Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

a dobro, šta nesretnik da kaže. ljudi zajebao sam se, nisam trebao da se petljam u ovo kad znam da ne znam dovoljno i da ne mogu.

 

cela ova izjava je slika naše nesreće trenutne, a konkretno je izjavu samom sebi uputio kao vid nekakvog (samo)ohrabrenja. nije glup i zna da neće moći još dugo ovo da traje. što znači da će biti ili neki epski veleobrt (šanse su 1 - 5%) sa igrom i rezultatima ili će biti epski fijasko.

 

naravoučenije, deco ne prihvatajte se posla za koji znate da ne možete da ga radite. ne može na dobro da izađe, kako god primamljivo izgledalo u početku.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Ted said:

a dobro, šta nesretnik da kaže. ljudi zajebao sam se, nisam trebao da se petljam u ovo kad znam da ne znam dovoljno i da ne mogu.

 

cela ova izjava je slika naše nesreće trenutne, a konkretno je izjavu samom sebi uputio kao vid nekakvog (samo)ohrabrenja. nije glup i zna da neće moći još dugo ovo da traje. što znači da će biti ili neki epski veleobrt (šanse su 1 - 5%) sa igrom i rezultatima ili će biti epski fijasko.

 

naravoučenije, deco ne prihvatajte se posla za koji znate da ne možete da ga radite. ne može na dobro da izađe, kako god primamljivo izgledalo u početku.

 

Čovek ima 300.000 razloga (otprilike, lupio sam) da ne podnese ostavku.

Bukvalno je najuren iz Slovenije i iz FK Vojvodine. Trenerska karijera mu je u slobodnom padu i samoinicijativni odlazak apsolutno ne dolazi u obzir. Gde će više da zaradi ovoliki novac kao od Partizana? Pa teško, bilo gde.

Smeniće ga, kada vučićevi kapo čuvari logora u humskoj 1 procene da treba.

  • +1 1
Link to comment

Igraci nisu dovodjeni bez njegovog znanja, sigurno ne vecina. To je sve njegov profil igraca. Ako je uprava zlocinacka, Stanoje nije zrtva, nego saucesnik.

 

Kao kad bih sad zalio Stolicu jer mu je uprava dovela beka kog je trazio, a sad mu ne igra.

 

 

Edited by J.R. Cash
  • +1 4
Link to comment

Критичан пост Ted-а по више основа али како год мрзи ме да улазим стоти пут у исту полемику.

 

У најкраћим цртама без трунке патетисања ко не препознаје колико је себе Станојевић дао у тој сезони, колико је емотивно ушао у све то, како се до краја борио против знатно напреднијег противника, извукао немогуће из тима и успе то да изједначи са -15 у октобру код Милошевића или овим сад дебаклом код Столице њему просто не вреди отварати очи.

  • +1 3
Link to comment

Nazalost mnogo se tu skupilo po tviterima  forumima, instagramu... mrzitelja Stanojevica od samog povratka. Sve je zapoceo ludi Zeks koji jbg ima verne pratioce koji mu veruju. Sta reci kad je bar 20% navijaca Partizana dok smo jos imali sve pobede samo cekalo na prvi kiks da bi opleli po Stanoju i pravili neka poredjenja kako je pod Savudinom bila tecnija igra... rasista Stanoje oterao Sumu, prica kako igra sklanjalice i sudije mu pomazu za razliku od Save koga su krali, onda kako ce mu Vucic pokloniti titulu zarad mira itd.

Sta reci kad je i Nikolic pljuvan i nazivan celavim rasistom jer mu Beko Fofana vojnik Partizana greje klupu, a igraju Skuletic i Lazovic... Dodje mi tih godina rodjak na slavu i posle pola sata neke price o fudbalu pocne da pljuje Lazovica i Nikolica zbog Fofane :D Na zvanicnom sajtu anketa za igraca sezone, pobednik naravno Fofana. Mi kao navijaci zasluzujemo Zeksa Pumu i Vuletica na celu kluba, Djanija na klupi i Djuratija kao pocasnog predsednika sa najvise osvojenih titula u istoriji kluba. 

Edited by El Patron
  • +1 5
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Brate, uspeli ste da dovedete ludjeg trenera od stanoja. Samo sto, pored svog ludila, stanoje uopste nije los trener a ovaj je qrac na biciklu...

