ godina je dosadio trenutni koncept to i pisem... mada ovo sto je uradjeno u FKP poslednjih 5-6 godina - ovaj nivo kriminala i nasilja (Belivuk, napadi na normalne navijace, Mutavi, Splicani) - sve direktno u organizaciji drzave i njenih organa - to zaista ne pamtim....

 

ma sve se slazem, samo bih dodao da je partizan finansijski najvise opljackan u prvoj deceniji ovog veka.

 

ja sam samo reagovao na to da kkcz nije unistavana kao fkp.

 

zar splicani nisu bili deo ekipe koja je pokusala da skloni belivuka?

 

edit

ups

Edited by nenad
  • +1 1
Link to comment

Finansijski je FKP najvise opljackan za vreme Dragana Djurica koji je unistio i nekoliko drzavnih firmi. Isto kao sto ce Zvezda najvise biti opljackana za vreme Terzica jer moraju pare da se posalju tamo odakle se vuku svi konci 

 

Mada mora da se doda da su Vucelic i Vazura podigli dug za dobrih 15-25miliona - iako su svake godine bili minimalno na nuli - sve to je opljackano iz FKP a bez ikakvih rezultata osim par evropskih sezona koje su im doneli treneri - svaki put na foru a ne zbog igrackog kadra.... i zato jednostavno moraju da odu, tj otisli bi u svakoj iole normalnoj drzavi......

 

Splicani, Belivuk - stvarno ne bih o tome na ovoj temi - moja poenta je da je to posao Drzavnih organa, a upravo su oni to sve organizovali na stadionu FKP. Apsolutno Namerno i tu bih stavio tacku, necu nastavljati tu raspravu

 

Ne pratim ni vesti iz ove kvazi drzavice ne moram vise ni FKP... do boljih dana za oba entiteta :happy:

Edited by mozzer
  • +1 3
Link to comment

sve skupa, juče se ništa nije desilo. nije bilo sastanka, nije bilo UO, Vučela je imao obaveze na Pinku oko KiM, Vazura je sigurno imao pametnija posla nego da se bavi klubom. mislim, vikend je ljudi.

 

tako da moramo pričekati još malo. sad su sve karte na to da ćemo nekako da prođemo Kiprane što automatski znači grupnu fazu, što znači i neku kintu i manevarski prostor da se prodaje priča o nekoj vrsti uspeha. utakmica sa Napretkom očekujem da bude odložena, zbog opsnosti da se okupi malo veći broj ljudi na stadionu, što onda usložnjava posao i toncu na Areni. a interes Srpskog fudbala jeste da tonac na Areni nema povećani obim posla. 

Edited by Ted
  • Hvala 2
Link to comment

Odgođena vikend utakmica protiv Napredka, a navodno su ovo 'skraćeni' parovi koje Partizan može sutra izvući u plej ofu Ligi konferencije ako ispadne od Larnake u Ligi Evrope:

 

Spartak Trnava (SVK) vs Raków Czestochowa (POL)
Fehérvár (HUN) vs Petrocub-Hincesti (MDA)
Levski (BUL) vs Hamrun (MLT)
Lugano (SUI) vs Hapoel Beer-Sheva (ISR)

  • Hvala 2
Link to comment

što se Evrope tiče, ove godine branimo 7 bodova. danas su oba žreba na kojima ulestvujemo, jedan u 13 drugi u 14

 

što se kinte tiče, LE donosi jedno 8 ili 9M a moguće i više, Lepa Brena nešto manje.....naravno to zavisi i od rezultata u grupi, može to da ide i preko 10

 

što se prvensta tiče, drugo mesto (tu već zaostajemo 5 bodova) nam faktički donosi sigurne grupe u Evropi sledeće godine

 

reklo bi se, vrlo bitna sezona

 

 

Link to comment
38 minutes ago, Ted said:

što se Evrope tiče, ove godine branimo 7 bodova. danas su oba žreba na kojima ulestvujemo, jedan u 13 drugi u 14

 

što se kinte tiče, LE donosi jedno 8 ili 9M a moguće i više, Lepa Brena nešto manje.....naravno to zavisi i od rezultata u grupi, može to da ide i preko 10

 

što se prvensta tiče, drugo mesto (tu već zaostajemo 5 bodova) nam faktički donosi sigurne grupe u Evropi sledeće godine

 

reklo bi se, vrlo bitna sezona

 

 

Više bodova branimo u Evropi nego što ćemo da uzmemo u prvih 5 kola prvenstva...

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Ted said:

što se Evrope tiče, ove godine branimo 7 bodova. danas su oba žreba na kojima ulestvujemo, jedan u 13 drugi u 14

 

što se kinte tiče, LE donosi jedno 8 ili 9M a moguće i više, Lepa Brena nešto manje.....naravno to zavisi i od rezultata u grupi, može to da ide i preko 10

 

što se prvensta tiče, drugo mesto (tu već zaostajemo 5 bodova) nam faktički donosi sigurne grupe u Evropi sledeće godine

 

reklo bi se, vrlo bitna sezona

 

 

2,5 smo vec odbranili, 2 mesto ne garantuje evropu, vec trostruku sansu da se plasiramo u grupe

Sto se tice love plasman u le vredi 4 a u lk 3 milke + ono sto se zaradi od pobeda i remija te plasmana i jos od raspodele love od tv prava koja zavisi od plasmana na uefa rang listi to je jos sigurna milka, milka i po:happy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...