Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Kakva je trenutna situacija od dostupnih zamena za Stolicu samo Savudin moze da vrati veru igracima pred utakmice sezone protiv Aeka

 

 

Link to comment
25 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Meni je.nevjerovatno da se Stanojevic.pominje u kontekstu dobrog trenera. To sto ste doveli goreg i od njega, ne znaci da je on dobar. Trenutno u ovoj ligi ne postoji dobar, moderan trener. Da se razumijemo ni Stankovica ne ubrajam u dobre trenere iako je dobro startovao, doduse sa daleko najjacom Zvezdom u poslednjih par sezona. Dok god je igra dosadna, nema tu trenera. Vidjecemo nasta ce obje ekipe liciti u evro kupovima... 

 

zavisi šta ti je merilo, reper.

 

Stanoje je za rang naše superlige dobar, čak odličan trener. dokazao je da ume da postavi igru i napravi rezultat protiv konkurencije na lokalu. koja mahom jeste jadna, ali opet, nije imao nekih problem sa njima. imao je problem sa Zvezdom, koja je bila jača od Partizana, ali ne toliko da je bila nedohvatljiva. nju nije bio ni blizu da dohvati.

 

nije on za poređenje sa Stolicom, trenerom koji ne može da se pohvali nekim rezultatima u svojoj karijeri. zapravo, po mom saznanju, ne može da se pohvali niti jednim. on je u Partizanu bukvalno iz razloga što niko drugi nije hteo. sama ta činjenica dovoljno govori i o njemu kao stručnjaku i o današnjem Partizanu.

 

neko će reći da smo imali i druge trenere koji nisu imali bilo kakav rezultat i to je tačno. ali su imali nešto drugo što Stolica nema. npr. Bata Mirković i Savo. kao bivši igrači imali su autoritet, što je automatski značilo i da neće neki lokalni picopevac ovde da olako shvati i tretira legendu kluba i bivše igrače Juventusa, Vile isl, dakle ljude sa nekih visina koje on lično nikada neće da dosegne (čast izuzecima). Stolica nema ništa, veći autortet od njega među igračima ima Natko.

 

generalno, teško je praviti poređenja na odokativan način. Zvezda koju je Stanoje tukao redovno pre 10 godina nije za poređenje sa Zvezdom sada, jer je ova sada znatno kvalitatnija. i Nikolić je tukao Zvezdu redovno, ali onu pre 5 ili 6 godina. pitanje je kako bi danas bilo, sa ovim ojeđenim Partizanom i Zvezdnom koja je znatno jača. 

 

razlika između Partizana i Zvezde postaje sve značajnija i to je ono što je novina. naravno, nisu ni do sada bili uvek ravni u kvalitetu, ali nisu se ni razdvajali toliko da jedan bude drugome van domašaja. ako se trend nastavi, irelevantno je pitanje trenera, jer će razlika u kvalitetu biti tolika da neće svojom magijom moći da je kompenzuje ni neki od top 10 trenera na svetu.

 

stoga je i zadatak nove uprave (kad god to bude) da klub postavi na obe noge i da omogući da ponovo budemo konkurentni. pisao sam o tome već, to ne znači da će biti potrebna količina novca koju Zvezda ima, i sa pola od toga i dobrim radom ti možeš da im dišeš za vrat, uzmeš titulu isl.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Ja da sam na vašem mestu pojurio bih djumija. Poslednji put kad ste igrali intresa tan fudbal je bilo dok je on pomagao savi. 

 

Vidim da se pominje kako je filipović sklonjen... Mislim da je stolica rekao da je fasovao koronu ili tako nesto... 

