Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

@James Marshall

dobro, emocije su jake. svi smo se nekako spremali za jedan ovakav trenutak, ali kada dođe nije jednostavno.

 

do eskalacije je moralo da dođe, drugačije nije moglo, kada se u kontinuitetu radi naopako.

 

treba imati razumevanja za jaču retoriku i razne vizuelne ekspresije. svako pokušava da svari ovo sranje na neki način.

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ma jasno, ja ovo čisto iz respekta prema liku i djelu Stjepana Steve Filipovića, ipak su to neke moralne visine koje ne treba banalizovati poređenjem sa nekim vrlo prizemnim stvarima kao što je npr. život u Srbiji i način na koji stvari funkcionišu kod nas već odavno. 

  • +1 4
Link to comment

Zar Nadj vec nije bio neko mudo? Sportski direktor ili tako nesto 

Posle se razvodio po novinama i vise nisam pratio gde je i sta radi

Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Je li ovo Đorđe Tomić u sredini? Meščini da jeste, sto je to bio dobar igrac, fini tehnicar..

 Nije Tomic... Viktor Trenevski

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Zar Nadj vec nije bio neko mudo? Sportski direktor ili tako nesto 

Posle se razvodio po novinama i vise nisam pratio gde je i sta radi

 

Nađ je rešenje u rangu Stolice. što će reći nikakvo.

 

zapravo, sada vremena i nema za bilo kakve krupne korekcije. sve i da bude postvljen novi trener večers i da ima 50M evra na raspolaganju ne može ništa specijalno da uradi do četvrtka i te utakmice, niti do revanša. osim na nekom psihološkom planu, da mobiliše igrače i izvuče maksimum u nemoguće kratkom roku. da bi to bilo moguće moralo bi da se radi o treneru koji uživa autoritet među igračima i koji ima sposobnost da uradi takav krizni menadžment u minut do 12. ne deluje kao realan scenario.

 

uvertira u ovaj sunovrat bila je u februaru, mislim da je februar bio. onaj trenutak kada je Stanojević produžio ugovor. ja sam ovde pisao, a i drugi su, da Stanojević sigurno odlazi na kraju sezone bez obzira na taj potpis. tada sam ga i kritikovao zašto što stavlja potpis na nešto što nema nameru da uradi, a jedino sa ciljem da umiri navijače i pruži neku ruku spasa upravi. to je trenutak, da tako kažemo, kada je trener faktički prešao na mračnu stranu. ili bio izigran da tako nešto uradi. ne menja na suštini.

 

znači, već u tom trenutku, svima nama je jasno, a naravno da je bilo jasno i upravi da trenera za sledeću sezonu nema. postojao je period od tri ili četiri meseca, dakle ne puno ali dovoljno da se odgovarajuća zamena pronađe. naknadno čitamo izjavu Ilieva kao su se oni eto nadali da će trener da se ipak predomisli, da će nekako da uzme titulu i da će nekako da ostane. iako je sam početak polusezone ukazivao na suprotno. odnosno, oni su odlučili da ne urade apslotno ništa do poslednjeg tenutka, verujući da će se ostvariti poptuno nerealne pretpostavke. koje se naravno nisu ostvarile. otud i Stolica. propuštena su dobra tri ili četiri meseca, vreme za koje je svakako moglo da se nađe rešenje koje je znatno bolje od ovog iznuđenog.

 

samo zbog ovog kriminalnog nečinjenja svima iz uprave trebalo bi da lete glave, odnosno funkcije.

 

razmišljam, da sam u ovakvom sranju i da moram da donesem odluku promptno, jebeš mi sve ako ne bih ostavio ovog Stolicu da formalno vegetira na klupi i imenovao Natka za šefa struke. koji verovatno nema licence i ostalo za trenera, ali ima autoritet među igračima i znanje, ali bi bilo potrebno neko lice da vegetira formalno u papirima kao šef struke. rizik jebiga, ali realno nemaš šta da izgubiš, a u nekom ludom sticaju okolnosti moglo bi i da upali. barem na kraći rok, dok ova govna ne budu prisiljena da odu i dok se ne pronađe trajnije rešenje. Natko je ionako izjavljivao da ima nameru da ostane u Srbiji i klubu. pa eto prilike. 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

dotako sam dno života sad verujem u sudbinu...

 

 

aloo da li vi i dalje verujete da dok ne bude izborna godina da će partizan da dobije više o mrvica sa stola? 

 

promena vlasti = zdrav partizan. ne može drugačije. 

 

 

 

no, stolica da ostane do četvrtka, od tada tetkica iz teleoptika da preuzme. 

  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment

Uz veliko postovanje prema kolegama forumasima i razumevanje da ne mogu da ptestanu da ptate jer vole Partizan - evo da jos jednom kazem - NECE biti drugacije dok je ova Vlast. NECE.

Jedina dobra okolnost je sto je kao osnovana ova Liga Konferencija pa mogu tu nekako da se plasiraju. Mene to zanima samo zbog koeficijenta. Sve ostalo nema veze sa Partizanom.

 

Moram da kazem da sam mislio da ce Vucic i ekipa biti malo razumniji - ali ocito da sam ih precenio. Od brutalnog slabljenja tima pre 6 godina, vredjanja, mutavog, splicana, podmetanja njihovog strasnog klana na stadion, najmracbijih radnji, do namernog nedovodhenja neophodnih pojacanja vec 2-3 god, kradje, finansijskog lopovluka .. sve u zemlji Srbiji. Ali naravno postoje mnogo veci i ozbiljniji problemi od FKP. I to ce sve poceti da se resava tek kada oni svi odu. Kad - tad.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ali kako se tu uklapa ovo nezapamćeno gruvanje para u KKP?

Ili je plan Zvezdi - fudbal, Partizanu - basket, pa da se tako pokrije hleba i igara svima?

Link to comment
8 hours ago, mozzer said:

Uz veliko postovanje prema kolegama forumasima i razumevanje da ne mogu da ptestanu da ptate jer vole Partizan - evo da jos jednom kazem - NECE biti drugacije dok je ova Vlast. NECE.

Jedina dobra okolnost je sto je kao osnovana ova Liga Konferencija pa mogu tu nekako da se plasiraju. Mene to zanima samo zbog koeficijenta. Sve ostalo nema veze sa Partizanom.

 

Moram da kazem da sam mislio da ce Vucic i ekipa biti malo razumniji - ali ocito da sam ih precenio. Od brutalnog slabljenja tima pre 6 godina, vredjanja, mutavog, splicana, podmetanja njihovog strasnog klana na stadion, najmracbijih radnji, do namernog nedovodhenja neophodnih pojacanja vec 2-3 god, kradje, finansijskog lopovluka .. sve u zemlji Srbiji. Ali naravno postoje mnogo veci i ozbiljniji problemi od FKP. I to ce sve poceti da se resava tek kada oni svi odu. Kad - tad.

 

Prelilo se kod Žoca jbg:fantom:

Link to comment
2 minutes ago, mozzer said:

@VoodooDerina

@Dankan Ajdaho

 

Tako izgleda..... pri cemu ne vidim da se KKCZ unistava kao FKP.... ovo sto se desilo i sto se desava sa FKP je prevazislo zaista sve...

 

Opet, ima mnogo ozbiljnijih problema u ovoj Srbiji...

 

nemoj zezati, pa kkcz su politicari bukvalno ugasili, pa posle dali na upravu jednom od najvecih kriminalaca u zemlji.

 

mislim jbg, oni ih finansiraju, mogu da rade sta hoce. 

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...