  • +1 1
Link to comment

Ilija Stolica smatra da ima dosta kredita, ipak nam je doneo zadnju mnogima i najdrazu titulu, a sad ce nam naplatiti to za sve pare :D

  • +1 2
Link to comment

Ćutanje u javnosti ... Sve je pod kontrolom. Uprava ostaje, navijači zadovoljni.

 

Vučko jebi ovo malo jače, baci nas u plejaut ove sezone. Vidiš da sve prolazi kod navijača.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

jebo vas i Stanoje i Žex!!!

 

zapravo, meni se čini da oni koji ovde najviše pljuju ili se podsmevaju tom Pantiću, suštinski drže istu liniju kao i on. samo sa malo drugačijim obrazloženjem. sve je namešteno, Vučić o svemu odlučuje, zavera da se uništi Partizan itd. ja sam već pisao da se ne slažem sa takvim viđenjem i da to nije tako crno-belo i jednostavno. mislim, 75 godina stvari funkcionišu na suštinski isti način, a mi smo se opsetili između 70. i 75. godine da vrštimo kako politika mora napolje, kako se meša, kako ima uticaj isl. daj bre, smešno je. sve je to tačno u načelu i teoriji, ali je toliko udaljeno od realnosti da ne treba ni gubiti vreme na neke šire rasprave.

 

Stanoje nije uradio ništa. rezultataski pod jedan. okršaji sa komšijama uglavnom su bili tužni i neprijatni za gledanje. pod dva napravljen je tim bez ikakve perspektive, koji samo opterećuje budžet, bez igrača čija prodaja bi mogla barem finansijski da održi klub. znači finansijski isto ništa.

 

kad neko ostvari takav rezultat, to se ljudi zove neuspeh. to što smo napravili seriju od 19 pobeda, prošli Soči i igrali proleće u Lepoj Breni, sve je to ok. pamtiće se još jedna sušna sezona, pamtiće je pamprčenje od Fejnorda kući i to je to. ostalo ide u zaborav. dal smo osvojili ovoliko ili onoliko bodova, dal smo zaostajali 3 i 13 bodova, koga boli kurac. dal se neko sada seća koliko bodova samo zaostjali ili imali više od Zvezde 1994. i 1997. godine. naravno da se ne seća, zato što je u pitanju irelevantna informacija.

 

ja nisam mrzitelj Stanoja. naprotiv. ali mislim da u svom drugom mandatu nije napravio ništa i da, kad se podvuče crta, bio je učesnik u jednoj štetnoj delatnosti po klub. ne sporim ja da je on veliki Grobar, da je emotivac, sviđa mi se i način na koji vodii tekme i ne mislim da je on došao ovde sa namerom da čini štetu ili uništava Partizan. ali efekti njegovog boravka i rezultati rada su duplo golo. čega je i on sam verovatno bio svestan, otuda i to ludilo koja ga je uhvatilo pred kraj.

 

pisao sam već, nisam imao osećaj da je to moj Partizan, više mi je bilo kao neko strano telo. zato nisam ni bio emotivno involviran u meri u kojoj bi to bilo normalno.

 

i naravno, ide i bez da se kaže, Stanojeva odgovornost je minorna u odnosu na one kojima ni ime ne žalim da pomenem.

 

ja takođe nikada nisam krio da me je Savo kupio za ono vreme za koje je bio tu. i da bih voleo da ga ponovo vidim na klupi. i da mislim da je to neko dugoročno rešenje, zbog koga bi trebalo progutati sve ono što bi išlo u tom procesu, i bodovne minuse i sušne sezone, kako bi se došlo do rezultata. možda grešim , ali moj osećaj je takav. 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Meni je.nevjerovatno da se Stanojevic.pominje u kontekstu dobrog trenera. To sto ste doveli goreg i od njega, ne znaci da je on dobar. Trenutno u ovoj ligi ne postoji dobar, moderan trener. Da se razumijemo ni Stankovica ne ubrajam u dobre trenere iako je dobro startovao, doduse sa daleko najjacom Zvezdom u poslednjih par sezona. Dok god je igra dosadna, nema tu trenera. Vidjecemo nasta ce obje ekipe liciti u evro kupovima... 

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...