Link to comment

Ipak mozda proradi i veza iz Bulgarie

 

https://www.maxbetsport.rs/valeri-bozinov-slavko-matic-partizan-375836/

 

– Kunem se svime što imam da je Slavko pravi trener za Partizan! Taj čovek ima DNK Partizana, on je rođeni pobednik, njemu je to u genima. Kada je došao u Sofiju, a mi smo tada bili druga liga, rekao je – Ja sam ovakav zahvaljujući Partizanu, ja sam dete tog kluba, on me napravio ovakvim igračem i trenerom! Svaka utakmica je finale! Ja sam isti kao on jer sam imao mogućnost da osetim kako je u Partizanu i Juventusu. Ne znam kada će i da li, ali verujte mi, on treba da postane šef stručnog štaba crno-belih. Mi zahvaljujući njemu sa klincima igramo najbolji fudbal u Bugarskoj. Napravio je i napraviće bitnu ekipu od nas u prvenstvu zahvaljujući svom mentalitetu. Verujte da Slavko prati razvoj fudbala, svaki detalj, neverovatno je posvećen analizi i detaljima. Želim mu kao velikom “grobaru” da postane trener u Humskoj! Potpisujem da će Matić u slučaju da dođe u veliki klub da napravi “pakao”. 

 

Link to comment

Ма небитно је ко је тренер у оваквој атмосфери у и око клуба. Вучелић и Вазура морају да лете. Неће то ништа драстично да промени капирам, доћи ће неки слични послушници али за почетак ова двојица морају да одјебу од клуба што пре.

  • +1 5
  • Hvala 3
Link to comment

Ma naravno. Prvo da leti uprava a onda može da dođe za trenera ko hoće. Ovako, ako sklone Stolicu dovešće neki pocepani kauč ili slomljeni šifonjer.

 

Uprava mora da ide napolje. Mora se pritisak izvršiti da oni lete napolje.

 

Mora da se skupi neka ekipa Mijat, Savo Milošević, Ivan Tomić, Petrić, itd... Legende Partizana, da zatraže vanrednu skupštinu i da sklone ove vučićeve naprednjačke pacove.

Edited by BlackGeorge
  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, adasevic said:

Ja da sam na vašem mestu pojurio bih djumija. Poslednji put kad ste igrali intresa tan fudbal je bilo dok je on pomagao savi. 

 

Vidim da se pominje kako je filipović sklonjen... Mislim da je stolica rekao da je fasovao koronu ili tako nesto... 

đumi od korone nije više fudbalski aktivan

Link to comment

Ako ne moze Savudin dizem obe ruke za Nadja jer sef ne voli pickice i devojcice :D Ne verujem da ce Duljaj prihvatiti pogotovo u ovakvoj situaciji

 

savo-milosevic

  • Wub 1
Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

 

kakav jebeni Nađ, Duljaj...

 

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

UPRAVA NAPOLJE !!!

 

  • +1 6
Link to comment

Nadam se da nece biti odlaganja utakmice protiv Napretka jer ako ovi sa juga planiraju neko teranje uprave a ocigledno su dobili signal za to, ne bi valjalo protiv kiprana, napravice neko zestoko sranje, putuj evropo na par godina. 

Edited by El Patron
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, El Patron said:

Ako ne moze Savudin dizem obe ruke za Nadja jer sef ne voli pickice i devojcice :D Ne verujem da ce Duljaj prihvatiti pogotovo u ovakvoj situaciji

 

savo-milosevic

Je li ovo Đorđe Tomić u sredini? Meščini da jeste, sto je to bio dobar igrac, fini tehnicar..

Link to comment

kapiram ja angst poštovani kolega ali poređenje jedne organizacije za zabavu širokih narodnih masa koja je u međuvremenu pretvorena u oruđe za izvlačenje para, stranačka uhljebljenja i regrutaciju nasilnika (vrijedi isto za sve klubove tog ranga, naravno tu pogotovo mislim na CZ) sa čovjekom koji je glavu dao najčasnije moguće u borbi protiv okupatora je neukusno u nivou kao kad Vučić krene da poredi svoje blamiranje u Srebrenici sa žrtvama iste ili jasenovačkim žrtvama. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...